Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789

    Ono je to dost zoufaly v dnesni dobe, jinak nez vsechno podkladat dukazama asi nejde.

    nestaci neco napsat, i kdyz je to uplne to same co si clovek nekde precetl.  Ostatni tomu proste neuveri dokud nebudou mit ten zdroj. 

    Ne ja je nedavam, neveris, tvuj problem.

  • Jack1947

    Tak aby jo když to ani ve většině evropských zemí nepůjde ze začátku vůbec 😀

  • ve svetle Epicu uz vidim, jak kazda streamovaci sluzba ma svoji exkluzivitu a clovek si bude muset platit 3-4 aby si zahral hru jakou chce

  • Marines
    No, vývoj světa i s naplánovaným ziskem asi těžko vyjde, ovšem kdyby tahle služba byla doplňková, jako součást třeba zastaralého a možná i inovovaného STEAMu, dával bych šanci větší procento. Tyhle super marketingové sny často nevychází, ledaže by zelení evropští komunisti prosadili, že se nebudou vyrábět pro evropany PC z nějakých pofiderních důvodů a tím tomu dát hromadnou zelenou. Ale třeba už je dávno rozhodnuto.... 
  • PCMR

    Já myslím, že lepší je mít zdroj, než nemít nic, což je tvůj obvyklý případ.

  • Mart9

    Jsem evropský hráč.... Tak za deset let to bude zajímavé.

  • Hidden

    To jsem nerekl. Rekl jsem jen, ze chvalim clanek, ktery se neomezil jen na strucny odstavec a uvedl, ze kterych zdroju cerpal vcetne primych odkazu. To neni uplne bezne. :)

  • flash789

    A myslis ze kdyz mas zdroj tak to je proste pravda. ja nevim kdy se tohle stalo ze lidi zacli byt takhle pitomy :)

  • Row

    Vetsinou kdyz mi nejede internet tak jsem nahranej, nemuzu pracovat, nemuzu si pustit zadnej podcast/serial/film, nemuzu se samovzdelavat a hledat si informace o tom co mne zajima... na kompu mi tak zbudou v ten moment jen ty nainstalovane hry... kdybych tam presunul i to hrani, moje knihovna (myslim opravdu polici s knizkama) by jiste mela radost, ale ja bych si asi malo kdy zahral a tudiz by pro mne sluzba ztracela smysl... a bez slusnyho kompu se v zivote stejne neobejdu, takze pro mne streamovany hrani ztraci smysl i kdyby bylo technologicky bezchybne.

    Jestli to tak ma i tech 85% lidi nevim, ale moc bych se nedivil. Video nebo hudba jsou data co pritecou, pouzijou se a casto je lze i zahodit neb ta sama data hned tak potreba nebude. Ale proc zaplevelovat sit generovanim zbytecneho trafficu presunem informaci tam a zpatky ktere se daji efektivneji zpracovat lokalne mi hlava nebere. :-/

  • Hidden

    Jen - chvalim zevrubny a hlavne ozdrojovany souhrn. :)

  • MalyZeli

    Ja uz se bal ze sem v tom sam... at si tohle strcej do prcky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit