Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to bezducha mlaticka kde staci mackat tlacitko nebo spis nejaka takticka zalezitost?
  • Jack1947
    MIssion " Killer is dead" .
  • Originalita a preciznost je to čeho co si na japoncích vážím . Bohužel jakkoli mám rád japonské zvrhlosti a podobné grafické pojetí mne neodpuzuje , nesnáším repetitivnost .... a z videa jí cákají tuny :(
  • TheGGG
    Super, japonci ještě nezapoměli co je to originalita. Zas tu bude tuna čecháčku škytat jak je jejich hra divná a pak půjdou hrát WoW, nebo mr*kraft.
    • By mě zajímalo, jestli bys totéž tvrdil, kdyby Killer is Dead byla exkluzivka pro Xbox. *4*
      • TheGGG
        nevím, ale já vím že většina kvalitních japonských her je buď na obou konzolích nebo jen na ps3
        Jinak já nejsem žádný hater xboxu, jen si myslím že jeho existence je trochu zbytečná a že na něj vycházejí nadhodnocené ptákoviny pro americký nerdy
        • To je jen a jen tvůj subjektivní nadhled, ale jelikož si ho napsal tentokrát smysluplně a bez zbytečných urážek, tak ho i příjmám.
          • TheGGG
            na tom mi ale moc nezáleží, nepíšu tak abych udělal všem radost.
            • Tos trošku nepochopil. Já nepsal, aby ses každému zavděčil, ale že aspoň někdy můžeš psát na úrovni.
  • Uz se nejak nedivim tomu ze na zdejsim webu sou redaktori tak svetovy ze v kazdym clanku ve kterym to jde jen trosicku si musej kopnout do ceskeho,evropskeho, nebo aspon euroamerickeho pohledu na svet.
    • Tak balancujou lidi v diskuzích, kteří zase neumí říkat nic jinýho než "uh ti divní Japonci".
      • oh diky ze si za me rek to co sem nikdy nechtel. nevadimi japonci vadi mi lidi co za kazdou cenu kopou do svy kultury
        • Nemyslel jsem to na tebe přímo, ale obecně.

          Když se objeví článek s trailerem na nějakou stylizovanější japonskou hru, tak diskuze často bývají jen "ohh, to je divný".

          Nedivil bych se, kdyby na toto pán Smutný jen jemně narážel. Zas se nemusíš hned čertit, že někdo "za každou cenu kope do svý kultury".
        • https://translate.google.cz/?hl=cs&tab=wT#vi/cs/
  • Ta úvodní fotka mě připomíná záběr z videoklipu od Linkin Park - Breaking the Habbits .. *1*
  • Japonských her se začínám bát!
    • Z některých mám už i noční můry.
      • Já mám zase z některých natrženou bránici :D
        http://www.youtube.com/watch?v=sdmsRcsl_xA&feature=youtu.be

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit