Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Ta hra se ve školách hrála proto, že se s ní dalo jednoduše obejít admin práva. A ano, v té době jsme hráli Quake, Doom, NFS, UT, CS 1.2., Worms, Liero. Ale Bulánci bylo takové na odpočinutí. Rozhodně bych ale někoho neodsuzoval za to, že tu hru měl rád, jak tu pár rádoby hráčů snaží...

  • dworkin

    Mně to vždycky přišlo jako hra pro holky a bu-- doucí učitele genderových studií.

    Ale s ohledem na to, jak je evidentně populární, jsem se zřejmě spletl.

    Nebo se nám mění demografické křivky...



    • Ano, spletl.

    • Veskoslav

      Řekl právník. A pro ty je určena jaká brutální hra, když to tak "vtipně" třídíš?

      • Derp_1337

        Tipoval bych Postal 2, ale je možné, že se mýlím... 😎

  • seky

    Bulánci ... jsem ročník 85, takže je znám samozřejmě ze školy a popravdě, byla to fakt hrozná hra. Raději jsem byl na Javachatu, než hrál tuhle totální kravinu :). A chybu neudělám ani s remakem :D

    • My hráli Dooma 2, většinou první level, což byla slušná rubačka, protože to bylo malé a nemuseli jsme se hledat. Bulánci byli tenkrát něco jako teď Among us, nehráči z toho mají extázi a já jenom kroutím hlavou. A jen pro srovnání, v roce kdy vyšli bulánci vyšel Return to Castle Wolfenstein a rok poté Medal of Honor AA.

    • Z mého okolí bych usoudil, že jen "školní hráči" jsou schopni dodnes o bulancích říct, jak to bylo super. Já v té době už pařil něco jiného a nemohl jsem pochopit, jak něco takového může někoho takhle bavit. A i tenkrát mě víc v multiplayeru bavilo třeba worms

      • Derp_1337

        Haha

        Popsal jsi to přesně. Převážně jenom "školní hráči", co potají v hodinách Informatiky hráli hry, to mohli považovat za dobrou hru.

        Pamatuji si, že jsme to ve škole taky hráli, ale ne protože by to bylo dobré, ale protože to byla skoro jediná hra, která šla na těch starých počítačích hrát (po síti). Pak ale škola upgradovala hardware a všichni jsme začali hrát lepší hry typu Unreal Tournament (CS, MoH:AA, atd.) a na Bulánky si už nikdo nevzpomněl.

        • jak jste to tam dostali s žákovským účtem? Nebo to spravoval někdo kdo byl jak je ve škole u IT zvykem, často ten kdo se jen nadrtil excel, word a power point a jinak s PC uměl míň než studenti?

          • Derp_1337

            Tak některé hry nepotřebovali admin povolení (a nebo je dokázali snadno obejít).

            A ty komplikovanější hry jsme vyřešili tak, že jsme zašli za systémových správcem a požádali ho o navýšení práv, ať si můžeme nainstalovat nějaké hry. Ten se usmál a řekl "dobře, ale nezapomeňte, že nesmíte hrát během výuky a hrát můžete jenom odpoledne po vyučování během počítačového kroužku." 😂

          • Tedy aspoň u nás v 90 letech to nebylo moc hlídané a pokud si pamatuju, tak nějaký účinnější blokace Windows účtu jsou spíš od XP, ale možná se pletu

            • Veskoslav

              Což už platilo pro většinu zdejších, co mají lehce po 30:) Ono se to nezdá, ale XP jsou tu od roku 2001.  A jak píše kolega dole, u nás na 98 byl Novell. Kdysi jedna z největších softwarových firem na světě, ale nedokázala se adaptovat na trh. I když u nás myslím bylo Active Directory nebo něco na ten způsob ještě předtím.

            • před WinXP se používal Novell

    • LessPh

      Ja jsem taky 85 a slo to mimo me, nekdo to ve skole hraval, ale pro nas kluky, co uz jsme davno hrali csko, to nedavalo smysl...

    • Phillios191

      Mě to celkem tehdy bavilo, ale znal jsem to jen díky kámošům ze školy, to byla vlastně první MP hra, co jsem hrál tehdy.

  • Inquisitor

    Chlapci správně pochopili, že se dneska vydělává na nostalgii a zkusili svoje štěstí. Tak proč ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit