Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak se ti nelibily, no. Mne tak hrozny a jeste plne buhviceho neprisly. *4*
  • Vrook
    Z toho Abramse jsem dobře frustrovanej tyvole. *9*
    Jako je šance, že dostane dobrej scénář, ale stejně - jestli tam bude byť jen polovina, ba i čtvrtina těch dementních odlesků, co nacpal do Star Treku, tak to prostě bude nekoukatelný a může to přejmenovat na Shine Wars. Ne vážně, to je něco tak hroznýho, doporučuju si Star Trekovskej shinefest (voba dva a ten druhej dokonce paradoxně nazvanej into the darkness) vod Abramse pouštět jen s nasazenejma slunečníma brejlema. *11*
  • chtel bych battlefront na frosbite
  • Walldstein
    Bioware + SW? Pokud to bude RPG tak to bude super, protože takové příběhy jako dokáže udělat BW dokáže málo kdo :)
  • Walldstein
    Vyjímkou budíž SWTOR, ale to vlastně udělalo Bioware..ups *1*
  • Walldstein
    Eh, co je na něm výborného? Doufám, že ne ta naskriptovaná destrukce jen u cca poloviny objektů na mapě a zbytek je doslova nezničitelný. Nebo snad máš na mysli tu skvostnost v driftujících tancích? No už se těším až budu s AT-AT na Hothu klouzat po ledu..
  • Walldstein
    Víborně, takže se mlžeme "těšit" na Star Wars Betafield..teda Battlefront 1-10.. No tak co bude dál? Na jejich zabugovaném enginu se dočkáme třeba předělávky Jedi Knight, bože, jen to ne...
  • Frostbite je výborný engine, ale je ve špatných rukách.
  • katastrofa... frostbite wars... no proste katastrofa...
    abrams vzivote dobry film nenatocil takze tam je zbytecne se na neco tesit
    EA a jejich vylizanej frostbite stoji za nic takze zas to nema vyznam...

    ach boze
  • tzn min na 10let pohrbeno ... protoze to co vyda EA je sh…it vedle sh…itu.
  • Jack1947
    Ne, na konzolich. *4* Ty jsou stare A ZADNE TYHLE "nadstandardni" sluzby bohuzel neobsahuji. *4*
  • ea + Star Wars? na 10 let?? ..další série, co přijde minimálně o jednoho fanouška.. protože origin.
  • Jack1947
    No a ten kdo ho nema, tomu muze byt sumak. *3* *15*
  • Pouze pro ty, kterým chybí základní kulturní vzdělání...
  • MrSanta
    Tož BioWare pracuje na nějaké neoznámené hře mimo Mass Effect a Dragon Age. Teď si akorát nemůžu vzpomenout jestli u toho zmiňovali nové IP nebo ne. A taky je otázka, jestli se v tomto případě nedá Star Wars jako 'nové' IP brát...
  • Shenkster
    A ještě bych k tomu všemu připočítal Galactic Battlegrounds 2...to byla moje srdcovka *15*
  • Já bych rád znovuoživení Dark Forces série (Jedi knight). Remake, restart, pokračování... je mi to jedno.
  • luke.skywalker
    spoiler?
  • Už sa teším na PR, ale milá EA nekúpim. *5*
  • Jen to ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit