Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi takový dotaz nevíte, kdy má vyjít ta jejich F1 Online zhruba? Co jsem se díval na stránky tak už, tam maj 3 měsíce coming soon a přihlášku do bety. Tak se chci zeptat jestli někdo neví kdy zhruba to má vyjít (ted na jaře v létě??). A dostal se někdo do bety ? Díky
  • Takze opet bez hlubsiho modelu poskozeni, bez moznosti ulozeni replay, s silene zjednodusenou fyzikou, spektator mod po dojeti zavodu neni spektator mod, AI nepouzitelna, coop kariera lze ulozit jen jedna.. Kdyby mezi posl. dvema dily sel videt jakykoliv progress v jedne z techto veci snad bych dalsi dil i privital. Dalsi klon arkadovych F1 zavodu bez nuloveho vylepseni.. Auta se dala nastavit jeste vic "vesmirneji" nez v prvnim dilu, s dobrym setupem slo zajizdet absolutne nerealne casy co se skutecnou F1 nemaji co docineni.. napr. Monaco 1:09.xxx ?:D atd. Car setuping absolutne nestastnej...
    Skvela grafika a zpracovani okruhu za ktere by se nemusel stydet i kdejaky simulator.. Potencial velikej akoat na to holt proste se****. Nevim jestli to ten Codies engine proste neumoznuje nebo co, vidim to zase na par velkohubych slibu a pak opet nic. Mohli by se snazit at hra nema s F1 spolecnou jen vizalni stranku...
  • Ellendway
    Mimochodem, docela důležitá novinka... Už nebude potřeba dementního GFWL.
  • Ve 2011 máte mnohem lepší pocit ze samotného řízení, je to mnohem uvěřitelnější. Samozřejmě je to pořád arkáda, ale působí to dost realisticky. Takový ten feeling je tam mnohem lepší. Toť můj dojem.
  • Takhle hloupou reklamu snad ani nemyslí vážně. Oni ke hře postaví někoho ze skutečné stáje a dají mu do ruky gamepad? Oni si fakt myslí, že jim sežereme každou lživou stupiditu co tam sehrajou.

    Není to nic proti konzolím. Já tu lamentuju nad tím, že profíkovi nedají ani ten volant.
    • Ellendway
      Jeden z pilotů tam mluví o tom, že je to skvělý způsob, jak si projet trať když zrovna nesedí v F1. Ty tratě jsou opravdu srovnatelné, alespoň co jsem viděl. Ale ano... je to podivné :)
  • Hanzales
    Já koupil 2010 na Steamu za 10 babek, 2011 asi přeskočím (zatím jsem akci nechytil) a za těch pár změn se mi plnou dávat nechce, takže když už, tak snad ve 2012 bude od 2010 toliko změn, aby se to vyplatilo ;o) Ale beztak koupím zase 2011 v akci a na 2012 počkám. Aspoň to vždycky po tom roce opatchujou (teda dá se říct konečně s tím patchováním začli :)
  • Wyder
    Hele pánové, je ta 2011 o tolik lepší než 2010? Chci si to koupit na Xbox, ale váhám, jestli ušetřit a koupit na těch pár měsíců (než vyjde 2012) 2010 a nebo jít do té novější.

    Prosím o vyjádření někoho, kdo hrál ideálně oba dva kusy.

    Dík.

    P.S. Licencovaná jména a zapracované změny pravidel mezi 2010-11 pro mě nejsou zásadní...
    • Hanzales
      tu to je tak nějak po lopatě:
      http://recon-entertainment.com/index.php/news/319-f1-2011-whats-new
      • Wyder
        Tak mně je jasný, že je 2011 dál, šlo mi o poměr cena výkon, za situace kdy si chci koupit 2012.

        Ale jo, některé věci jsou v 2011 zásadní, třeba splitscreen nebo coop. Asi šetřit nebudu.
        • Ellendway
          Hlavně jde o ten multiplayer. Párkrát jsem ho zkoušel a je to docela sranda. Asi bych těch 40€ dal. Zkus to ale sehnat levněji. Pokud bys to sehnat za rozumnější cenu, dej mi vědět.
  • Já nevím do teď nejsem schopnej hrát CO-Perativně skrz net pár sekund a host se odpojí tohle se fakt nepovedlo a je to jenom k vzteku *16*
  • rancor1223
    Super! Chybí mi tam jen jediná věc - když už jsem jednou odjel 3 sezóny v 2010, 2 v 2011 tak budu zase muset jezdit několik sezon abych se dostal do pořádnýho týmu. Nechtěli by udělat přenositelný savy ala Mass Effect *1* ?
  • Grifus
    Doufam ze konecne udelaji poradny model poskozeni a realne vyuziti SC...
    • Ellendway
      SC je už v 2011, jen musíš jezdit plné závody.
      • Grifus
        Ja vim ze tam je, me se podarilo aby vyjel jednou jedenkrat, proste totalne katastrofalni nastaveni. Ma se ukazat pri kazde hromadne / vazne nehody ale to je pri momentalnim nastaveni hry prakticky nemozne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit