Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milí zákazníci,

    s politováním Vám oznamujeme, že naši vývojáři nemají žádné nové nápady, přijměte proto prosím jako omluvu tuto hru z roku 2004, ze které jsme ofoukali prach, takže vypadá jen jako z roku 2008. My za ni na oplátku chceme pouze téměř plnou cenu.
    Zachovejte nám prosím přízeň. V roce 2014 se můžete dále těšit na AAA tituly jako například Tetris: Maximus 2014 Edition la Supreza nebo Tomb Raider REALLY-definite edition.
    • Prispevek dne!
    • vykradeny tunellers ve 3d od madar software hauz. jupi, my se mame!
  • kolik ze tu dostal ten tupej remake tombraidera? 9 nebo 10? a ze to u toho nevadilo, a to ty zmeny v grafice byly absolutně neznatelný... no husty, fakt si tady o tech recenzenteh myslim svoje, ste proste uplaceny nejakejma bonusama od vetsich firem, trapárna tohle, FUJ!
  • Fable má grafický styl díky kterému vypadá i dnes celkem dobře, takže tohle mi přijde zbytečné. Lionhead nejspíš vaří z vody když jim taťka Molyneux odešel, na druhou stranu pod dobrým vedením bychom mohli konečně dostat ucelenou hru, ne jen hromadu nedokončených a nerealizovatelných nápadů naházených na sebe.
  • KronosDeret
    Pokaždý když vidim Molyneuxe v nějakým videu nebo interview, tak mi přijde že je 24/7 naloženej v nějakejch psychotropních látkách.
    • je naložený v laku z okurek
    • Není..on je bohém a mluvka, ty takhle pusobej porad:)
  • Fable, ačkoliv ta serie neni uplne spatna, a potažmo jeji tvurce (zejména on) ovlivnily herni svet tak ze se zmenil k nepoznani, a ne zrovna v tom kladnem slova smyslu,a potom co to cele rozesr.l utekl dlabat kostku. nadavate an stupidni hry kde se mackaji dva knoflíky? leze vam na nervy komiksova grafika kde si pajdulaci hrajou na vazne věci, vadi vam regenerace zdravi, ukazatele ukolu, a ja nevim co všechno ještě?..tak podekujte Peterovi..a to kdysi deall tak skvely hry jako Syndicate..nevim..asi nekde upadl a mel mozkovou prihodu, jinak si to nedokazu vysvětlit:)
  • Nejsou nějaké informace ohledně vydaní na PC? Nebo je to strikně xbox záležitost?
    • Pouze (bohužel) Xbox 360 *3*
  • Celkem dobra hra, ale mohla by byt vice realisticka.
    • *15*
  • nac je tohle dobre *7* furt predelavat stare hry
    • P R A C H Y!
  • Pane olejniku, ja ma takovy dojem, ze pan ropucha uz s timto projektem preci nema uz nic spolecneho? On uz v te firme preci nefiguruje, tak proc nam tam cpete, ze nam nic noveho neprinasi. Hned v prvnim souveti.
    • jnsCZ
      Nemám pocit, že bych něco "cpal". Kdybych něco cpal, vypadalo by to výrazně jinak :) To, že zmiňuji Petera Molynruxe je dáno tím, že na Fable pracoval jako designer. Hra je ve své podstatě beze změny, tudíž je to stále vjádru jeho dílo. Tým, ve kterém už sice nefiguruje, jen vylestil původní hru. Ostatní už je jen hraní se slovy.
      • davidBray
        on to nejspíš myslel tak, že tu pohádku nám už nečte Peter, ale někdo jinej nám čte pohádku od Petera.
  • Toto babyRPG jsem nikdy nepochopil
    • Pilgrim66
      Toto babyRPG je jedno z nejlepsich RPG co kdy vyslo. Bohuzel se to neda rict o nasledujicich hrach od Molyneuxe. Tohle a Black&White 2 jsou jeho poslední dobrý hry.
      • RPG bez výzvy. Dobrou chuť.
      • seprah
        Jedno z nejlepších RPG v čem konkrétně??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit