Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holldir
    jak sem tak koukal tak fable ma opravdu velkou sbirku titulu...fable 1,fable lost chapters,fable 2,fable 3,legends,journey,heroes (tenhle me teda fakt nelaka)

    snazil sem se najit jendicku,ale marne.hral sem lost chapters a o dvojce sem ani nevedel,ze je.trojka tragedie.nevite nekdo o cem sou ty zbyly dily a zda se daji sehnat i na pc?
  • Fable mně dost zajímá (hlavně po příběhové stránce), akorát mám tu smůlu mne se to nedostalo pod ruky *9* .
  • Mám originální Fable 1 na PC i s Lost Chapters, tak by mi vůbec nevadilo, kdyby z toho šel udělat free upgrade *1* *1*
  • Jack1947
    Necekam od toho moc, cekam na zklamani ze ta hra bude blbost. *4* Tak uvidime...
  • ti jo
  • zomi vs rostri snat budu mít nelpsí roslinu *4*
  • deridon
    jednička měla užasnou atmosféru, sice byla uzavřenější, ale za to o několik tříd zabavnější než trojka (dvojku jsem nehrál bohužel)
    • Jack1947
      3jka se mi libila snad i vice( nez 2jka) , navic temer jsem to doparil... chapu byla to zavrzenihodna hra uz jen protu "absenci" smrti. 1Cku jsem nehral, 2taky moc ne.
      • Lawliet
        *15* Ty seš tak zmatenej člověk. Měl by sis založit kanál na youtube. Tam se podobní lidé jako ty stávají slavnými.
        • Jack1947
          Pracny, zbytecny a casove nakladny... *4* O pochybnou slavu nestojim. *3*
    • Pilgrim66
      Ja hral vsechny (2ka je jedina hra co jsem hral na Xboxu predtim, nez jsem ho prodal). A cim vyssi cislo tim horsi. Jednicka naprosto uzasna zkusenost. Dvojka byla fajn, ale uz to nejak nebylo ono, nemelo to tu atmosferu a pripadalo mi to desne kratky. Trojka byla fakt desiva...
  • OFFTOPIC
    možu sa sutaže s ASUS zučastnit aj slovaci? Prečo mi nikto neodpovie, pytal som sa aj pri tej sutaži a nikto nič
    • Co sa ti stane ked to skusis ? Za pokus to stoji, nie ?
  • Vzhledem k tomu že Fable I vyšel i na PC, očekával bych že remake vyjde taktéž na PC.Upřímně mi Lionhead se svým Fablem začíná štvát natolik, že se o tuhle vcelku povedenou serii přestávám zajímat.Nejdříve to bylo nevydání Fable II na PC, u kterého se mi mnoho Xboxsářů vysmálo, že je to nejlepší díl série, který na PC nevyšel.Poté mě moc nepotěšily že nemastný, neslaný třetí díl (asi aby nás Pcčkáře ještě víc naštvali) na PC opět vydali.Takže bych byl rád kdyby si to tam konečně vyříkali a přestali Fable vydávat na vybrané platformy takhle postiženě.
    • MrSanta
      Taky by se mi to na PC líbilo. Očekávám, že to na PC vyjde. Obávám se, že to bude vyžadovat Win 8.
      • Viktor_H
        To uteče ještě hodně vody než přestanou podporovat sedmičky.
        • Jack1947
          To doufam, nebudou prece tlacit uzivatele do takoveho systemu jen kvuli hram I kdyz ono asi bude stacit ta dx11 podpora, zase karty nejsou takovej problem ( za par supu) nez System kterej bych nenavidel. *12*
      • Jestli to půjde jen na Win 8 tak usoudím, že v Microsoftu už se opravdu dočista zbláznili.
        • MrSanta
          Doufám, že se mýlím. Rád bych si to zahrál, ale do osmiček kvůli tomu nepůjdu.
          • Moje řeč.
            • Jack1947
              Pak opravdu nahlas "Buh, zehnej konzolim".
  • Proč na Xbox? Proč ne na PC? *9* Vždyť PC je mnohem lepší než Xbox.
    • Thorar
      Na PC to po nějaké době vyjde taky, doufám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit