Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cetl jsem, ze je hra neuveritelne snadna a k tomu na RPG kratka. Jenom za tohle si to zaslouzi tohle hodnoceni :(
  • Recenzim by se věřit moc nemělo.Každej má jinej vkus až hru zkusíte tak teprve se rozhodněte zda vás baví nebo měli v recenzi pravdu.Co byste dělali kdyby u Mass Effectu 2 například dali hodnoceni 3/10 bysme se na to ani nepodivaly? ani byste to nezkusily?Pro mě nejsou recenze důležité.
  • Pravda Halo jsem opoměl i Alana už hold stárnu :-)

    Jinak EA a Ms má celkem hodně společného.
  • Když to tak vezmu, tak Microsoft vydal letos naprosto skvělého Alana Wakea a perfektní Halo: Reach. Nevím, co má má MS společného s EA games. MS naopak pro mě osobně nejlepší vydavatel letoška. Dobré ceny, hezké edice a dvě skvělé hry.
  • Jako když si to vezmu tak EA Games (po případně Micromrkev) to poslední dobou orá..nejdříve rozporuplné pocity z Medal of Honor kde herní doba šest hodin (má alespoň multiplayer kvalitní) , pak tahle sprcha no bojím se s čím přijdou příště.

    Jinak celkově zklamání trochu...tenhle rok měli být samé pěkne hry žánru RPG..dopadlo to více než smutně..Gothic 4 je něco otřesného teď Fabel III ...sakra doufám že nezvorají Witchera to by bylo už na mašli *1*
  • Hm, tak moc jsem se na treti dil tesil, ale kdyz to tak ctu, tak uz se netesim. *11*
  • To naštve na PC 2ku neudelaj a trojku ktera stoji za prd jo doufam že když na PC vyjde pozdejc to nejak doladijou *6*
  • Původní FABLE mě bavila. Po audiovizuální stránce na PC úžásný. Fable2 byla pro mě slabší. Vypadala opět skvěle, ale měla příliš mnoho nedostatků. Sliby,chyby....V soubojích jsem necítil žádnou výzvu. Prostě to jen tak kosíte.... Na trojku jsem zvědav.... Jinak dungeon keeper2 by se do mé top5 asi dostala. Populous3 taky seuper...
  • Už vidím, jak tohlé říkáš, kdyby dali 5/10 tvé oblíbené hře:o)
  • dobra recenze, konecne se nekdo neboji rict pravdu pekna natvrdo, je videt ze v games svita na lepsi casy :)
  • prestane baviť človeka s vekom nad 15 rokov po pár hodinách

    opravdu važně ???? dvojku jsem dohrál a moc se u toho bavil stejně jako všichni moji známí kteří jsou světe div se dospělí.
    takže milí cOnane z těma kecama tahni někam beztak jsi ani jedno fable nehral
  • 6/10? Tak to jsme teda zvedav az to sam zkusim, protoze neco mi rika ze 6/10 jsou trochu jine hry nez Fable..Uvidime
    kazdopadne 10 hodin herniho casu brat jako zapor.. dneska? To snad ne.. Nemluve o tom ze 10 hodin bude podle me minimum takovej Fable 2 po dohrani hlavni kampane ma jeste 3-4 hodiny zabavneho hrani a plneni ukolu, ktere se otevrou po dohrani..
  • Proč? Recenze po světě jsou taky hodně zvláštní ...ne každému ta hra sedla (ale stejně bych preferoval kdyby tam byla uvedena kompletní hrací doba)
    Recenze o kterých je známo už tu byli uvedené
    CVG a u NowGameru získalo 9/10, dále servery Videogamer, Strategy Informer, 1UP a Gaming Today hru ohodnotily ekvivalentem 8/10. S hodnocením šlo maličko níže také anglické IGN se skóre 8.5/10, Gertsmanův Giant Bomb to vzal skokem na 6/10 a nejníže zatím stojí Destructoid s průměrnou známkou 5.5/10.
    Ztoho vyplývá že je něco špatně...
  • Hydrogen -> gamespot tomu dal 78%...to není 7/10 bože !!!!!
  • Tak tohle je poslední kapka. Games už nevěřím ani písmenko. Poslední dobou jsou tady strašně nelogické názory a recenze *10*
  • Na dvojce už Molynó myslím nedělal, ale oba neskutečně zábavné, originální a nezapomenutelné. Kdo hrál, ví;o)
  • Ten dokonalý rozhodně byl i dvojka byla super:-)
  • Black & White 1 je jedna z nejlepších her, které jsem kdy hrál.
  • Jistě, Dungeon Keeper vůbec nebyl dobrý, že? Vlastně nebyl, byl totiž geniální...
  • Nepsali tam o kompletní herní době ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit