Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak toto uz prehnali, ta hra urcite nie je priemerna pretoze iba Fable ma takito styl a Fable vo vela veciach jedinecna seria a akurat ju zlepsuju...to je ako keby ste odpisali seriu Sims....po recenzii na Castlevaniu mi zacina pripadat ze tie hry ti recenzenti ani nehraju...
  • Zajimavé je že v zahtraničních webech nespadla hra pod 8bodů a tady jen 6 ... no hoši i IGN dalo Fable 3 8,5
    • Giant Bomb to vzal skokem na 6/10 a nejníže zatím stojí Destructoid s průměrnou známkou 5.5/10.
  • Jasny zase se Češi ukazali boze my dame 6 jenom proto abychom byly odlišny nikdy sem xbox nemel a nikdy sem nic na xboxu nehral ale tohle je fakt moc recenze ovce ktera nevi nic a nikdy hru nehrala a snazi se moc aby byla odlisna od ostatnich ovcich. Prosim aby lidi ktery davaj dohromady tyhle recenze dohromady tyhle sra*** vyhodily protoze tohle je moc. Tyhle lidi nikdy nic nehraly a nejsou objektivni. Mimochodem nenavidim xbox a vsechny hry okolo. Ale tohle je trochu moc zase cesi si mylej jak moc sou dobry cur****.
    • Nečekal jsem, že tu někdo napíše až takovou hovadinu. Četl si vůbec tu recenzi, nebo zatím umíš jen čísla??? Autor tam všechny klady i zápory hry rozepsal a odůvodnil hodnocení. To, že jednoho recenzenta hra baví, ještě neznamená, že musí bavit všechny. "Objektivní" podle tebe znamená "dát hře aspoň 9/10, ikdyž si to nezaslouží"???
    • Giant Bomb 6/10
      Destructoid s průměrnou známkou 5.5/10.

      Nejsou Češi *3*
  • Někdo tu napsal, že v Fable III nelze založit rodinu, je to pravda?Vždyť v dvojce to šlo.
    • Není to pravda. Normálně to jde, stejně jako ve dvojce.
  • Stejnej úlet jako tady: http://konzole.hrej.cz/clanky/halo-ryc-3299/

    Hold každej se nepřenese přes to, že velký firmy prosazujou své konzole a na PC kašlou...
  • se*te na recenze tahle hra je skvělá a recenzent je *12*
  • V Alze uz to maj od vcera, takze mam za sebou probdelou noc. A musim ric, ze uz me zadna hra takhle nechytla. Komu se libily predchozi dily bude opet nadseny. Opet spousta peknych questu zalozenych na ruznych znamych pohadkach, mytech a pribezich, pochopitelne spis anglosaskych. Ano, neni to challenge, ale zase si je potreba uvedomit, ze hry jsou dnes vseobecne mnohem lehci nez v roce 2000, nebo nedej boze 95. To je proste trend. A Molyneux udelal pohadku, ve ktere si muzete HRAT. A muzete se na to soustredit. Ja jsem spokojeny, zatim bych dal 9/10. Jinak mam za sebou 8 hodin a podle indicii na netu jsem tak zhruba v polovine.
  • Jak někdo může říct, že Fable má hroznou grafiku?? Tahle grafika je pro Fable typická a recenzent má asi něco proti Xboxu, asi je nasranej, že Fable ještě nevyšlo pro PC :D Jinak pro ostatní, nevěřte recenzím, hra je to skvělá...A jinak recenzent je ****** *1* *1* *1* *1*
  • boze, tolko dementov na jedon fore, to se jen tak nevidi ... RECENZIA JE SUBJEKTIVNY NAZOR NA HRU!! a ma nan pravo kazdy kto len chce. Nechapem co sa tu vsetci rozculujete nad hodnotenim hry, ja sa s nim celkom stotoznujem a ked si recenzent vysledne hodnotenie aj obhaji, tak nieje co riesit. Nikto z vas nema absolutne pravo ho tu urazat. A sa stavim ze ani tretina z vas nehrala prvy Fable, to sa s dvojkou ani trojkou neda ani porovnat.

    Sol1dSn2ke- "jasny zase se Češi ukazali boze my dame 6 jenom proto abychom byly odlišny" boze ty imbecil, aj si tu recenziu cital ?? vies citat ? ty si myslis ze bach udelil 6 len preto aby ste boli odlisni ? ..daj sa liecit ked nedokazes prijat kritiku. Uvedom si ze kazda hra nemoze dostat 9/10 ked si to nezasluzi, otvor oci ..
    • Je zvláštní, že hodnocení 9/10 dostane hra, která je naprostá zhovadilost a zajímavé tituly dostávají nízká hodnocení. Kde je chyba? To mi chceš snad říci, že dnešní recenzenti jsou opratu tak hrozně ovlivněni reklamou, penězi či jsou tak tupí, že čím hloupější hra, tím vyšší hodnocení? Série Fablle se od prvního dílu vydala naprosto jiným směrem, než ostatní RPG. Je pravdou, že to není zdaleka dokonalá hra, ale má mnoho zajímavých nápadů a je očividné, že zdejší recenzent je není schopen ocenit. A spíše mi přijde, že si tu recenzi nečetl Ty, protože kdybych nečetl závěrečné hodnocení, tak bych řekl, že hra dostane tak 7-8, ale 6? To musí být vtip. Když i takový propadák, jako Mafie 2 dostane 7, tak je ve zdejším hodnocení něco v nepořádku. Až zde bude zavedena celá stupnice - tzv 5/10 je průměr - tak se s tímto hodnocením dá souhlasit, protože ta hra je nadprůmer - má hluchá místa, ale hra jako taková je zábavná.
      Ještě jedna maličkost k vyšším hodnocením. Jak může herní série, jako je CoD dostávat stále tak vysoká hodnocení? To mi chceš tvrdit, že jsou dnešní recenzenti opravdu tak zdegenerovaní, že krátká, prvoplátová a nudná FPS je v dnešní době jedna z nejlepších her, jaké vycházejí? Proto jsou v dnešní době recenze naprosto zbytečné...

      "RECENZIA JE SUBJEKTIVNY NAZOR " - je zvláštní, že dříve to tak nebylo. Na recenzi se podílelo vícero lidí (v případě známějších titulů), každý napsal svůj názor a bylo to mnohem objektivnější. Popřípadě se recenze psala z pohledu fanouška toho žánrů - zda by je hra mohla bavit a pod. Díky tomu recenze byly objektivnější a nebylo to obyčejné blogování. Nebo se podívej na některé zahraniční recenzenty, kteří té hře dají nějaké hodnocení, a i kdyby Tě ta hra nebavila/bavila, tak pochopíš proč dostala tak vysoké/nízké hodnocení. Jenže tato recenze nedokázala nic a stále nechápu, hlavní důvody, proč dal autor hře 6/10.
      • "Na recenzi se podílelo vícero lidí (v případě známějších titulů), každý napsal svůj názor a bylo to mnohem objektivnější." - to mi přijde v dnešní době trochu zbytečné. Prostě si přečti 3 různé recenze a máš to.

        A CoD, že je krátká, prvoplánová a nudná FPS? Poslední díly CoD se hlavně soustředily na multiplayer, který rozhodně nebyl krátký, prvoplánový nebo nudný.
        • Ještě k těm recenzím. Není to zbytečné, protože více Ti dá názor od 4 lidí, které znáš, od kterých čteš recenze, než-li od lidí, jejichž recenze si nikdy nečetl (což při čtení recenzí z různých webů nastane).
          • Když budeš mít třeba 3 oblíbené weby, ze kterých budeš pravidelně číst, tak ty lidi poznáš ne?
        • CoD1,2 a 4 měly zajímavý MP - každý přišel s něčím novým. WaW a MW2 ten MP akorát tak zničily. Naprosto nevybalancované, dodnes neuvěřitelně zabugované a nikoho to netrápí... Pokud se zaměřují na MP, tak ať to udělají jako klasické MP - žádný SP, či pouze trénink proti botům. Pokud hra obsahuje SP, tak od ní očekávám nějakou kvalitu, jenže tu CoD nenabízí ani trochu. Co je například na MW2 kvalitního na MP? Cheateři? Předražené mappacky i na PC? Naprosto nevybalancované zbraně? Nějak tu kvalitu nevidím.
  • OMG zase nejaky savle a gobliny! lol! to je tady tolik deti ze to kdo hraje??! rofl! sest zdeseti to sidelaj srandu bych dal tak dve z deseti za grafiku! prej revoluce tatady bila stejne uz v sametovim roce
    • Nereste ho,to je jen malej a tupej troll.Uz tu dementne zkomentoval nekolik recenzi.
      • Hej jotak to je dost dobry! rolf! prej malej a tupej urcitene tak tupej jak vy tady! malej to bys koukal jak! my rekni co jsem dementne komentoval rikam jen pravdu tak mlc vy tady placate kravini leda tak zmlkni kdyz nerozumis konspiracni krytice!
        • Ty hovádko, nauč se psát česky! Konspirační kritikou jsi nejspíš myslel "konstruktivní" .. No nic další troll na odstřel, to je hnus vážení..:-/ Se divím, že si se svým IQ tykve vubec dokazal napsat ten komentář mr. hiphoper.
        • MC HipHOP4EVER : kravini, krytice, my rekni co jsem dementne komentoval ,tak tupej jak vy tady...blink! *1*
    • Hej, ty máš dost! Pokud si s tím svým pravopisem neděláš srandu, tak upřímnou soustrast. :D
    • ty blbe první se nauč psát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit