Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A budou ty knihy v češtině.
    *14*
  • Trol.diskuzni
    Vyvstává otázka: Koho zajímá Fable bible? (no offence)
    • Offense, pokud jsi nemyslel nějakou zvláštní přesmyčku (nebo něco) o plotech.
      • Trol.diskuzni
        Grammar nazi?

        ( Offence = British English spelling
        Offense = American English spelling )

        Offence je všeobecně preferovanější ve světě.
        • Tak to nevím, ve kterém světě žiješ. Chápu, že bruselská angličtina snažící se o korektnost takovým způsobem, že nakonec je to jen poloanglická patlanice, se hýří různými archaismy, ale globálně se S používá víc. Defence, offence a podobně skoro nevidím.
          • Trol.diskuzni
            To bude tím, že žiješ ve světě amíkovských her a diskuzních serverů... V každém případě je to fuk, pokud jsi pochopil, co jsem tím měl na mysli. Jazyk je na dorozumívání se, ne pro exhibici sebe sama.
            • O né, moje práce zahrnuje téměř každodenní komunikaci s lidmi mnoha zemí Evropy, Asie a Ameriky.
              Jazyk se dá použít doslova k čemukoliv a na dorozumívání vlastně ani není potřeba.
              Kdybys napsal "n0 offuenz joo" tak to taky pochopím, to z toho ale nedělá nic dobrého.

              Tři příspěvky pro podřadné členy vyčerpány, ach jo.

              Edit: Oh, a abych nezapomněl, "amíkovská" angličtina je ta "všeobecně ve světě preferovanější" díky provázanosti s popkulturou.
    • Mě *2*
      • Trol.diskuzni
        Pokud to není ironie, tak jsem (mile) překvapený...
        • Žádná ironie *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit