Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od kedy mam češtinu tak uz nedokáže loadnut poziciu uloží, ale hru spúšťa vždy od uvodu :(
  • HC hráče, myslíš ty tlusty mastny upoceny nerdy kteří jsou liní se zvednout ze sedačky se jit vubec nažrat? jo to chápu pro ty kinect určen rozhodně není.....pravej hardcore drsnej nabušenej frajer, má správně sedět několik hodin v křesle mačkat čudliky s otevřenou pojebákovanou hubou, a běda , jak musí u hry zvednout třeba jen palec, to pak je hra naprosto na ho*no protože se u ní musiš hybat....správná hra je od toho aby sis několik hodin potil zadek *15* *15* *15*.....kinect je forma donucení tady těch nerdů aby se u toho neustáleho hraní trochu zahybali, jenže to v microsoftu netušili, že tlusty prase nestojí o zdraví a přerušení formovaní jejich důlku v sedačce se trestá smrtí *15*
  • Hezká recenze, mě se hra líbila o něco víc, ale to asi jen proto, že jsem si oblíbil postavy a hlavně koně, a tak nějak mi to zrovna sedlo do nálady. Výtky ohledně rozpoznání pohybů jsou na místě. V jednom obýváku mi to fungovalo líp, v druhým hůř. Všechno záleží na světle z venku, na vzdálenosti od televize a dokonce i na typu křesla (vysoký opěradla jsou smrt). Řek bych že je to slušně udělaná on-rails střílečka. Když to ovládání funguje je to fakt zábava, chvilkama i dokonce cool, když hážete fajrbóly a tak, ale když to nefunguje tak je to akorát otrava.
  • no nevim jestli mi jeste odpovite :D az ted jsem se tady znova koukl.... no prislo mi, ze jsem se z te recenze nic moc nedozvedel, vubec mi nereklo, jestli ta hra stoji za koupi, nebo ne... cekal jsem to asi vice rozepsane a treba i kdyby v te recenzi byly trosku osobni dojmy...

    a to cislo mi uz vubec nic nereklo 6/10 je sice prumer, ale v hernim svete je 6/10 odpad... takze to mam brat, ze Fable The Journey je odpad? Nebo u Kinect her se dodrzuje ta stupnice znamek?
  • vedlejšáky tam nejsou, jsou tam jen možnosti kdy můžeš zastavit, najít truhlu, dát koni najíst apod. já to koupil za 500 korun a vůůůbec toho nelituju, kinect mi fungoval 90% času správně, kouzlení je fakt zábava, to ježdění s koněm je spíš nuda, ale zase jsou v průběhu jízdy rozhovory, takže za mě rozhodně nejlepší kinect hra a myslím,že by si zasloužila lepší prodeje.
  • MickeyMutant
    Myslíš koniny? Ty by přišly až v DLCéčku a lidi by si mohli říkat "á, vyšla další konina". A měli by pravdu.
  • Keyz
    Pak by se rozpadl :)
  • asi moc dobre nerozumim otazce - jake jsou tam moznosti? jak to myslite? vedlejsi questy tam nejsou, jak je zminene v recenzi, je to koridorovka - neda se odbocit z hlavniho pribehu
  • proto jsem xbox360 prodal a koupil ps3
  • A pak děti s koněm
  • Kinect je pecka, už se na něj těším. Dostanu ho ne vanoce od santa klause. HC hrači jsou přežitek a důchodci co nevědí o čem hraní je. Call of duty a Kinect hry navždy.
  • ja prave dvojku hral a me to proste neprislo moc dobre.... to textove menu prave bylo hrozne, teda v porovnani s tim co bylo ve trojce, pribeh ve dvojce nebyl vubec zajimavy navic, ve trojce se neco delo, vice se tam mluvilo atd... dvojka me proste moc nebavila, trojka me chytla hned a celou dobu mi prisla skvela...

    jinak Fable nikdy nebyla HC hra, je to velmi jednoducha a pohadkova hra... nedokazu si predstavit, jak by ten hrac musel byt levy, nebo by musel extremni casual,aby tvrdil o Fable, ze to je HC hra
  • nehlede na to ze mi vadi politika MS, kterej je schopnej vsechny svoje exkluzivity bud predelat nebo pod*lat (vyjimka gow, forza).. do fablu cpat kinect je cira hovadina..
    chapu to do casual her, ale ty maji bejt vyvijene od zacatku.. a ne ze vemou nejakou HC hru a prejmenuji ji na blabla bla: kinect.. zjednodusi pribeh, znici hratelnost atd.
  • Kinect je smrt HC her na Xbox, MS se pomalu soustredi jen na tyhle mavaci sranice a pro HC hrace uz jen dokola recykluje trio Halo,Gears of War A Forza.
  • lepsi pribeh? to si delas legraci? polovinu hry delas nejake questy, ktere jsou uplne mimo.. a nejdnou se tam z niceho nic objevi bez vysvetleni, nebo nejake logiky cerna hmota.. "ktera vsechno pozira" bububu... polovinu hry pak neco rozhodujes...

    dvojka mela krasnej pribeh.. opravdu si myslim ze kdo dohral dvojku, tak by nikdy neuznal ze je trojka lepsi .. navic ta stupidni svatyne naprosto neprehledna, neuzitecna, zdlouhava.. zlatej textak ve fablu 2
  • a dvojku snad nikdo nedohraje? Co se tyce obtiznosti, tak obe hry mi prisly stejne lehke... trojka mela mnohem lepsi pribeh a dej, hezci grafiku, vice moznosti, lepsi vylepsovani a menu s tim sluhou... me to proste prislo lepsi, nez dvojka
  • Molyneux Teď hulí něco jiného a dělá hru o kopání do kvádru za reálné peníze. :-D
  • samozřejmě, že na tom není nic špatného, já jen tvrdím, že jsou daleko ALE OPRAVDU daleko lepší hry *5*
  • Tak si na ten ovladač přivaž dvacetikilové závaží.
  • Zato ty budeš hardcore hráč, který hrál hry už v dobách sčotu, že? *6* Co je na tom špatného, že se mu třetí díl líbil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit