Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je to za svět, kde je nahota tím nejvyšším zlem a bezbřehé násilí se v klídku promenáduje bočními uličkami mediálního prostoru. A nemyslím teď na hry a filmy. Ale na ten hnus, který obsahuje potrhaná těla, zavražděné lidi, fanatické popravy a kdoví co ještě. Tohle není pod takovou kontrolou jako kdejaké krásné ňadérko. Chcete gore? Tak si to vyhledáte a máte. Což o to. I to je realita naší lidské společnosti, ale co mě dostavá nejvíc je, že si z toho mnoho mladých lidí dělá zábavu na všední večery. A komentáře typu "Hustý jak se mu ta palice rozlítla! :)" mě nechávají v naprostém "úžasu" nad přízemností některých jedinců. Takže mé poselství zní: Nahota by měla být to poslední co někoho trápí. mě rozhodně ne.

    Halelujah

  • Jack1947

    Sjowci v ráži ? i kdyby to byla chyba algoritmů Facebuku, už by se to opravilo je jasné že jakýkoli byt jen náznak vadí.

  • Row

    jo... tohle jim vadi... ale ze pulka reklam co tam prezentujou jsou scamy s vykradenejma produktovejma videama z kickstarteru slibujici za desetinu vyrobky co jeste tak rok nebudou ani v produkcni fazy, to je facebooku sumak... njn toho jdou prachy a ty jak znamo nesmrdej... :-/

  • UltraeMK

    A máme tu další absurdní situaci, ne kvůli tomu, že k tomu dospěl algoritmus umělé inteligence, ty prostě občas chybují, ale kvůli tomu, že po odvolání to znovu zhodnotila živá, možná mentálně zdravá, lidská bytost. Jelikož na FB najdete obsah od lidí i reklamy, kde mají ženy minimálně výstřih a už i to je daleko víc "sexuální" než cokoliv v traileru.

     Buď je FB podpora neschopná, nebo má FB problém s autory a nahota to rozhodně nebude.

  • Carnage666

    Tak hlavně že Indiegala dává na FB reklamy na hentai hry už poslední 2 měsíce a nikdo nic.

  • Vidlec

    Komouši už jsou všude

  • SalemCZ

    Jak to mohly zakázat viď tam není žádná kojící žena 😀

  • TheGGG

    Zukrberk je milovník cenzury a věrný poskok když dojde na omezování západu... je zajímavé sledovat jak některé věci cenzurují jako diví a jiné jim nevadí... no to  bych zase mohl začít psát o SJW, ale některé lidi by zas chytal psotník...

    • PanS

      SJW neSJW, tentokrát ti dám za pravdu. Cenzurovat obsah na základě vyhodnocení nějakého algoritmu je hodně přes čáru. Tím spíš že FB je tak mocným nástrojem ovládání mas.

  • Sr_Lobo

    Wow, mno já se vždycky považoval za starýho prasáka, ale tady najít něco sexuálně sugestivního je fakt umění.

    • KrPa

      kdyz feministy nadavali na WoT a WT, ze tanky jsou muzske, protoze maji nahore pen*s, tak se nicemu nedivim 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit