Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Není na čase, aby někdo udělal recenzi?? Hra je už ve verzi 1.1

    • Johnny

      na co recenze. to je prostě must have. U žádný hry za poslední leta sem naproseděl 15 hodin v kuse :D

      a na youtube určitě najdeš spoustu recenzí.

  • Jarisko84

    Ta hra je topka tolko casu som kedsi stravil pri budovani v transport tycoone...

  • jack

    Jsou mi sympatičtí, že nikdy nedávají na hru slevu. Nedávno jsem si stahl demo a váhám, zda jít do plné hry. Zasekl jsem se na tom, že nemohu naplánovat automatické trasy vlaku. Stále mi to píše, že druhá stanice není dostupná. Holt musím více hledat, co mám špatně... 

    • Vlak nemůže jezdit pozpátku v automatickém režimu.

      • Dá se to vyřešit přidáním druhé lokomotivy, která bude otočená nebo uděláním točny nebo zdvojením kolejiště. Hlavně v pozdní hře, kde se většinou logistika řeší hlavně vlaky, protože ani pásy nejsou dost rychlé na to, aby přepravily takové množství surovin za tak krátký čas, je třeba myslet na sofistikované kolejiště.

        • jack

          Dal jsem lokomotivu i na druhou stranu, ale asi ji “neotocil”. Zkusim, díky moc

          • Lokomotiva nemusí být na konci vlaku. Může být klidně i mezi vagony, ale musí být otočena ve směru jízdy.

        • Přesně tak. Většinou je nejjednodušší smyčka. Holt ty "vláčkové simulátory", kde se na konci tratě lusknutím prstu celý vlak otočí o 180 stupňů už by měly zmizet. Chápal jsem to v 90 letech, kdy na to nebyl HW, ale dnes už by to mohlo jít. Vím o modu do OTTD, který je jakž takž funkční, ale jinak kromě plnotučných vlakových simulátorů snad žádná strategie neřeší přepřehání vlaků.

          • Spades

            A jak by to podle tebe mela takova hra resit? V realu se vlak rozebere na vagony a posklada znova, jaky ucel, by neco takoveho plnilo ve hre?

            Maximalne, ze by zajel do depa a cekal, nez vyjede, ale i tak mi to pripada docela zbytecne. To uz muzes rovnou simulovat to, ze strojvedouci muze mit dovolenou.

            • Mrkni na OTTD decouple. Je to použitelné i ve hře. Najadeš s vlakem plným prázdných vagonů, odpojíš lokomotivu a můžeš s ní jet jinam zatímco se vagony pomalu nakládají. Pokud s tím hra počítá, tak nakládání a vykládání není okamžité, ale místo 3 plných vlaků můžeš potom mít 3 sady vagonů a jednu lokomotivu.

              • Spades

                Reakce na příspěvek:

                Jako jo, myslenka zajimava, lokomotiva by se asi porad otacela v depu (realisticky turntable proste), ale nevim, nepripada mi to zas tak zajimave.

                Uz ted to neni uplne realisticke, protoze mas nerealny tok casu, takze to muzu brat tak, ze ta lokomotiva se neotocila instantne, ale nejakou dobu to trvalo, jen proste den trva hodinu, ani ne.

              • Reakce na příspěvek:

                Tak kdyby si s tím někdo chtěl ještě vyhrát, tak tam přidá posunovací lokomotivu. To už si ale myslím, že by bylo potřeba udělat komplet jinou hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit