Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohu se zeptat, proč jsem dostal ban za slušný nevulgární dotaz, zda tento mod lze rozběhat na konzolích? Tentokrát jsem v něm cenzora ani nenazval zdegenerovanou incestní parodií na lidskou bytost, jež se živí lidskými výkaly a souloží s vlastním psem, tedy k banu opravdu nevidim důvod :(
    • Zkus text znovu napsat a uvidíš..
    • Protoze jsi KKT? Jenom hadam...
  • Johnny
    Tak tohle je Ultra fail xD K čemu je zvýšení rozlišení původních textur? Jsou stejně hnusný, jenom ten hnus je teď ostrej xD to je jak vzít fotku 800*600, zvětšit ji na 1280*1024 a ve photoshopu doostřit xD
    • Veskoslav
      No možná si mysleli, že to funguje jako v CSI Miami, dvacetkrát přiblíží a je z toho ostrá fotka, nejlépe z odrazu brýlí 50 km od místa činu.
      • Tilwaen
        Trochu OT: CSI je samozřejmě vtipná, ale už teď jsou neuronové sítě zabývající se ostřícími algoritmy dál, než bychom si před pár lety dokázali představit.
        • Ale z jednoho černého pixelu asi nevyzoomuju člověka v triku a riflích
  • K čemu hi-res textury, když je polycount a animace za opicema...
  • F4 mam vylepseny ruznymi neoficialnimi HighRes texturami a musim rict, ze exteriery vypadaji fakt dobre. Vetsina interieru uz je jen takovy prumer. Jinak u tohodle baliku bych videl jeste jeden potencionalni problem...dlouhe nahravaci casy pri prechodu ext->interier a naopak a pri ,,rychlem cestovani,,. Bohuzel toho je ve F4 spousta takze SSD bude asi nutnost.
  • Až výjde mod, který tento paskvil promění v hru s kvalitním příběhem a herním světem, který bude mít hlavu a patu, tak si to velmi rád zahraju.
    • jamar28
      Co se ti nelíbí na příběhu a herním světě? Neříkám, že je dokonalý, ale kvalitní se mi celkem zdá. Navíc od Bethesdy - třeba oproti Skyrimu obrovský posun.
      • Příběh F4 je příšerný. Líbilo by se mi, kdyby mohl člověk nějak zasáhnout do vztahů jednotlivých frakcí a ne, že když se přidá k jedné, tak musí ostatní zlikvidovat. Klidně i za cenu podfuku, že dají hráči možnost vyjednávat smír a pak se to stejně zvrhne v bitku.
      • Johnny
        nope, ve falloutu sem nahrál asi 50 hodin, ve skyrimu mam přes 400. Nemam nic proti falloutu užil sem si ho, ale skyrim je prostě skyrim.
        • A pritom je Skyrim jeden z tých slabších dielov Elder Scrolls!
          • flash789
            I ty brepto..
  • tak tomuhle se směje už celej internet, co dodat
  • Veskoslav
    https://www.youtube.com/watch?v=YjVU91QEifk


    Totálně o ničem...58 giga a odvedou mnohonásobně mizernější práci než moddeři, co to mají jako koníček...
    • flash789
      Tentokrat s tebou souhlasim, ten rozdil je skutecne minimalni. Ale textury od moderu stoji vetsinou taky za prd, ne ze by nebyli kvalitni ale vypadaji jinak nez v originalni hre, coz treba me osobne dost vadi, takze bych radsi pouzil tyhle od bethesdy, ty jsou 100% verne.
      • tak mazej pro gtx1080 at to máš věrnýa bafni po ceste vetsi SSDčko at se ti tam tech 60gb navic vejde. Jo, a hlavne na me nereaguj, díky moc!
  • 58 GB zbytečností..Bravo Bethesda :D
  • no nevim ..hezky ze se o to "staraji" ..ale uz i komunita tohle davno prekonala
  • Hanzales
    Mno nevim, mně přijde při rozumné volbě modů výsledek mnohdy mnohem lepší a bez kravské náročnosti.
    Taky na to kolik si to oproti docela dost modům uzme místa to místy vidět jde a místy spíše už moc ani ne (detail některých aut). Spousta těch retextur-modů od komunity často vylepšuje ty textury jako takové, nehledě na to, že na slabším stroji si můžete stáhnout "optimized textures" a pak mít prostor modovat (byť se většina těch optimized přepíše) shadowboost, custom reshade a výsledek je úplně jinde než vanilla, přičemž lze zachovat původní "feeling" a kdo chce, může šáhnout i po agresivnějších věcičkách.
    Na druhou stranu mít 1080ku, 512 SSD, nevidím důvod si to nestáhnout, a pak modovat či nemodovat. Ale kdo z vás to má? *15* Teď mám celkem 370GB SSD, což sežerou 4 hry, tím tuplem modovaný F4 např. pač na plotně fakt tohle ne a rychlomísto je fuč.
    Já budu rád za 1070ku na jaře (a i ta by byla na tohle koukám málo) a k tomu adekvátní zbytek a i tak to bude stát celkem ranec, protože nejlevnější desku, paměti a I5ku k tomu nechcete, kor když ta 1070ka přijde časem tak jako tak určitě ještě jednou obměnit.
    Dlouho tomu jsem pobral procesor za 6k: q9550 a rychlé DDR2 s nízkým časováním a dneska ještě tak akorát krmí 760ku, což je druhá karta po 560Ti. Podle mně je fajn upgradovat co nejpozději a pak si užít ten obrovský skok :)
    Tak jako tak pořád koukám na srovnávací obrázky a videa na netu a ty trošku ostřejší cihly a popraskaný písek za to zdá se mi moc nestojí. Spíše většina textur působí stejně, jen doostřeně a místy vynikne více detailu.
    Edit: A e, tak ještě koukám na PC Gameru, kde mají ten posuvník a rozdíl tam je celkem místy dost, ale i tak, akorát přemodovaný F4 nebo Skyrim/SE, to je pastva pro oči, jak z blízka, tak panoramata. Já stahuju všechno spíše v těch 2K variantách a i tak valná většina textur vypadá lépe, ostřeji a s tím reshade.me se taky dají dělat divy a nejlepší je že můžete hýbat hejblátky za chodu a pak si je zapínat a vypínat custom klávesama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit