Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli to někoho baví natolik, že za to chce tolik platit, já mu to asi přeju :-D

  • já se divím, že se divíte. Firma, která opakovaně belhává zákazníky s kvalitou merche ne ani neštítí prémium (prémium) účtu. :D Hanba

  • Proč mám pocit, že se to snaží s každým "vylepšením" víc a víc zabít?

  • Ilusiveman

    No, nedávno jsem pronesl, že možná lidi dostanou nakonec kus Fallouta(přidávali funkce, slíbili npčka). Tak to jsem se bohužel mýlil. 🤷‍♂️

  • Lukyz

    Muhehehe 😋

  • Hidden

    "Vtipne" je, ze ani ty premiove funkce zrovna moc dobre nefunguji (napriklad, lidem se ztraci suroviny ze scrap boxu, private server neni zrovna moc private a tak podobne). Jiz tradicne, behem patche Bethesda prihodila par bugu, ktere byly jiz pred casem opraveny, ale jsou zpet v plne parade. A to neni zdaleka poprve, jejich version control fakt musi byt opravdu tragicky a jen podtrhuje soucasny stav. Jestli tenhle pristup, vcetne prepalenych subscriptions, hodlaji praktikovat i pri dalsich hrach, tak to abychom se s Bethesdou pomalu i zacali loucit...

    • Epic_Official

      Pomalu? Začali??? Většina normálních lidi se už se dávno rozloučila. Lituju lidí kteří hře vůbec věřili před vydáním, ale pokud tomu pořád někdo věří a zajímá ho to z jiného důvodu než náboje pro srandu a zesměšňování Bethesdy, a čeká něco jiného od jejich dalších výtvorů, tak má s prominutím v hlavě nas*áno.

      • Hidden

        Minim tim rozloucit jako s firmou obecne, protoze by se to pak melo odrazit i na jejich financnich vysledcich. Jestli nekdo osobne dal Bethesde sbohem a satecek, to uz je na jeho osobnich preferencich. ;)

  • triptich

    najlepšie je o fallout 76 nehovoriť. zakopať ho v púšti a vymazať všetky zmienky o ňom. tá hra proste neexistuje a hotovo :)

  • Jambbo

    Tak tohle potvrzuje, že majitelé chtějí prodat Zenimax a snaží se vytřískat co nejvíc peněz aby dostali co nejvyšší nabídku, nehledě na to kolik hráčů to nasere. Děje se to už nějakou dobu.

    • uher

      Já si troufám říct, že se jim na to stejně drtivá většina lidí vysere. Tohle nikdo normální dotovat nebude, postrádá to smysl...

      • Stejně jako postrádá smysl utratit 150 000 dolarů (přes 3 mega na naše pokud správně počítám) v podělané F2P hře o Transformerech na mobilu. Ano postrádá to smysl, ale stalo se to. :)

  • Niekde na centrale financneho managementu v EA muselo vyhodit istice a manazerom dekel na hlave, ked zistili, ze Bethesda dosiahla vacsiu chamtivost a dalsi krok k najviac nenavidenemu hernemu studiu 😀

  • Lukyz

    💰💰 It Just Works!  💰💰

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit