Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo tenhle oversight/bug je naprosto fascinující. Pamatuju si že jsem měl nějakej mod co vypínal vsync a framecap v loadingách a pak trvaly pár sekund. Prostě Bethesda.

  • Hidden

    Jen k tem nahravacim casum - bohuzel je to "vlastnost" zakladni hry a cim ma hrac nizsi FPS, tim se hra nahrava pomaleji, takze minutove nahravani sveta i na SSD je "normalni". Ano, skutecne je to tak absurdni jak to zni.

    Pro zakladni hru jsou nejake modifikace, co behem loadingu zvednou FPS cap co to jde (a tim vyrazne zrychli nahravani) a pak ho zase vrati zpatky (aby se nerozbijela fyzika a podobne), ale netusim, jestli budou korektne fungovat i s London. Bethesda se tuhle vec neobtezovala napravit ani v nedavnem tzv. next-gen patchi.

  • Za mě naprosto parádní overhaul. Jenom škoda těch extrémních bugů a pádů hry, snad na tom zamakají a rád se potom ke hře vrátím. New Vegas není zmíněný nadarmo, za mě je F: London nejlepším dílem právě od New Vegas. Žádné kostrbaté uměle vypadající dialogy jako ve F4, žádné zbytečné quest-fillery, zajímavě napsané postavy které si člověk pamatuje na rozdíl od hodně postav z F4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit