Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak, co, este stale FAILkal nema rozum a stale trva na tom, ze FNV je navrat ku korenom, ze hra je absolutorium a nie je to len copy and paste F3, a ze F3 je odklon od serie, nuda, a bla bla bla :-) Vidim, ze strata sudnosti je dlhdoba..
  • Shenkster
    O grafice hry nejsou
    • chtel jsi rict, ze nejsou JENOM o grafice. protoze samozrejme gafika je nedilnou a taky podstatnous soucasti tzv. "videohry" protoze se na ni celou dobu divas. hratelnost a grafika jsou dve nejdulezitejsi veci, hned v zavesu podle toho o jaky typ hry se jedna je atmosfera+ soundtrack a pribeh
    • To je dokola omýlaná polopravda. Vizuální stránka, ať si to přiznáš nebo ne, se na výsledným dojmu taky podepíše. Tady jsou všici koukám skromnost sama. Že takovejch tam venku, mimo internet, nepotkávám víc, škoda. A Fallout NV je celkem dost ošklivá hra. Ne natolik, že bych ji nehrál, ale kdyby se mi líbila, určitě bych vydržel dýl u pouhýho prozkoumávání světa a tím bych taky narazil na víc questů etc. Vizuál je pro mě rovněž důležitej a souhlasíms Danem, že lenost Bethesdy nelze donekonečna omlouvat. Však na Gamebrio nadávám už delší dobu, na potvoru jednu. Ukamenujte si mě třeba za to. Kdybys tam tak dodal "jenom" o grafice, tak bych i souhlasil.
    • Ale jsou, jenze jde spis o stylizaci nez o direct x a radoby cool efekty dnesni doby.
    • Další nesmyslný příspěvek... *7*
      • Tak proč ho tu píšeš?
  • Veskoslav
    Jdem zabíjet "indiány". Bože díky za další dobré FPS:)
  • Cahir
    Smejki, výborná recenze. HH je moje nejoblíbenější DLC, asi proto, že je mi tématicky velmi blízké. Za sebe pak mohu říct, že spíš než Graham na mě velmi zapůsobil Daniel. A je fakt, že velmi málo lidí dokázalo ocenit, jak dobrý má koncept.

    Mohl by jsi zaspoilerovat a prozradit mi, jaký logický laps máš na mysli??
    • smejki
      Nechci být až příliš popisný, ale jde o ten samotný konec, poslední quest. štve mě, že jde buď o masakr nebo o masakr. Přestože by se dalo říct, že mezi masakrem A a masakrem B je menší rozdíl, není ani jedna verze nijak komentována, aby člověk skutečně ten rozdíl viděl, což vede k totálnímu vyprázdnění všech slov, která na adresu morální strany onoho konfliktu a jeho řešení padla. Sice se nedá plně říct, že jde o nelogiku, ale díky odfláknutí závěru je tam prostě vzduchoprázdno, které může znamenat cokoliv, nezáměrně.
      • Cahir
        SPOILER Já jsem při svém hraní dal za pravdu Joshuovi, takže onen masakr se zdál jako logické vyústění předešlých událostí. Hrozně se mi pak při závěrečných titulcích líbil (tedy vlastně nelíbil) osud Truchlících i Daniela - oni už nebyli nikdy stejní, jeho jejich změna zlomila, pochopil že postapokalyptický svět přišel o pravděpodobně jediné nevinné společenství. Ten závěr, resp. titulky, tu hru podle mého "udělali", tak nějak povýšili. Motiv: "Je naprosto v pořádku zašpinit si ruce, pokud jsem v právu, jen se bráním, případně to činím v kvůli ideálu, ale to nic nemění na tom, že mě to změní, že mě to zasáhne a něco ve mě pravděpodobně zemře. Je to jedno z nejvíce kontroverzních morálních témat vůbec. Hlavní je, že v této podobě bylo HH jako celek kontinuitní a koherentní.

        Přiznám se, že druhou variantu jsem ani nezkoušel, takže jestli to po zvolení Daniela začalo drhnout a přestalo dávat smysl, resp. předešlé události pozbyly svého smyslu, jak říkáš, jsem rád, že jsem se tomu vyhnul. Asi jsem měl štěstí prožít HH tím nejlepším možným způsobem. Na druhou stranu, jestli i po zvolení Daniela skončí hra masakrem (teď hádám, vůbec nevím), není to tak trochu ironické a neholywoodské zakončení příběhu, který ve výsledku celkem věrně zobrazuje realitu?SPOILER

        Faktem ale zůstává, že vše je trochu uspěchané a nedořečené, na druhou stranu to má zase velký interpretační potenciál.

        BTW, Survivalist byl prostě boží! Ani v základní hře, ani v jiných DLC mě tolik nebavilo číst si o časech minulých.
  • Mě spíš zajímá kdy ta zasraná Cenega přestane blokovat/zpožďovat vydávání her Bethesdy na Steamu. Čtvrté DLC Lonesome Road vydané před ČTYŘMI měsici jsem si doposud nemohl koupit a zahrát. A pak chcete aby se nepirátilo!
    • Ono to bohužel asi nebude jen od Bethesdy.... Risen 2 podle mne taky nepůjde koupit na Steamu přímo...
      • smejki
        nespoiluj *1*
        • *2*
    • miker17
      to se pak všecí diví že je na PC pirátsví.....to jako když hru vydají na PC o 8 měsíců později nebo zdržují elektronický prodej do evropy a nějčastějsí problém je že hra blbě portlá a na Pc skoro nehratelná .......tak ať se nediví že se lidi na tu hru vykašlou nebo si ji koupí na konzole a na pc si ji prostě stáhnou .....
      • Umaroth
        Nikdo flame nevyvolava, jen jsem ti rekl, ze mas blbe vymluvy pro pirateni, tak jako vetsina, bohuzel zklamu tě, od té doby co sem si začal chodit na brigády cca od 16let, tak mám čistý štít, jak na Pc, tak na x360a a je to hezký pocit.
        PS: Trolling, čím ? To je pro tebe člověk který nepirátí troll ?
        • Veskoslav
          A do těch 16 jsi nehrál? Tudíž jsi bývalý pirát, což nic na tom nemění, že jsi už někdy pirátil....Tudíž ke všemu ostatnímu, co jsi napsal: BLA, BLA.
        • miker17
          jasně že máš čistý štít samozřemě.....ty sis určitě nikdy od těch 16 nestáhl nějakou hru *2* a mě tu říká že melu keci *5* a jelikož ty nemáš odvahu to přiznat tak já napíšu svůj počet piratěných her 3:1
          • Umaroth
            Nemam potrebu nekoho presvecovat, rek sem jak to je a je mi jedno co si myslis, a uz vubec nemam zapotrebi se s nekym na internetu hadat jak malej fracek.
            • Néé? A co tu teda děláš, spíše proč odpovídáš, když "a uz vubec nemam zapotrebi se s nekym na internetu hadat jak malej fracek"? EPIC FAIL *7*
        • Troll je tady každej, kdo nemá stejnej názor jako ty.

          Zvláště pro mikera17.
          • miker17
            jasně že....taky na každou diskuzi TORu dávám trapný obrázky z 4chanu
            *14* luv u tu Miki
            • Ahá, tak to jo kámo.

              Taky tě mám rád. *14*

              Veskoslav: Ale tak já jsem fakt MishKonna dlouho neviděl. A on byl předtím jeden z hlavních zastánců SWToR tady a nemohl se na hru dočkat, tak chci vědět jestli splnila, co od ní očekával.
            • Veskoslav
              Jo myslíš ten svůj blbý kec, jak se kdo má a jak mu jde TOR u diskuze o Fallout?
            • miker17
              sorry jen jsem chtěl tam dat luv u tu a něchtěne jsem si to smazal.....a není to výhoda když tam napíšeš kravinu tak si to můžes upravit..... *15*
            • *8*

              http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/sledujte-prvni-letosni-dil-herniho-poradu-re-play-58159/?rootId=705602&itemId=705602

              Jo a libí se mi jak mě nejdřív kritizuješ a jakmile zareaguju svůj komentář změníš na nějakej blbej kec. Už jsi to udělal asi popáte. *1*
      • Umaroth
        takovy zvast, tak kdyz je ten port takovej shit...tak to asi nebudu stahovat ne ? Jen hodne blba vymluva pro pirateni...
        • Tak mi prosim vysvetli jakej je rozdil mezi tim ze neco nekoupim protoze je to portnuty crap a nebo stahnu zahraju a zjistim ze to je portnuty crap a smazu.
          • kockopes: a) nemas pravdu, b) upresni co naslibuje, obecne nemas pravdu, to ze se ti nelibi autorske dilo neni necestne jednani autora c) nemas pravdu, jsi ignorant, ktery nevi, co to jsou zakladni lidska prava a jaky maji dopad na nas pravni system, d) nemas pravdu.

            Bezohledni chamtivci, kteri duvod videt nechteji ho neuvidi, ani kdyby je prastil primo do nosu.
            • a) jaka klamava reklama?
              b) nikdo neslibuje, ze se ti hra bude libit, ze se ti nelibi neni lez
              c) ano, adekvatni, doufam ze vis, jak funguje trzni ekonomika, nebo jsi komous?
              d) nemas pravdu
              e) kazde autorske dilo muzes reklamovat, i hru - ale ne z duvodu, ze se ti nelibi
              f) pokud se ti hra nelibi, nehraj ji, pokud ji chces, zaplat, ten kdo hraje hry a neplati za ne je egoisticky sobecky chamtivec
              g) ano, jsi pirat, hrajes hru, kterou jsi nezaplatil
            • A kdyz uz jsme u toho "kradeni", BF3 jsem si stahl abych vyzkousel jak mi funguje, beta byla nehratelna na mojem g200 SLI a ja chtel vedet jestli to dice nebo nv fixnuli. Hral jsem to asi 30 minut dohromady, pokazde 10 minut kdyz vysel novej ovladac. Hru planuju koupit na MP az vychytaj bugy a cena trochu klesne. Otazka zni: Jsem pirat a jestli ano, jak moc jsem jim ublizil.
            • a) klamava reklama, b) lhani neni necestny? c) 1000 za hru co se hraje 4h? adekvatni? d) znova lhani a nechat si zaplatit. Dalsi vec ze hru kterou rozbalis a zaregistrujes acc na steamu atd nemuzes vratit, reklamovat. U jakykoliv jiny veci mas zaruku. Bezohledni chamtivci jsou, treba EA, posledni dobou i Blizzard, seskrtat Mafiu 2 a prodavat jako DLC taky neni zrovna koser.
              Az to prestanes videt jednostranne, pak se muzem bavit.
          • Umaroth
            pán miker, spíše teda kluk, narovinu rek, ze kdyz nastane situace kterou popsal tak hru nezaplatí, ale bude si ji vesele hrat...coz je blba vymluva pro piratstvi
            • bzunda: Zatimco tvurce kterej naslibuje, neudela demo a hra se mi pak nelibi a) dopustil nelegalniho jednani, b) se dopustil necestneho jednani, c) poslapal zakladni lidska prava hracu hry na kvalitni obsah, d) parazituje na slusnych a cestnych hracich, kteri za tu hru zaplatili. V dusledku toho jsou tim vsechny opravnene osoby poskozeny. Takze nevidim duvod si neudelat demo.
            • 1) Ja mam nekolik set her a vsechny legalne, staci?

              2) Kockopes. Rozdil je v tom, ze ten kdo to hraje se a) dopustil nelegalniho jednani, b) se dopustil necestneho jednani, c) poslapal zakladni lidska prava tvurcu hry na odmenu, d) parazituje na slusnych a cestnych hracich, kteri za tu hru zaplatili. V dusledku toho jsou tim vsechny opravnene osoby poskozeny.
            • miker17
              A bylo ticho..... tak to s těma křižákama proti pirátsví bývá plno kéců ,urážek...a když se jich člověk zeptá kolik oni zpiratili her tak se vypaří ..takzvaný troll fail *3*
            • A ja se ptam jakej je rozdil jestli to nekdo hraje nebo ne, kdyz by si to stejne nekoupil.
            • miker17
              pan Umaroth se tu zase snaží rozpoutat flame war..... jak ty výš co já si kupuju a co ne....a ještě jedna otázka pro tebe kolik máš ty orig. her a kolik zpiratěných no přiznej se *15* BTW největší žvásty tu plácáš ty *5*
  • MishKonn
    Mě asi nikdy nepřestane udivovat grafika tohohle výtvoru.
    • kotty
      Nemohu si nerypnout, ale me se na tuhle grafiku kouka lip, nez na tu v SW: ToR *2*
    • Kámo zdar, tebe jsem neviděl už nějakou dobu tady v diskuzích... tak co, dáváš si SWToR?
    • Já teda s grafikou problém nemám, k "novému" Falloutu mi sedne. Akorát tohle DLC se mi nelíbilo, příběh o ničem, krátká doba hraní. Naopak Old World Blues je perfektní.
    • jestli exteriéry tak kukni na skyrim:)tam se asik vyřádili víc:)
    • Myslíš ty krásné exteriery, nebo ty brutalně hnusné interiéry :D
      • MishKonn
        Myslím to přehnusné vše. Jak kdyby to vypadlo z PS2.
        • smejki
          je to takové ošklivoučké, ale naštěstí ne nekoukatelné.
        • Grafika mohla byt lepsi,ale ta hra je skvela i tak.
          Radeji tuhle postarsi grafiku, nez nadhernou ale bezduchou hru jako to posledni Final Fantasy.
          • Final Fantasy XIII. je luxusní hra s nezapomenutelnou atmosférou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit