Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle sranda byla na iPadu chvíli zábavná. Když už jsem tam měl přes 100 lidí, vcelku vytrénovaných a hodně místností, tak to začalo být jen nudné nudné nudné.
    Aspoň se to tématicky drželo předlohy.
  • Gordar
    Takhle dlouhá recenze na takovou volovinu ? Jako upřímně koho to bavilo hrát víc jak 2 -3 h ?
    • mně a nestydím se za to :)
  • Cs jak si co nejrychlejs a co nejvic vydelam penize
  • Další skvělá hra od Bethesdy. A Fallout 4 bude potenciálně život-měnící mistrovské dílo.

    Osobně nechápu, jak si někteří mohou myslet, že se např. CD Projekt RED a jejich Zaklínač vyrovná hrám od Bethesdy. Zaklínač je ekvivalent filmů do Marvelu - prostě bezmyšlenková zábava, při které jednu ruku máte volnou na chroustání popcornu. Oproti tomu hry od Bethesdy povyšují RPG žánr na umění, které učí své hráče důležité lekce o životě, morálce a lidské povaze v extrémních situaích. V porovnání se Zaklínačským popcornem si hráč Falloutu 3 a 4 vytáhne spíš zápisníček a bude si dělat poznámky ze hry.
    • Mylis se. Z her od Bethesdy dela mistrovska dila az moderska komunita.
    • del0
      "Osobně nechápu, jak si někteří mohou myslet, že se např. CD Projekt RED a jejich Zaklínač vyrovná hrám od Bethesdy. Zaklínač je ekvivalent filmů do Marvelu - prostě bezmyšlenková zábava, při které jednu ruku máte volnou na chroustání popcornu."

      Nejenom, že je Witcher lepší, než ty nedodělky od Bethesdy, ale je to asi tak 100x lepší RPG než mlátičky typu Dark Souls.

      Morální a diletantské průjmy od ds fantrotlů pod anonymem 3... 2... 1... *15*
      • Nechápu, proč sem taháš Souls sérii.
    • RPG od bethesdy v podstatě nejsou moc RPG spíš akční adventury. Od RPG očekávám, že moje postava hraje v příběhu roli a já tu roli aktivně hraním ovlivňuju (takže dobré RPG vůbec nemusí mít levelovací systém, i když jsem takovou hru ještě neviděl). Ale třeba ve skyrimu tohle není prakticky možné, protože všechny mise jsou lineární a vždycky dojdu do stejného cíle, ať chci nebo ne.
      Takže Zaklínač a RPG od bethesdy jsou v podstatě jiný (sub)žánr a nemá smysl je porovnávat.
      • Nechytrač.
    • Otazka znie bude Geralt avenger alebo x-men?
      • spíš x-man, je to mutant...
        • Já bych to viděl na Wolverina - oba badass přístup, s kovy (ocel, titánium) to umí, nějáké ty schopnosti mají oba, jsou to alfy... Jo podobnost tam je.
    • Vojta_Ilavsky
      Ani jako troll nejsi hoden politování za takovej žvást.U Skyrimu si leda každej zapisoval bugy, a co všechno si musí vyrobit, aby to bylo hratelný.
      • Osobně jsem Skyrima začal hrát několik dní po vydání, nahráno odhadem 40 hodin, něco kolem 50 lvl, a můžu ti říct že si na žádný velký bug nevzpomenu, ani hra nepadala, takže žvásty tu plácáš hlavně ty...jinak Witchera 3 jsem zatím neměl možnost si zahrát, takže jej soudit nebudu, nejsem takovej ubohej fanboy, který dokáže hru, která se stala hrou roku, hru která má i u velké hráčské komunity tak vysoké hodnocení, nazvat povrchní *7*
      • Každý i mírně inteligentnější komentář je pro tebe trolling? Politováníhodné.
        • Vojta_Ilavsky
          Jestli svůj příspěvek považuješ za inteligentní, tak je někde problém, hledáš hloubku v povrchních hrách, ještě ktomu od Bethsedy. :) Ani nevím proč jsem se stebou dal do řeči, už bych si tady na ty chorobný výplody měl zvyknout. :D
    • alladjex
      Promiň, asi jsi napsal příspěvek pod nesprávný článek. Tohle není diskuze k Fallout 4 ani Zaklínačovi. *14* I love Trolls
  • pojede mi to i na iPhone6 od Applu? *3* *5* *6*
    • LTM3
      Pokud se ti ještě neohnul v kapse, tak by to mohl rozjet.
    • ty maš iPhone?? to se fakt frajer *1* *1* *1*
  • trošku oničem recenze, ostatne jako vždycky. recenzovat takhle vážne mobilní hríčku, ktera byla navic zrejme myšlena jako takový vtip
  • Gratuluji ke zrecenzování a šíření reklamy (ještě k tomu zadarmo), kterou tato hra je, ať se může tvářit jak chce.
    • Ty asi nechápeš princip recenzí, co? Když si přečteš recenzi na film nebo na AAA titul, taky je to podle tebe reklama zadarmo?
      • Tato hra je něco jako trailer k filmu. Takže ano, kdyby se recenzoval trailer k filmu, tak je to reklama zadarmo.
        • Okey, uznávám, že když se na to podíváš takhle, tak to dává smysl :D Ale pořád si myslím, že tohle se dá ještě považovat za hru...ne za tak bohatou jako jsou ostatní mobilní hry, ale přeci jen, není to úplně správné přirovnání jako trailer k filmu
    • Vrať se do diskuse na novinky.cz a nezaváděj tu stejné poníženecké nálady internetových pindalů.
  • Nějak to na google play nikde nemuzu najit :-(
  • ataman329
    recenziu som ešte nedočítal ale už píšem, lebo ma zaujal link na archív starých relácií GamePage. a stým mám spojenú otázku: kde by som prosím Vás našiel videoarchív starých relácií, ktorú robili redaktori Games? myslím že sa to volalo H-pod, niekoľko krát to bolo spomenuté v podcastoch. alebo je to len audio-relácia? každopádne za link na archív by som bol vďačný. ďakujem!
    • http://www.hrej.cz/podcasty/?podcast.pagenumber=39
      • ďakujem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit