Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je ale debilní příspěvek....
  • Diablo III uz nezachrani nic.
  • Na chléb místo medu, mažu si hnis z vředu.
  • to je pravda jen ted nevim jak jsi to myslel, velka cena monaka je path of exile?
  • hochu, zmeň si ten image *1* to je hruza, sorry jako.
    D3 stoji za koupi. To je jasny jako slunce *4*
  • Že by se s Diabla 3 konečně stala zajívá hra hodná koupě?
  • Prej Štemberské závody do vrchu *1*
  • Path of Exile? To je jak srovnávat Velkou cenu Monaka se Štemberkskými závody do vrchu
  • kdyby odstranili aukci tak bych do toho mozna sel, takhle ne. radeji path of exile
  • http://www.youtube.com/watch?v=-OVJa-5d90k *1*
  • Problem PC verzie je, ze loot je limitovany kvoli AH (skoro 100% nahodny) a Monster Power levely su debilne navrhnute (Inferno monster health ~3400%, damage ~370%). Aby som zabijal priseru 30x dlhsie (magic find "len" +250%), ked za ten cas mozem zabit 5 na MP5 s 125% MF, ci he i 400%MF viac. Chapem, ze MP system nebol stavany pre efektivne farmenie ale toto nie je najstastnejsie navrhovanie systemu podobnemu z D2 (/players).
  • Ahoj,
    mohli byste prosím udělat recenzi na Aarklash: Legacy?

    Děkuju
  • ja som to hral u kamosa a on urcite ma na konzole savovanie na nete (ps3), taze backup tam urcite je, len neni od blizardu ale od sony
  • Absencia Battle.net synchronizacie (pozor, nie online-only singleplayer) je asi najvecsie minus. Dokonca na forach sa vyskytuju prispevky o problemoch so savami na PS3 verzii (poskodenie savov, kde mozete prist o cely nahraty progres). Predsa len backup na serveri je backup na serveri.
  • Vidis, ja napr. s konzolami problem nemam. Vyrastal som primarne na PC ale aj na Sege, Nintende, potom neskor PS2 a teraz mam Xbox 360. Na konzolach mam rad ich pohodlie a vyssie obtiaznost v niektorych tituloch (mys+klavesnica>gamepad) ako napr. Doom alebo Serious Sam (XBLA). Z novych PC-only titulov by som chcel urcite vyskusat Rise of the Triad na XBLA :)
  • Mne by hlavne na konzolich chybel battlenet. Kazda verze ma sva pro i proti *12* Dulezite je, ze mame D3 na pc i na konzole!
  • S pvp je to fakt ostuda *1* Ale ono diablo dycky bylo vic o pve imho.
  • ok ty troll *7*
  • co z toho, ze drop sa vylepsil, ked 99.99% vsetkeho je odpad? co z toho, ze mozno o pol roka na tom bude pc verzia trochu lepsie, ked konzolova je uz teraz dalej bez debilneho always online a ah systemu, kde tvoje dropy su zavisle na dropoch ostatnych hracov a blbom auction house

    pc verzia diabla 3 je jednoducho povedane ovela horsia ako konzolova
  • Ja nejsem zavislej na aukci. Zkus to taky, je to easy *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit