Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Dik za info, aspon vim ze jestli koupit D3, tak jedine na konzole :)
  • Vykupenim pre self-found PC hracov sa tak stala paradoxne konzolova verzia :)
  • Po tom co som hral konzolovu verziu uz do PC nepojdem. Bez rakoviny zvanej Auction House (a jemu prisposobenemu drop-rate-u ) a 20ms lagov (ano pri 20ms) je to to prave diablovske. Takto mala vyzerat verzia 1.0 minuly rok. Nepotrebujem cakat na udrzbu serverov (ked sa mi to najmenej hodi) alebo na fixnutie exploitov v AH(vsetky servery idu dolu bez ohlasenia). Legendarne predmety padaju D2 stylom (frekvenciou) a su dokonca uzitocne (este som nenasiel nepouzitelny legendarny predmet). Obtiaznost je daleko vyssia ako na PC (master I na normal je peklo), lenze na dalsi upgrade postavy (teda vlastne len gearu) nepotrebujete hrat dalsich 300 hodin (obtiaznost sa teda pekne vyvazuje).
    Loot 2.0 samozrejme nebude nijak prevratny, cakajte len zmeny v generovani itemov (main stat podla postavy, zbrane maju skoro stale socket) ale ziadne ohlasovane "build-changing" zmeny necakajte (konzolova verzia ma podla infa Loot 1.5, teda je tam vacsina zmien z ocakavaneho patchu pred expansionom).
    Niektore skilly konecne "fixli" ale pre kompletny prehlad by bolo dobre najskor hrat za vsetky charaktery a samozrejme aj na vyssich obtiaznostiach.
  • no ja som este nevidel ziadneho takeho, ani na forach, ani na streamoch, vsetci top hraci co davaju hc mp10 su fliperi, sponzorovani alebo cc warriori a aj keby taky bol, nemoze to nijako dokazat, lebo blizard self found mod nepodporuje ani neplanuje

    kazdopadne mi to moze byt uplne jedno, ked mi padaju uplne hovadiny a trcim na mp1 150h, lebo moje dropy su zavisle od tisicov hracov co namiesto d3 hraju aucton house
  • A tak je to správně.Vždyt to je skoro nej výzva ve hře - dávat MP10 HC jako self found. Pokud by to zvládl každej ňoumík, tak by asi bylo něco špatně imho.
  • asik: Dyt pisu, ze na aukci prodavam, ale nenakupuju. Tak proc mi pises "novinu", ze na hc je aukce :D A pochybovat muzes, ale mp10 se da hrat bez aukce. Pravda, moc takovych drsnaku neni.
  • Hlavne neodstranovat aukci. To by tam kazdej postoval na trade chatu. V Diablu vzdycky velka cast lidi obchodovala. V D2 se vytvareli trade mistnosti a furt roboti spammovali reklamy na externi aukce. To taky nebylo optimalni *10*
  • lol ale aukcia na hc samozrejme je a pochybujem, ze tam vobec dakto hraje mp10 co je self found

    vacsina su ah fliperi, sponzorovani streameri alebo cc warriori

    sa staci len pozriet na hc trade forum ako sa hybu zlataky a ake su kurzy sc to hc, alebo potom rovno na d2jsp a uvidis jak to hraju bez auckie *15*
  • Me aukce vubec nijak nevadi. Nenakupuju tam, ale rad prodavam. Loot u D3 1.0 byl opravdu tragickej, ale dneska je to uplne jinde.
    Vzdyt lidi davaj dneska inferno mp10 na hc bez aukce. Na to ja ovsem nemam zatim...
  • LoD byl boost jak PRASE!!!
  • to je jedno ci sa stazujes alebo nie, alebo ci si aukcie nevsimas, fakt co aj blizard potvrdil je, ze dropy kazdeho hraca su nastavene v zavislosti od auction housu, cize blbost, co mala hracov prinutit uzivat auction house a hlavne real money auction house

    naozaj netuzim potom, aby som bol obmedzovany v postupe v hre, lebo nemam chut flipovat veci na aukciach alebo nepouzivat aukciu vobec a presvedcovat sam seba, ze 1000 krat grindovat ten isty content bez jedineho upgradu vlastne nie je az take zle

    to konzolove verzie vyriesili, plus este aj offline mod, cize u mna jasne vyhrali, na staru konzolu to ale kupovat nebudem, takze si radsej pockam na novu a mozno to bude rovno aj s datadiskom
  • Tak u Diablo 2 to mělo podobnej průběh, hodně lidí si stěžovalo že to není tak temný jak jednička, je tam málo spešl lootu... ale pak vyšlo LoD a z D2 se stala hra kterou známe dnes.
  • Mně osobně se D3 1.0 moc nelíbilo. ALe s každým new patchem mě bavilo víc a víc. A jak jsem začal hrát hc, tak mě to baví doteď a pořád nemám dost. Chtěl jsem do datáče dát pauzu, ale pořád se k tomu vracím no.
    *1*
  • Určitým způsobem souhlasím, byl jsem celkem dost naštavný, co z D3 udělali. Začatek fajn, ale pak už to bylo podle mě horší, začali to vylepšovat aspoň nephalem dropem, paragonem atd. Ale stale to nebylo ono (a to nepočítám aukci - na tu je tu dost názorů). Nyní věci, které se tvrdí, že přijdou s novým datadiskem, znějí opravdu zajímavě, že by z Diabla 3 udělali zase normalní hru, na kterou někteří čekali.
  • Hodne ucinny je hrat D3 ve 4 se znamyma a vzajemne si menit dropy (kdyz treba barb najde wizard hulku). Takhle to casto delame a na spatnej loot si rozhodne nestezujeme.
  • Ty hry od blizzardu prostě zrajou jak víno. Pač na nich kontinualně dělaj a vylepšujou je. A pak tu hru člověk může hrát roky (s přestávkama nejlépe samozřejmě). I u D3 mě baví sledovat, jaký změny přinese každej new patch.
  • Nerikam, ze aukce jsou super nebo ze diablo je to nej, ale jit kvuli nemu na PS4 bych fakt nikdy nemusel, lepsi je si jednoduse aukce nevsimat a hrat si svoji single hru. Pokud jsi to delal i v D2, tak se pro tebe nic nemusi menit.
  • zajímavý úkaz že většina Blizzardích her se pořádně rozjíždí až s datadiskem *4*
  • Škoda, že tam fakt nedaj samotnýho Gheeda. V D2 jsem ho měl fakt rád.
    JInak RoS bude mega nátěr, o tom nepochybuju ani vteřinu.
  • Ach nee. Jak mam vydrzet cekat pul roku nebo i vic *16* To je straslivy toto!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit