Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach nee. Jak mam vydrzet cekat pul roku nebo i vic *16* To je straslivy toto!
  • kdyby odstranili aukci tak bych do toho mozna sel, takhle ne. radeji path of exile
    • Path of Exile? To je jak srovnávat Velkou cenu Monaka se Štemberkskými závody do vrchu
      • to je pravda jen ted nevim jak jsi to myslel, velka cena monaka je path of exile?
      • Prej Štemberské závody do vrchu *1*
  • asik: Dyt pisu, ze na aukci prodavam, ale nenakupuju. Tak proc mi pises "novinu", ze na hc je aukce :D A pochybovat muzes, ale mp10 se da hrat bez aukce. Pravda, moc takovych drsnaku neni.
    • A tak je to správně.Vždyt to je skoro nej výzva ve hře - dávat MP10 HC jako self found. Pokud by to zvládl každej ňoumík, tak by asi bylo něco špatně imho.
      • no ja som este nevidel ziadneho takeho, ani na forach, ani na streamoch, vsetci top hraci co davaju hc mp10 su fliperi, sponzorovani alebo cc warriori a aj keby taky bol, nemoze to nijako dokazat, lebo blizard self found mod nepodporuje ani neplanuje

        kazdopadne mi to moze byt uplne jedno, ked mi padaju uplne hovadiny a trcim na mp1 150h, lebo moje dropy su zavisle od tisicov hracov co namiesto d3 hraju aucton house
        • Pc D3 je s kazdym patchem lehci a lehci.Navic uz driv zvysili drop rate legendarek, navic je posilili a taky pridali ty dobry craftovaci itemy. Vsechno tohle nahrava self found hracum. Dneska uz je to v klidu.Kdo chce muze, kdo nechce, tak leda hleda duvody...
          • spis zvysili drop brimstonu *1*
            • Tech pada taky mooc. Si obcas prijdu jak v D2 *1*
          • Dnes ano, ale este stale je to tahane nadol retardovanym generovanim lootu (po konzolovej verzii je to brutalne poznat). MP10 na PC som presiel od zaciatku po inferno s prstom v nose (self-found), kdezto na konzole ma na MP5 (Master I) zabijali na 1-2 rany. Osobne by som take nieco uvital aj na PC verzii. Hra je tak brutalne tazka ale stale ti da sancu na lepsi loot (a hlavne ak ti dropne legendarka, necitis sa trapne).
            • Vsak ten loot na konzole je vylepsenej, to kazdej vidi. Ale i na pc je to v pohode. 420 hodin hc inferna (5 sedesatkovejch charu) a davam mp3 *5* A muzu hrat dal a dal jak kral...
          • same kecy, nevies o com hovoris

            a co ze zvysili drop rate legendarnych, padaju ich desiatky, ale co mam z toho, ked mi desat raz padne wormwood alebo burning axe sankiss, mozem to rovno zosrotovat, lebo su uplne onicom a ani followerovi by som taku debilinu do ruky nedal

            a to ze vsetky dropy su zavisle na auction house, to teda jasne nahrava self found
            *7*
            • haha, jasne, tomu ani ty sam neveris *15*
            • Dyt to hraju uz rok bez aukce, tak jak "nevies o com hovoris" :D
              Ja i lidi se kterejma hraju nasli plno dobrejch veci. Tak mas asi smulu no *13*
        • Vykupenim pre self-found PC hracov sa tak stala paradoxne konzolova verzia :)
          • to by bolo vtipne, keby to nebolo smutne
  • Diablo III uz nezachrani nic.
    • To je ale debilní příspěvek....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit