Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Dlouho jsem horší ptákovinu nehrál.
  • hraju s gamepadem, jedine co me fakt štve je že nejde dat kamera zezadu, aby se proste otáčela sama, pořád běhám proti sobě a musím klikat at se mi kamera otočí.. navíc po tom 1080p patchi se mi to začalo brutalně sekat.. tak reinstal. S myší je to tak nějak nehratelné a ztrácí to kouzlo.
  • Je to vazne tak zly? Dal jsem tomu nekdo uz par hodin?
    • Hrál jsem zatím asi 90 minut (prošel jsem asylum a pak ještě kousek k dalšímu bonfiru, potkal jsem draka) a jsem nadšený. Podmínky - gamepad (nejlépe ten X360), nějaká rozumná sestava (žádné dělo to ale asi být nemusí) a nemít vyloženě smůlu (podle reportů se to třeba někomu nesmyslně strašně seká atd., tohle ale budou spíš ojedinělé případy). Na rozlišení je ten patch, už jsou v něm opraveny i texty, hrál jsem to ze začátku bez něj a nijak mě ten upscaling do očí nebil (22" monitor) a bylo to poznat jen když jsem se zastavil a zkoumal, jestli tam ten upscaling je. Stejně tak 30 fps mi přijde ok, všiml jsem si toho jen když v jedné animaci těsně před kamerou velmi rychle proběhla krysa :-) Tyhle věci jsou ale dost individuální, někdo tvrdí, že ve 30 fps na pc nedokáže hrát... Vůbec nepopírám, že je ten port kostrbatý, je, hlavně to s tím upscalingem z malého rozlišení je úlet. Kromě těch technických omezení a divného ovládání na klávesnici ta hra funguje ok.
      • RockStar
        Jo toho se bojím nejvíc toho ovládání. Intuitivita bude asi neznámý pojem.
    • RockStar
      Zatím to nikdo neviděl:) Jen se diskutuje nad tím, jak to má špatnou grafiku:)

      Edit: Neviděl to nikdo jinak než na obrázcích.
      • na torrentoch je uz asi 2 dni...
      • Jakto ze ne? Vzdyt hra co vim uz na Steamu vysla. Nekdo uz ji mit musi :)
      • Tady o špatné grafice nepadlo ani slovo. *15* Jen se některým z nás, kteří podobné rozlišení jako 1024x720 použili naposled před takovými 7 lety, zdá poněkud málo.

        PS: Na torrentech je ta hra už od včerejška...
        • RockStar
          Ty jsi jantárek:)
          • Hmm, děkuji. Třeba tu fosilizovanou pryskyřici někde prodám. *7*
            • RockStar
              A hrál jsi to? Nebo soudíš podle obrázků?:)
  • Prý vysolí těžké prachy za tv :D Slušná 42" plazma stojí okolo 10tis to zaprvé a zadruhé, kdo říká, že jsem kupoval TV kvůli Xboxu? Ten mám jen jako doplněk na občasné hraní... není to moje životní priorita a malé monitory jsou mi už dávno u pprdele...
    • mít peníze, tak mám konzoli, jenže je nemám tak mám jen laptop na školu a hraju na něm. Není nad to se zabořit do gauče S PŘÁTELI a pohodlně si zahrát na gamepadu. Kouzlo konzole je v pohodlí v naprosto jednoduchém coopu a multiplayeru a v tom že nic člověk neřeší, přes instalaci až po nastavení. A navíc xbox je ted za tak 5000-6000. Pc na kterém rozjedete letošní hry je tak za 15-20 000. Notbuk je nekde kolem 25k. A to uz je sakra rozdil.
      • Veskoslav
        Promiň, ale sehnat v dnešní době 6000 na Xbox v četně Kinectu je otázka špatně placené měsíční brigády. Ale to by člověk nemohl být liný. No a dál jsem to už nečetl, ten tvůj blábol o pc za 15-20k vypovídá, že jsi vybavení a ceny viděl maximálně v letáku od Okey.
      • Nepostuješ taky náhodou na /v/? Tohle je jak z příručky Consolefags arguments 101.
      • Já mám zánovní Xbox na prodej vč. hdmi a všeho za 4tis ) 4gb kinect ready. :)
    • stejně jako měnit milion nastavení, rozlišení a řešit kolik fps mi to jede. Chci prostě zapnou a hrát a že to jede "jen" 720p? No a ? Hru hraju kvůli hratelnosti abych se pobavil a ne kvůli vyhlazené grafice, na to sere pes.
      • DangerousDave
        k tým "malým" monitorom : 24" lcd meter od hráča zaberá väčšiu časť zorného pola ako 42" plazma vysiace 2-3 metre ďaleko na stene. O kvalite zobrazenia radšej ani nehorím...

        inak pripomínaš mi Američana ktorý zájde do fastfoodu, kúpi sebe a svojim deckám hamburgery s hranolkami a vytešuje sa z toho že nemusí "nič riešiť" a môže si rovno ládovať bachor ... a pritom sa ešte smeje tým čo si uvaria niečo podľa ich chuti doma.
  • Já se bohužel zatím nebyl schopen dostat ani přes tvorbu postavy :(
    Může mi prosím někdo poradit (rád bych to hrál na klávesnici) jak se při tvorbě postavy otáčí s charakterem? Nejsem schopen přijít na to, na co je namapováno RS rotate. Předem dík.
    • Keyz
      Je dobré se podívám sem http://forums.steamgames.com/forums/showthread.php?t=2900321
      Tam jsou odkazy na tipy kde je napsáno hodně k tvorbě postav a hlavně co který atribut dělá-Ve hře to není....
      Také tam je věc na lock cursor.
      Pak se dívat sem http://blog.metaclassofnil.com/ tam je zase úprava grafiky a podpora normálního rozlišení.Zatím každý den tam vyšla nová verze.

      Pak nějak předem nastavit ovládaní abych ses nedivil jak to je hovadské.
      Když to uděláš je méně debilní ale stejně debilní.FPS je uzamknuto na 30 to je při nějakém efektu naprostá bomba a postava se netočí dle myši (to snad řeší lock cursor).Tedy musíš nějak zaměřit protivníka a pak zase nevidíš co je okolo a změní se trochu ovládaní.Prostě mnohem horší je tohle řešit než mlátit protivníky (když náhodou se povede to co chceš).
      -
      • Supr, díky moc všem za reakce. Je to škoda, že ten port není úplně ideální, protože jsem se po mnoha letech těšil na pořádný RPG. Další varianta asi je si pořídit gamepad, ale do toho se mi moc nechce.
    • Je manuál, ja som to prestavoval podĺa toho, a skákať sa nedá, iba aka Zaklínač medzerníkom.
      • Uz jsem na to prisel jak se skace. Musis drzet mezernik a jit dopredu a potom mezernik zmacnkout jeste jednou.
    • Ja to delal sipkama na klavesnici ale zase nemuzu prijit na to jak se skace.
  • Tak tomu se říká epic fail! *7*

    Ještě dotaz na lidi co to hrajou. Jak je to s podporou gamepadů? Pojede to i se starým Logitech Rumblepadem nebo to zase podporuje jen XBOX gamepad a kompatibilní?
    • Mam uplnene obycejnej 12 ti tlacitkovej Genius za 3 stovky a beha paradne.
    • Chvalabohu to ide i s Rumblepadom. Inak by ma asi j*eblo...
    • Mam taky logitech rumblepad a hra s nim funguje, ale nektere tlacitka jsou prehazena nebo nemusi reagovat (podobny problem jsem mel s Arkham City) nastesti existuje reseni: Xbox360Cemu - emuluje tlacitka gamepadu ze se tvari jako original xbox360 controller. Zatim funguje skvele i v Dark Souls *3*
  • Kozy
    No, tak jsem to zkusil, dost jsem se na to těšil ale jsem nehorázně zklamanej, no ještě to zkusim s tim patchem.
    • RockStar
      Jo:) Ten patch z toho udělá jinou hru se 100x větší hratelností. Věř mi:))
      • Kozy
        samozřejmě že ne, nejsem truhlík, jen jsem to chtěl ještě zkusit.
      • Mne by sttacil trainer na nesmrtelnos :D:D (Je to vtip. Jen davam vedet nez mi nekdo bude nadavat do zpropadenych cheateru)
  • S tim modem ta hra vypada fakt docela hezky. Ma to pro me dobre stravitelnou stylizaci a taky uz chapu co se na tom vsem tak libi. Je to fakt tezky.
    • Jj, uz to docela i oku lahodi, jinak ctvrta verze fixu pridava i DoF.
  • První český Let's Play na internetu 0, zkoukněte http://www.youtube.com/watch?v=T0KqyL3E80I&list=PL5E2BEF45BE2F6FBD&index=1&feature=plpp_video
  • Dohráno. Prepare to die edition je jednoznačně nejlepší rozšíření, které si tato hra mohla přát!
    Už dlouho jsem se tak nebavil a poslední boss byl lahůdka!
    Takže všichni hateři mazejte koupit gamepad a přestaňte fňukat na fórech *3*

    Tahle konverze potvrdila, že dark souls je nejlepší hra všech dob!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit