Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, skvěle vystihuje atmosféru hry která ještě nevyšla a jak praví zkušenosti z minulosti (Třeba Mafie, že?) tak vývojářské gameplaye se mohou od skutečnosti dost lišit. Že by Back to the Future IV? :)

  • Zaho
    Fanoušek hry, která ještě ani nevyšla. Divná doba.
    • celoush

      Tak furt je tu předloha Cyberpunk 2020

      • Zaho
        Pokud tu je předloha, tak o té jsem nevěděl. To samozřejmě mění situaci. Ale i tak fandit vývoji hry, mi přijde divné.
        • Rejsek

          Mě přijde divné, když si chlapi dobrovolně řežou ptáky a nechávají udělat kozy, nebo že jehovista nechá zdechnout vlastní děcko kvůli transfúzi krve..... že někdo fandí hře, která ještě nevyšla, to je ve srovnání s tím a spoustou dalších věcí tak normální, jako když se jdu ráno po probuzení hned vychcat.

          • Zaho
            Doporučuji navštívit web o změně pohlaví nebo jehovistech. Dost věcí si tam můžeš vyjasnit.
            • Corvus

              A proč by proboha člověk neměl fandit svým oblíbeným vývojářům při výrobě další parádní hry, když za sebou mají minulost, jakou mají? Co je na tom jako nenormálního?

    • clovicekO

      No jo, moc divná doba. Předivná. Na světě jsou 2 miliardy fanoušků Alláha, figurky, kterou ještě nikdo neviděl a nikdy neuvidí.

      • Zaho

        No ale korán už vyšel a je to docela dlouho.
        Navíc by jeden řekl, nebo si myslel, že my tady v pupku světa už jsme dál.

        • MrDonut

          stejne tak se da argumentovat ze vizualni styl hry a namet taky vysel, takze na tom ze na zaklade techto veci ma hra fanousky neshledavam vubec nic divneho.

          • Zaho

            Vzhled a námět není u hry to podstatné. Podstatný je obsah, stejně jako u knihy.

            • Co tím chtěl autor říci? Pakliže bude námět třeba o psím hovínku s hnusnou grafikou na úrovni roku 2000, tak obsah může být stále super?...

              • Zaho

                Reakce na příspěvek:

                Ano.
                • Reakce na příspěvek:

                  Naopak. Celá hra bude právě o tom psím hovínku .-) Obsah jde ruku v ruce s námětem a vzhledem.

            • MrDonut

              To zalezi na uhlu pohedu. Vy kritizujete ze nekdo necemu fandi jeste pred tim, nez zjisti jaky je samotny obsah, ale z pohledu takoveho cloveka uz samotna forma(namet/vzhled) muze byt dostatecne atraktivni pro to, aby clovek takovemu dilu mohl fandit. Pak uz je na kazdem jednotlivci jestli to objektivne ve vysledku naplni jeho ocekavani. Nevidim nic spatneho na tom ze fandim nejakemu budoucimu vysledku na zaklade dostupnych informaci. To mate stejne jako kdyz fanousek fandi svemu sportovnimu klubu, ma omezene informace, jak v danem duelu dopadne(bude hrat tuzku/rozstrili soupere), ale i tak muze bez znalosti budouciho obsahu(vyvoj klani) dopredu fandit a doufat, ze vysledek dopadne dle jeho ocekavani.

              Ve finale nemusi ani samotny vysledek(obsah) byt tak dulezity, jako samotny zazitek, ktery mi to poskytne

              • Zaho

                Reakce na příspěvek:

                K sportovnímu fanouškovi se to moc srovnat nedá. Fandění ve sportu je podpora, motivace pro sportovce a vytváří se atmosféra přímo při sportovním klání. Často jde i o souboj fanoušků, kdo fandí víc a spousta fanoušků chodí na zápas víc kvůli atmosféře a kamarádství. Nejsem si jistý zda to tak funguje i při vývoji hry.

                V každém případě díky za argumenty, určitě jsem proti fanouškům zaujatý a určitě to ovlivňuje můj pohled na fanouškovství.

                • Rejsek

                  Reakce na příspěvek:

                  Ty jsi dobrý pacient, nechtěl bych s tebou a tvými filosofickými výlevy sdílet jakýkoliv společný prostor 😂 Slyšel jsi už někdy to pořekadlo, že "čím víc rýpeš do h*vna, tím víc smrdí?" 😉

                  • Zaho

                    Reakce na příspěvek:

                    Tak někde si člověk musí zaflejmovat a hry mám rád.
  • yelito

    Cool.😎

  • Hidden

    Teaser je bezesporu hezky, ale uvidi se jak vyzni celek. Treba Kung Fury take melo fajn trailery, ale vysledek uz tak nejak spise pokulhaval... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit