Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    HL3 je jeste horsi jak DNF. Toho jsme se alespon dockali :-)
  • Chim
    FEAR jsem nehrál takže nevím. Pro mě ale bylo důležité že HL byl v tomto směru (alespoň pro mě) první a bohužel zatím poslední FPS hrou. Doteď si pamatuju to první setkání s vojákem kdy mi jednoduše spadla čelist a nechápal jsem, že umělá inteligence může být lepší než jsem já (a to se považuju za Ynteligenta *1* )
  • Naprosty souhlas s Blue.Shark. Nekdy pred rokem jsem si HL2 po letech zahral a ta hratelnost je stale spickova. Trochu se obavam, ze Valve na sebe upletlo bic. Jak uz nekdo v diskusi zminil, urcite by radi prisli opet s necim novym. Tehdy to byl gravity gun a pokrocila fyzika obecne. Prijit s necim obdobnym musi byt v dnesni dobe velice slozite. Presto bych se rad do toho sveta opet vratil a prulomove novinky v hratelnosti k tomu rozhodne nepotrebuji.
  • SalemCZ
    Novej Engine
  • Leštit hru přece jen nemusí cele vývojářské studio. Skiny a mapy si dělají sami hráči a valve si to pak se svojí marží prodává
  • Veeeeelmi vystizne a, zial, pravdive videjko. Klobuk dole pred autormi.

    ...len skoda, ze je to v podstate zaroven i realna skutocnost okolo doteraz neohlaseneho HL3... *13*
  • miker17
    Tenhle obrázek se k tomu videu docela hodí http://www.deviantart.com/art/Gabe-Newell-Half-Life-3-284287856
  • to je asi tak pravdivý tvrzení jako to že kampan v alien isolation trvá 20 a víc hodin prosimtě *1* to se nedá brát vážně
  • Mikrotransakce momentalne hybou svetem. Hry jako LoL a Dota, WoT vydelavaji vic penez nez vetsina AAA titulu (ne-li vsechny). Valve nedavnou zverejnili, ze mezi lidi rozdali 57M dolaru jen z prodeje itemu co lidi nahrali na Steam Workshop. A to si piste, ze si Valve bere nejaky provize, buh vi jestli se ke konecnemu tvurci dostane aspon 50% castky prodeje. Nehlede na poplatky z prodeje itemu pres Steam Market, atd. Ono jsou to sice nejaky zanedbatelny centy, ale v tom neprebernym mnozsti transakci. A jeste perlicka... tech 57M dolaru bylo rozdano mezi 1.500 lidi... tak si muzete spocitat na kolik si prumerne prisel jeden tvurce.

    Holt Steam = tovarna na penize. Ale vubec proti tomu nic nenamitam, jejich produkty jsou kvalitni, nikdo vas ke koupi nenuti. CSGO prijde na nejakych 10e a Dota je zadarmo. To neni jako u EA, kdy nam vydaj BF4 a pul roku to opravujou aby se to vubec nechalo hrat. Valve holt umi, jedina herni spolecnost kterej jeste duveruju (mozna jeste Blizzard, ale ten uz ma taky par pruseru za sebou) a pokud oznami HL3 s preobednavkou nevaham.

    Jinak ta komunita okolo Half-Life je neuveritelna, tech filmecku, modifikaci... dokonce co si pamatuju vybirali penize, aby mohli udelat reklamu na HL3 a tak trosku donutit Valve pustit nejakou stavu ohledne HL3 do sveta (coz si priznejme nebylo uplne fer) :)
  • No ......přiznám se že video skončilo a já seděl a koukal na monitor dál....takhle nějak to skončit muselo ..prostě muselo...a valve?? To je ta firma co byla na prvních příčkách všude?? kdysi?? Z kopce se musí jenom dolů....dokázali zabít hrdost a čest všech co v ně doufali...taková firma si nezaslouží nic jiného než svůj vlastní konec...a k tomu videu slza mi ukápla taky a ten kdo to točil je u mě Boží člověk..konečně pravda...syrová a tvrdá...
  • Damarus
    Možná F.E.A.R jednička měla lepší AI... ale tím to končilo
  • Chim
    Umělá inteligence vojáků byla na výborné úrovni (nejsem si jistý jestli ji nějaká hra už dokázala překonat). Tam jsem poprvé měl dojem, že stojím proti opravdu inteligentnímu soupeři a ne proti tupounovi, který mi vběhne do rány.
  • Jack1947
    Deprese z toho že mu nevyšlo žádné info, o HL3... chudák freeman. Ani nebyl dokončen jeho příběh v epizodách.

    Jinak super video, přesně vystihující celé denní...tedy zatím žádné.
  • RodneY55
    tak drobne upravy... jak se to veme. Obe hry se hrajou hodne na progamingove urovni, takze Valve je porad balancuje, lesti a doladuje. Nevim jak v Dote, ale v CS:GO porad vychazi nove skiny, mapy, atd....
  • Blue.Shark
    Dle mého názoru je to hlavně kvůli tehdejšímu prvenství v zapojení gravitace, dále perfektnímu source enginu, na který se dá i po těch letech koukat, super atmosféře a příběhu, který dokázal hráče vtáhnout a také vcelku nevídanému level-designu. Half-Life byl zkrátka vypiplaný do detailu. Ale co člověk, to názor, jsem taky zvědavý na další ohlasy.
  • RazorProduction
    Prosim neuminuskujte ma, chci se zeptat hral som jak 1 tak aj dvojku ze vsemi dlc co vysla hra je to skvela myslim tim na poli fps,ale nic jine tam neni,..nebo mi to uniklo ??? ja jen ze nekdy mam pocit ze HL je as zbytocne zvelicene na herniho krista ?! prosim muze mi nekdo kdo se v tom univerzu pohibuje jako kapor,povedat co vlasne to HL sakra je ze dela hipe ako keby to mnela byt hra 1000 lety ???
  • Vývojáři byli jednu krátkou dobu součástí Valve. Už je to mnoho let. *3*
  • A co tam jako dělaj? Obě hry vyšly dávno... Drobné úpravy není nic. To je jako udržování Steamu. To je málo.
  • hl3 nebude. valve nemá důvod dělat ambiciozní projekt, kterej nemůže dostát očekáváním.
  • Evolve je od tvurcu Left 4 Dead, ti ale nejsou majetkem Valve...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit