Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli nebude mod na mašinku Tomáše tak dávám refund.
  • MickeyMutant
    Kingdom is coming. Winter and dragons will be delivered in a mod.
    • Nevím, zač ty mínusy, mně "kingdom is coming" přijde opravdu vtipný *3*
      • MickeyMutant
        1) It's in English
        2) From me
        3) Forgot to pray to Vavra
  • Čekal jsem, že něco takovéhohle vznikne....jen jsem nečekal, že takhle brzo :D
    • Krescz
      čím dřív, tím líp :D
      • Přesně tak :D
  • Když už tam nebudete mít ten český dabing, tak vás možná potěší aspoň to, že při "credits" hraje česky zpívaná písnička *1*
    • To je fér, žábožrouti mají dabing i Fantomase https://pbs.twimg.com/media/DTvjn6LXkAIckah.jpg
  • Předpokládaný rok vydání 2088?
    • 2077
  • Jj, kdo udělá velké RPG s licencí Game of Thrones, ten vydělá spoustu peněz. Škoda, že to s Bethesdou byla jen taková fáma... hm... možná CDPROJEKT? Assety ze středověku už mají...

    Mody na hru, která ještě ani nevyšla, mi přijdou mimo.
  • A než to vydají, tak vyjde Mount & Blade II: Bannerlord, takže přejdou na to a všichni budou brečet, já štěstím. Sice by to mohlo podpořit prodeje, ale ještě ani nikdo neví, jak moc a jak půjde hra modovat. Možná jsou zkušení, vzhledem k tomu co mají za sebou, ale jsou až moc optimističtí. Navíc si myslím, že spoustu lidí co si tuto hru koupí nebudou mody zajímat. Proč taky. Ta hra bude mít úspěch díky tomu jaká je a neřekl bych, že největší fanoušci budou mít náladu si hru předělávat.
  • Hra ještě nevyšla a lidi se už těší na mody?
    Nasedněte do hyperloopu, příští zastávka dobřany!

    Hlavně si to nezapomeňte předobjednat. *1*
    • Still
      Mám jednu sběratelkiu z KS kampaně a předobjednal jsem si i sběratelku co nabízí na Xzone, a co?
      Na předobjednávce nevidím nic špatného :)
  • Hlavne zadny mod, ktery by pridal vy vite koho...
    • Jack1947
      Vávru ?? *8* *7* Hodně madary fakt nevím chtěl by si původní vzhled hlavní postavy ???
    • my little pony ?? *1*
    • homeles8
      Hitlera?
    • Černý, nebo draky? Možná černý draky
    • Lorda Voldemorta?
    • Já doufám, že se v nějaké módu objeví Mašinka Tomáš. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit