Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Kingdom is coming. Winter and dragons will be delivered in a mod.
    • Nevím, zač ty mínusy, mně "kingdom is coming" přijde opravdu vtipný *3*
      • MickeyMutant
        1) It's in English
        2) From me
        3) Forgot to pray to Vavra
  • Magister_Peditum
    Tak kdyby to alespoň dělali podle knižní předlohy, ale to ne, místo toho tam budou zase ty divný zbroje ze seriálu....
    • typuji jelikož je to jenom mode, tak s tím nepočítej.
    • Proč by to mělo být podle knihy? To jako chceš, aby tam chodily písmenka bo co?
    • jako aby si 99% lidi co znaji serial rikalo proc to doprd€le vypada jinak? imho je to mod podle serialu jestli si chces delat mod podle knihy prosim muzes *1*
  • Jack1947
    Tak to jo, vyjde až za pár dní ale už ted má zajistěnou bohatou moderskou popularitu *3*
  • Třeba někdo udělá i CZ dabing mod, když se na to Weakhorse vys****l
    • https://www.youtube.com/watch?v=27pR7vTAYcI
      • 4 roky staré video, skoro přesně
    • aspoň rychlodabing
      • Tys´ mne píchnul. Au, au. To bolí. Au au. Umírám.
        • Ne, verze pro teplouše nebude. Takže máš smůlu.
      • Veskoslav
        Jasně a bude to stejná kvalita jako má například Quake IV....Dabing za každou cenu, to už rovnou můžete vzít ten polský dabing jedním hlasem....
        • Oh a víš o tom že si můžeš VYBRAT jakej jazyk ve hrách budeš mít? si to klidně poslouchej v profi němčině *15*
  • Tak to je asi jediná cesta jak uspět.... MODeři měli dostat hru dávno dopředu aby mohli vydávat hned při startu prodeje nebo krátce po něm protože jinak bída. Navíc si to na PC každej vypirátí a kačky do WH nepřitečou, na konzole mody nejspíš nebudou....
    • Hra má být odladěná tak, aby žádné mody nepotřebovala a ne jako např. dementní Skyrim kde bez modu nemůžete ani používat inventář.
  • A pak že Vávra dělá hru středověkou kde nebudou draci *1*
  • TheGGG
    tak je jasné že na západě se klepou hlavně na mody jako got a lotr, nějaká česká historie jim je šumák... už jsem viděl aj youtubera co mlel něco o katanách a samuraích
  • Jj, kdo udělá velké RPG s licencí Game of Thrones, ten vydělá spoustu peněz. Škoda, že to s Bethesdou byla jen taková fáma... hm... možná CDPROJEKT? Assety ze středověku už mají...

    Mody na hru, která ještě ani nevyšla, mi přijdou mimo.
  • Fajn, už se těším jak zabiju toho homosexuálního Sněha. :-D
    • No zrovna homosexuálem bych ho nenazval, když měl dvě ženy :D
    • Mě je ta postava silně nesympatická. Nejlepší je Bronn, žoldák jak má bejt, chlast, děvy a prachy. :-D
    • už ho zabili, ale vstal z mrtvých *4*
      • To je hned po cestování časem asi největší scénáristická bota :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit