Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obavam se aby nakonec vyvoj hry neuprel jinym smerem... posledni zpravy od vyvojaru nevyznivaji moc pozitivne - https://www.youtube.com/watch?v=V3BNsttZQGQ
  • Na velký cecky se dá koukat, ale ty předimenzovaný meče a zbroje, to je něco strašnýho.
    • Oproti Diablu III je to este stale nic :)) tam su predimenzovane este viac.
      • Sorry, ale D3 je proti JRPGčkám simulátor reality...
  • eStar
    No musím říct že tahle hra mě celkem zajímá (i když velká očekávání nemám). Co se týče vzhledu postav tak ovšem musím říct že něco takhle hrozně přehnaného jsem ještě neviděl. Né že by to vysloveně kazilo dojem, nejdůležitější bude nakonec stejně gameplay, ale spoustu hráčů to určitě odradí.
  • Clanek jsem necet ale kozy nesly prehlednout :D
  • lol tak když opomenu to *pozor: odborný výraz* "hongání cecků" při chůzi, tak bych řekl, že jsou to nové equipy do Lineage II
    • Na hongani cecku mam trpaslici ve wow :D
  • walltar
    Co to? Kozy under fire?
    • :D nejaka hra pedvadi upravu KOZ
      japonci ??:D
  • No jo úvodní fotka.Ta musí mít ale vysoký armor.Ty kozy ještě větší asi nemohli udělat.No holt šikmoocí, ty si na takové pro mne divné věci potrpí.
    • kozy divny co ale perecko by nevadilo zejo *14*
      • Nevím jak u tebe, ale já se o mužské pohlavní orgány jako ty nezajímám.Tak si běž sobě podobné hledat jinde.Nepsal jsem divné kozy, bylo to bráno celkově na moderní kulturu některých asiatů .
  • slavek.skara
    Hmm vidím jednu velice zřetelnou pozitivní úpravu..minimálně na mě působí pozitivně *14*
  • na konec kozatej japonec *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit