Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč to vypadá jak Dead Island ve středověkém fantasy ?
    • Erendiel
      Však v nějákém článku bylo že na enginu Dead Islandu na tom někdo z Techlandu pracoval a zalíbilo se to a děljí z toho hru... na jednom záběru ve videu, jde vidět jak na něho nabíhá nějáký ghoul a on do něho kopne. Teď hraju riptide a animce ghoula a kopnutí je stejná jak zombie v riptide. Tím ale neříkám že to je špatné moc se na to těším :D jen že ten Dead Island v tom místama bude vidět.
      • Pánové, Techland dělal Dead Island, takže proto se Vám to zdá stejné.
        • Erendiel
          *7*
    • Ja teda ten dojem nemam. Spise jsem si vzpomnel na Hexena,to byla pecka.
      A jak uz nekdo nize psal,tak si nejde nevzpomenout taky na Dark Messiah of M&M.
  • Nooooooo mě se to zatím líbí. Hodně mi to připomíná Painkillera s tou magickou holí, ale souboje na blízko s obouručákem jsou povedené, to se musí nechat. Také doufám v hezké lokace jako byly např. v Titan Questu. V nějakém hezkém chrámu nebo Egypt, nebo něco podobného. Také doufám v dobré Questy aby to trochu mělo nějaký ten příběh. Já se těším, snad z toho vyleze dobrá mlátička. *3*
  • Dark Messiah v novem kabatku. Pokud bude hratelnost na stejne urovni a hra bude obsahovat coop, beru vsema deseti.
    • jj kdyz styl "diablovka", tak musi tam byt multak/coop. Taky bych uvital LAN podporu. Ne kazdeho bavi se biflovat jak nejaky multak v dane hre funguje, a prijit na to, ze si nemuzu jednoduse zahrat s pritelem na druhem konci dratu.
      • Bohuzel v dnesni dobe se LAN podpora uz moc nenosi,coz je celkem skoda.
        Nicmene s originalkou neni moc problem si zahrat prez net, takze pokud kamaradi nebydli uprostred lesu / mocalu, kde neni internet, tak by nemel byt problem.

        p.s. osobne me daleko vice nakrkne, pokud MP u her treba jako FarCry 3 nenabizi dedikovane servery a misto toho hostuje jeden z hracu. To je podle me velky fail, to se ale HellRaidu netyka (tam nebude tolik lidi).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit