Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to si radeji zaplatim wowko *6*
    • Fuj *2*
  • Ok je tam nějaký rozdíl mezi ostatníma mmorpg nebo je to zas jen reskin pořád stejně hry tak jako 99% mmoček?
    • nightborne
      Můžeš lítat při PVPčku. Hráls někdy třeba WoWko a pokoušel se někoho zabít ve vodě? Zjistils, jak je to naprosto nepřehledný, protože se do toho přidává druhá rovina pohybu? Tak přesně takhle se hraje celej Aion.

      Ne, dobře, abych byl fér, hrál jsem jenom asi dva měsíce a to ještě v betě a pak měsíc, když to bylo placený, a to už je nějakej pátek. Jak to vypadá teď, netuším =).
  • Škoda že něco takového není na PS4.. Hodně mi tam chybí nějake f2p mmorpg .(
  • Uff. V prvním okamžiku jsem se lekl, že se redakce zbláznila. Pak jsem si všiml, že je to PR *2*
  • N0isy
    Jo! Další PR! Toho je tady opravdu málo. *15*
    • inzerci mas v kazdem magazinu....
  • CRYPT
    Jo Aion, to bylo vubec me prvni mmorpg co jsem hral. Priznam se hral jsem na neofiku a vim, ze jsem z te hry byl fakt hotovej. Vsichni kolem mne hravali WoW, ktere vypadalo jak vytazene z p*dele, LA2, ktere bylo sice libive, ale vubec mne neoslovilo a ja jedinnej jsme hraval Aion. Paradni hudebni doprovod, v te dobe skvele grafika, ktera by se dala s jistou nadsazkou oznacit jako kopie LA2, ale i tak. Pred 2ma mesici jsem Aion znovu zkusil nainstalovalt, protoze SWTORu, ktery hraji uz nejakej patek mam dost a chtel jsem neco noveho, tak jsem si znovu vyzkousel Aion. Mno, ale jak to rici, ono nostalgicke vzpominky jsou jedna vec, ale hra mne moc nenadchla. Mozna ji dam jeste sanci, kdyz tu mamte takove pekne reklamni sdeleni, a proto se chci zeptat, jestli je zde nekdo kdo Aion hraje, jak je to s placenim. Respektive jedna se o plnohodnotne f2p nebo je to p2p pripadne p2w?
    • Aion hraju cca 4 roky (na offiko, pred tim chvilku na free). Ze jsem u toho vydrzel tak dlouho o necem svedci. Budto je to dobry, nebo jsem nenarocny, ale z ostatnich mmorpg me nic nechytlo vice. Hral jsem wow, gw2, swtor a par dalsich, ale Aion pretrval do ted. Zabavne instance, nejlepsi pvp co jsem v mmorpg videl (nemluve o dobyvani pevnosti, RvR, 300 vs 300 - to uz je neco) vzajemna rivalita mezi frakcemi. Co se tyce f2p, je to tak, ovsem nejake funkce jsou blokovane (broker, nejake chaty, vetsi CD na instance atd), ale na vyzkouseni to staci. A kdyz nekdo chce hrat bez omezeni, tak si koupi za zhruba 250Kc / mesic Gold Pack (jak se to nazyva ve hre). Druha moznost je, si GP koupit od hracu za ingame menu. Jsou lidi co hraji x let bez omezeni a neutratili ani korunu. Ingame money na GP clovek vydela ani ne za tyden na vyssim lvlu, do ty doby ho ani nepotrebujete. Pro me jedna ze dvou MMORPG ktera me fakt chytla na roky. Hned po Ragnaroku kdysi :D
      • CRYPT
        diky, dneska to dam tahat a zkusim si to asi zase. Driv jsem hraval pouze za andeli, ale protoze diky SWTORu jsem si zamiloval Temnou stranu sily, urcite pujdu do tech zlych :D
    • ahoj su na tom uplne stejne jak ty aji stim hranim :) ale co ctu na steamu tak na to lidi nadavaji jak svina protoze sou poplatky tam a tam a tam a potom zato ale vlastni zkusenost nemam takze se pridavam jeslti to nekdo hraje tak by mohl byt tak hodny a napsat nejake zkusenosti z offic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit