Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koukam ze ste se inspirovali v south parku co ? :D kdy vytvorite reklamu ktera bude chodit mezi nama :D
  • ahoj velice me to zaujalo tak sem si to hned vyhledal .a je to tohle?? https://www.youtube.com/watch?v=rXCAQ9HSne8 cca ve 3 minutach tam beha takova okridlena fialova lolita ,tak me to moc neprijde jako strizliva stylizace :) ..mozna se pletu a myslel jsi neco jineho
  • hral jsem všechny mmo co vysly a 12/2015 jsem nainstaloval WOW po peti letech a tvl jako hodne to posunuli. Od ty doby ani nelezu na steam ocumovat a zkouset novy chujoviny a parim jenom WOW. 350/mesic a mam klid
  • nightborne: MMORPG ve stylu středověké Evropy nebo severských pověstí? Sice to ještě nevyšlo, ale zkus kouknout na Camelot Unchained, jedna z frakcí jsou Vikingové a celkově to dle screenshotů vypadá že to bude mít spíš střízlivou stylizaci než něco á la "asijský MMOčko s hekajícíma hentai lolitkama a růžovejma barvičkama"
  • nightborne
    Pro mě to je novinka - poznamenám si, taky tomu někdy dám zkoušku =).
  • A: jj black desert sem uz tehdy videl a vypadalo to fakt dobre..ale porad to neni ono ... proste ty asijci jsou v tom fakt cejtit ..ale rozhodne nekdy zkusim
  • readyxx, nightborne: A co třeba Black Desert Online? https://www.blackdesertonline.com/
  • CRYPT
    diky, dneska to dam tahat a zkusim si to asi zase. Driv jsem hraval pouze za andeli, ale protoze diky SWTORu jsem si zamiloval Temnou stranu sily, urcite pujdu do tech zlych :D
  • vždyť by mělo vyjít to mmo ze středověký evropy v době černé smrti
  • Wow hrace vytrvale a tempem expresnim ztraci ... a duvod je jasnej - neni co hrat.

    A vsichni ostatni se ho porad snazej napodobit. Proto tu je 158 pokusu na totez tema jen v jinych barvach. Mam trebas postavu na RIFTu, a je to v mnoha ohledech naprosto jednoznacne lepsi nez WOW, byt mozna ne tak rozsahly, ale ma to spoustu technickych problemu, a predevsim, je to proste principielne presne totez. Dtto LOTRO, ktery zas dojizdi na pomerne silenej f2p system a pustej svet bez lidi. Ale opet, presne stejnej princip - co 5 minut kompletne vymenis vybavu protoze ti z vlku a veverek vypadne lepsi zbroj i zbrane ... vyrabis naprosto nepotrebny itemy, jen proto abys tu profku teda vyexpil ... kdyz bydlis, tak v 7984 instanci stejne jako dalsich 100k lidi ...

    Ultima ma spoustu mechanik, ktery by stacilo proste premalovat do lepsiho kabatku a soucasni hraci by tvurci urvali ruce.
  • Mno ... kdyz se podivas, jaky omezeni ti dava hra zadara, tak vlastne je.

    https://en.aion.gameforge.com/website/features/

    Chat je nezajimavej, ale trade uz je problem. Prca na tom je, ze to musej vazne vyrabet totalni trotli (ty omezeni), protoze primarni ucel f2p systemu je ten, mit dost lidi, aby ti co plati meli s kym hrat. A defakto (presne stejne je to trebas v SWTOR) ty trebas seberes item, chtel bys ho (platicimu) hraci dat/prodat, ale nemuzes, protoze neplatis.

    A pochopitelne protoze nemuzes obchodovat => nemas $$$ => nemas vybavu => nemuzes drzet krok s tema co platej a maj => vykasles se na to => proto tu sou tyhle trapny inzeraty.
  • nightborne
    Vim, co myslíš...a neni. Nebo o něm alespoň nevím. Nějaký pěkně potemnělý a brutální MMORPG ve stylu středověký evropy nebo severských pověstí... ach jo, dal bych si.
  • to je fakt je plesniva az hruza..ale me hodne chytla ,tolik let me na to znamej lakal ale az nedavno sem to zacal hrat..jinak je vubec nejake takove "spinave " rpegecko ?.. nebo se tu dalsich 15let budem mlatit molitanovejma palicema a jezdit na my little pony a nadavat si jestli je vic cura..u na horde nebo alianci :) ..
    Treba do teso sem vkladal dost nadeje.. cekal jsem spis morro/skyrim.. a misto toho je tohle..ne uplne spatne ale neni to ono.. bramborova krajina,zbroje taky nic moc atd atd ...aspon ze pocetna cs komunita
  • nightborne
    S Ultimou sice musím souhlasit, ale ta hra už je dneska tak dřevní, že bych se odvážil tipnout, že nový hráče už zkrátka nepřitáhne... WoW se oproti tomu přizpůsobuje, zlepšuje, je prostě "vyleštěný", abych tak řekl. Ono se to zdá jako maličkosti, ale dohromady pak dávají skvěle hratelnou hru. Ďábel je v detailech, jak se říká.

    Příklad - targeting. Nikdy mi nedošlo, jak intuitivní a jednoduchej ve WoWku je. Prostě zmáčkneš Tab a v 95 % případů máš v targetu to, co potřebuješ. Samozřejmost. Pak jsem zkusil třeba Final Fantasy XIV a došlo mi, jak velice nesamozřejmý to je, protože tam máš asi padesát nastavení toho, co má tlačítko pro targeting dělat, ale stejně i přes všechnu snahu nefunguje tak jednoduše a bezproblémově.
  • Na chvíľu som sa potešil, potom som si uvedomil že ide o PR.
  • Jack1947
    Aspon to není P2W nebo jo ? ... *7*
  • ultima online? :) ... ale je fakt ze wow se me taky vubec nelibi ,,behani s malym zelenym skretem a priblble hekani v infantilnim svete plnych barvicek ...coz neznamena ze to nehraji..,za posledni dobu sem ale zkusil hodne rpgecek a dost z nich melo i dobre napady ale stejne jsem se nakonec vratil k wow..i tak bych ale ocenil kdyby uz nekdo udelal dospelejsi rpgecko (AoC nebylo ono)
  • inzerci mas v kazdem magazinu....
  • nightborne
    Mluví z tebe tvůj Blizzhate *15*.

    Objektivně, neznám komplexnejší, mohutnější, obsáhlejší a hratelnější MMO, než je WoW. Jak vypadá nemusí sednout každýmu, beru =).
  • TheGGG
    a pořád jsou ty asijský blbinky vkusnější než WoW LoL....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit