Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tadle hra se mi zdála jako strašnej kýč.Teď lituji že jsem jí nepořídil ihned.ZA 400,- to nemá chybu,samotný far cry 3 mě moc nebavil,ale toto je prda,nádherné herní tempo,nepřátelé jen padají a ta atmosféra,hudba za 1.Akčňárna jak má být.Trochu delší a nemuselo by se to stydět za samotný plnohodnotný titul.
  • http://www.youtube.com/watch?v=CBj0LaooSWA&feature=youtu.be
  • ta hra je boži.vizuálni stránka mě dostala a vrátila do dětství
  • RazorProduction
    videorecenze *13* PLIS
  • TheGGG
    S tímhle šlápl ublisoft dost vedle, s posledním crysis mě sice udělali neskutečnou radost, (hru jsem si po dohrání musel koupit ještě jednou *4* ) ale todle vypadá hrozně nevkusně. Jak ve špinavé diskotéce z 80. let plné levného chlastu a přestárlých prostitutek.
    • C'mon, když už trolovat, tak pls bez kravin, Ubi dělalo na prvním FC, to je fakt, ale Crysis of Ubi... hloupý troll, fuj!
    • Ty se svym teplym xichtem máš co povídat. By si za svůj gay "look" zasloužil zaplácat uši do hlavy.
    • Ferdis2
      ublisoft - crysis ???
      Ty už to nehul... !!!
    • kubi-wan
      Ty seš přestárlá prostitutka.
  • Kua, dostal jsem FC:BD zadarmo od AMD, ale když zadám ten jejich kód a kliknu na "apply", tak se cena ani nehne a je to pořát za 15€ (když dám jiný kód, tak to napíše alespon "invalid code"). Dělá to někomu taky?
    • Nikdo??
      • Staci napsat ze darujes ten kod a nebudes stihat cist odpovedi, poradit nikdo neumi (ja taky ne *15* - "kdyz chci radit tak frflám jako důchodci" a mam bazilion mínusek)
        • Dobrý, už se to chytlo. Ale postup v emailu tedy moc nekorespondoval se skutečností. :) Možná jsem to zkoušel moc brzo a na straně UBI na to nebyli připraveni.
  • Ach jo, proč nevydají demo... teď musím tahat warez, abych zjistil, jak mi to pošlape na PC. Minámální požadavky splňuju, ale tak znáte to... ale jestli to pošlape, tak hned kupuju z GMG, v přepočtu za 250 Kč.
    • Ještě, že jsem to udělal. Hrál jsem skoro až na LOW, vypnul DirectX11 a stejně se to nehrálo moc dobře, průměrně 25 FPS. Měli by si pozměnit parametry, kluci ušatí.
      • proboha co to mas za plecku? ja mam obstarozni core2 3Gh gk 6950 a jede to naprosto plynule na high pravda neni to zadny tesco sunt zakladni deska procesor i pameti jsou vybrane tak aby nic nebrzdilo, ale prece jen je to uz pc starozitnost
  • Tak to hraju a je to supr. Chcu plnohodnotný titul.
  • Jenom 7 ? To je vtip ne ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit