Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • objevit.cz - zde jsem nalezl mnohem lepší a trefnější recenzi, která přesně odhadla můj pohled na tuhle polozkaženou hru *16*
  • PS3 MULTIPLAYER - Proč za hry platit, když se to připojí 1 z 10 pokusů? Nejlepší je že pokeždé hru musím vypnout a zapnout *10* , už se ani nedivím že lidi stahujou a nekupujou...
    • mam stejnej problém
  • Ja som to prave dohral,ale prekvapila ma jedna vec. Posledny poker s Hoytom...Sam je mrtvy...su tam dvaja strazci pri stole...tak nechapem kde sa vyparili ked vobec nezakrocili :D stali tam a pozerali na to ako davam dole Hoyta? nechapačka :)))
    • hey, pizzovina, nozikujete sa s hoytom a potom nelen hoyt aj ostatny naokolo mrtvy haha. magic knife :D
  • kde môžem predávať veci z ruksaku? tej babe so zbraňami nie tak kde potom?
    • Buď u té báby nebo u každého automatu na zbraně. Ikona "$", vedle "nákupního košíku".
  • Prosim Vas jak se jmenuje ten song co hraje uplne v uvodu jak parijou na plazi jeste nez jich zatkne Vaas? Dekuji za odpoved...
    • Jo no to je dobrej song *5*
    • Paper planes - MIA
  • Koupil sem si Insane edici... a nejede mi multiplayer ani coop. Nenajde mi to žádnou místnost, žádný lidi nic.... nevíte někdo co s tim? žádnej program mi to neblokuje...
  • Mám dotaz,rozjedu hru na mém AMD Phenom 2600 - 1,6 GHz . 512 MB RAM , Radeon x1650 ?.. *3*
  • Tahle hra je za "11 bodů z 10 bodů". 10+1 za fenomenální konec. Zvolil jsem si dobrý, protože od jistého okamžiku jsem cítil, že to s Citrou není tak úplně OK. Vlastně se dá říci, že byla stejná jako Vaas a Hoyt, jenom v daném okamžiku tahala za kratší konec provazu, takže vypadala ona a její lidé jako oběti. To se mi líbí, protože to porušuje onen kýčovitý obraz o hodných domorodcích, které kazí a ničí civilizace zlých bělochů.
  • Celkem dobrá hra až na to že dost často memůžu vlejzt do dveří nebo se v nějakém rozhodujícím okamžiku zaseknu o nějakou blbost což mě dost irituje
  • Pripadám si ako keby mal rontgenové oči.Vidím cez steny, kopce, skaly. Veľmi rušivé.
    • no na to je jednoduchy recept aktualni ovladace *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit