Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me se zdá 8/10 hodně málo. sedím u toho už od 2 hodin raních a ani jsem si nevšiml že už je 10 ráno :). Ale lepší hru jsem dlouho nehrál v tomhle žánru. Jediná co podle mě je lepší je HL2 :). 10/10 si to zaslouží, Protože v porovnání s těma sračkama co vychází a dostavají taky 8 (velmi nadprumerná hra) je to vysměch tomuhle skvostu
    • 8/10 je - a vždy bylo - velmi vysoké ohodnocení.
      • To se mýlíš. Když dneska dostane každá hra 8/10, třeba nové NFS. Takový hrozný paskvil a dostava v pohodě 8.
        hodnocení (normální / upravené na dnešní dobu aby se hry prodavali)
        5 - průměr / těžký podprůměr
        6 - lepší / podprůměr
        7 - lepší / průměr
        8 - nadprůměr / lepší
        9 - nadprůměr / nadprůměr
        10 - best / best
        • No já ještě pamatuju staré časy, kdy osmička byla "super", devítka "nářez" a desítku dostala max. jedna hra ročně *4* I 6/10 znamenalo solidní zábavu...
    • jak to muzes hrat kdyz to vyjde az 30.? Aspon nemusis tak na oko davat ze sis to stahl...
  • Crow
    Ahh... Tak jste mi to váhání mezi AC3 a FC3 moc neulehčili to Vám povím *1*
    • Ani jedno.Nasekej dřevo na zimu a najdi si holku.
      • V prve rade bys to mel udelat ty ty imbecile :-)
    • h0p3
      oboje, vůbec bych se toho nebál *1*
  • michaliuz18
    pjekna recenze, no dostalo ma "to byla asi myš" :D typicky dishonored, AI co kazdy povie to iste, bud vietor alebo myš, ale sak co mozme byt radi ze aspon nieco
    na konci roka vysli same pecky kde aj technicke spracovanie a grafika stupa hore ,dx 11 ,detailna grafika a textury, myslim tim hitman, alebo AC 3 ..naj hry poslednej doby ci ne aj poslednych par rokov
    • To spíš za to že se dle zvyku píše pĚkná ne pjekná
      • michaliuz18
        dalsi expert na slovencinu co nechape ze som to napisal naschval ale prepacte ze som ti urazil Ě :D
    • michaliuz18
      typicky čech hned same minuska za to ze mam pravdu :D
  • Stazeno zahrano a hodnoceni sedi *5*
    • No a? Tak to stáhnul.
      • stejně kecá protože to ještě nikde ke stažení není, já to taky nejdřív stáhnu a zkusim stejně jako jsem to udělal teď se zaklínačem 2 (už je doma krabička se hrou)... Jsem opatrnej v investicích
        • Kdo má peněz že neví co s nima, tak si koupí originálku a nebude zklamanej, když se mu nebude líbit. Já to tak taky měl. Ted vycházim s platem jen tak tak a nevidim důvod, proč si kupovat předražený hry.
          • ... proč si kupovat předražený sýry ... přece ;)
    • Jsem rád že se ti demo líbilo a že na tvém stroji běží bez potíží. Teď si prosím jdi koupit plnou hru, když se ti líbila a vidíš, že ti funguje.
      • mám takovej pocit, že nemluví o demu... *16* *16* *16* *16*
        • To ten před tebou ví a říká tomu tak schválně. Ty asi nebudeš nejbystřejší, co *1*
          • to si opravdu myslíš, že jsem tak blbej a nepoznal jsem to? Uznávám, vypadá to tak *7* ale jsem prostě naštvanej, že nějakej podělanej warezák hru stáhne před vydáním a ještě se tím chlubí
  • (mluvím obecně) Tohle hodnocení je na nic, nikdo nemůže vědět zda ten člověk který zrovna dělá recenzi není vůči titulu předem předpojatý.

    Možná by nebylo špatný zmodifikovat web, udělat hráčský rating systém, kde můžou hlasovat hráči.
    Ohledně hodnocení z GT , bylo by lepší kdyby to hodnotili alespoň tři lidi, a následně by se z jejich hodnocení udělal průměr.
    • však na games funguje systém hodnocení hráčů, a to se často liší od hodnocení redakce
      • No není od věci vidět při čtení recenze hry která ještě oficiálně nevyšla odpovídající poměr Redakce vs Hráči ...
        • Něco na ten způsob by nemuselo bejt špatný, ale hráči nemůžou hodnotit něco co ještě nehráli.
    • P3RS3CUToR
      Já třeba na recenze docela dávám, ale koukám sleduju samozřejmně i jiný redakce a když máte už 4 recenze a 4 hodnocení tak si docela uděláš obrázek. Z českých koukám sem a na Bonusweb... ze zahraničních na gamespot, kde vidíš i metacritik hodnocení + hodnocení hráčů a nejvíc asi dám na destruktoid, který si rád nebere servítky. Tedy aspoň tím byl jiný a líbil se mi.... že i AAA titulu klidně dal 3/10 a co *1*
    • Jasne, protoze hraci nejsou predpojati ani trosicku! Ha ha ha.

      Mozna by nebylo spatny neresit cisla jako by to byl smysl zivota a radsi ten cas stravit PRECTENIM recenze... *7*
    • přesně, člověk by neměl být ovce a držet se toho co recenzent napíše
  • Takže pokud to všechno chápu dobře, tak místo skvělé FPS tu máme simulátor člena skautského oddílu. Já mám dost craftění v MMO titulech, nevím, proč tohle tahají do stříleček.
  • nechapu, proc by cod nemohla podla vas mit stejny nebo lepsi hodnoceni nez todle, z ceho tak usuzujete. far cry 2 nebyla vubec dobra hra, rekl bych snad, ze i horsi (nudnejsi) nez kdejakej cod a to zadnej fanousek cod nejsem. Hru jsem samozrejme nehral, ale dle predchozi zkusenosti a dle cisel, ktere zatim padly si myslim, ze fc3 bude adept na nejvic overated hru roku.
    • V tomhle s Tebou souhlasím, i když už jsem CoD nehrál pěkně dlouho a jsem proti němu teď skoro vysazenej. Far Cry 2 byla hra krásná, velká, ovšem neskutečně nudná a je to jedna z mála her, kterou jsem vůbec nedohrál. Prostě jsem se u ní neskutečně nudil a hrál jen abych neměl špatný svědomí, že jsem vyhodil peníze.
    • Protože COD je největší herní mainstream který už mnohé zkušené hráče vůbec nezajímá.
    • Ono stačí to tvoje "Hru jsem samozrejme nehral" a už je tvůj komentář zbytečný.
      • no to neni pravda, to mozna dela zbytecnym jenom posledni cast komentare, to je pravda, ale je i pravda ze jsou zbytecne komentare co srovnavaji hodnoceni tohodle s hodnocenim cod
  • Mně se taky neustále řeči okolo CoD nelíbí, bohužel je to momentálně největší problém tohoto žánru (možná že to i žánr přesahuje) a můžou si za to sami hráči... kdyby takové hovadiny nekupovaly, vývojáře by to nutilo dělat hry jinak a dávno by jsme tu hráli vymazlenější pořádné doomovky a ne tyhle předskriptované načančané blbosti bez smyslu a duše. Můj názor.
    • No já si myslím, že pokud se CoD někomu nelíbí tak si ho nekoupí. Logicky. Z čehož vyplývá, že se to asi někomu líbí, když se to tak prodává.
    • Ježiši to vám ješte nedošlo, že tento styl někomu vyhovuje? Lidem kteří hrají 3-4 hry do roka, nebo se jen chtějí vyblbnou a pokochat se sice nascriptovanýmy, ale strhujícími scénami..
  • trolo
    normalne zmazte ciselne hodnotenie a nechajte len text. flame war skoncia a bude to tak lepsie. clovek si urobi vlastny verdikt podla toho co precital v recenzii.
    • A budeme závislý na subjektivních kecech nějakýho magora, kterýmu se líbí CoD, to by tak scházelo.
      • ZvacA
        To je mi pane rozdílu s tím číslem. Ale, někteří holt se evidentně bez číselnýho verdiktu ani nevyčůraj.
        • to číselný hodnocení je tam pro lidi, kteří jsou líní přečíst si recenzi a udělat si aspoň nějakej názor na kvalitu hry... jenže potom nastávají situace kdy tady melou pí *14* oviny, který by neřikali a neptali by se na otázky, na který jsou v recenzi odpovědi
      • Hm, takhle seš závislej na jeho subjektivních kecech a jeho subjektivnim čísle a jako bonus je diskuze zaplevelená skuhráním ublíženejch jantarů. A s tim neustálym vytahováním CoD už běžte k šípku
      • Vlastně teď platí to samé akorát s číslama, takže je to stejně jedno...
    • bobsh
      Přesně, recenze ve stylu "Wot I think" z Rock Paper Shotgun, tam mi to číselný hodnocení vůbec nechybí
    • to je jedno COD bude stejne furt lepsi hra!!!!!!!!!!
    • S tím nejde než souhlasit *4*
  • Jo jasne, CoD shiit ops dostane 8 stejne jako FC3. Urcite.
    • Kdyby si jen nebyl vysazenej proti COD....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit