Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Černá obrazovka jde vyřešit nelegálně, když si stáhneš Extreme Injector (http://lukaszafer.kabel1.cz/a423-far-cry-4-fix-pro-dual-core-a-cernou-obrazovku)
    Původně jsem psal na podporu Ubisoftu a ti mi stále neodpověděli, jak tu obrazovku vyřešit legálně.
    No ale když jsem tedy spustil hru, zase mi nefungovala myš. V menu funguje, střílet můžu, ale rozhlédnout se kolem nemůžu, pořád kouká jen dopředu a nemohu kameru natočit.
    Není tu někdo kdo by vědět co s tím?
  • Nainstaloval jsem neprozřetelně win 10 a teď jsem nainstaloval Far Cry 4 a nejedou. hlásí to chybu a nevím si rady. Nevíte někdo, jede tato hra pod Win 10?
  • No já to mám na PC a no problém s černou obrazovkou mám pořád ale už jsem to nikdy nespustil protože žádná rada nebyla tak jenom čekám až se to vyřeší, nevím jestli odpovídám požadavkům hry, hru mám koupenou, záruku už nemám, podpora je totalně na .....
  • Takže způsob na vyřešení černé obrazovky se už vyřešil?
  • Zkuste odinstalovat všechen obsah a poté opět nainstalovat... *3*

    PS:Hru si budu brzy pořizovat tak si mě když tak přidejte... :) GT na X-Boxu:konina
  • Mám úplně stejný problém také by se mi hodila pomoc, ovšem já nemám takové štěstí jako ty já si jí od někoho koupil.
  • Ahoj, rád bych si s někým zahrál Far Cry 4 online. Mam Xbox 360,Xbox Live i Far Cry 4 a internet. Zahrál by si semnou někdo? Pište mi na skype craftak555.tcd fotka Pagana Mina
  • Mám xbox 360 kámoš mi tu hru půjčil ale nejdemi píše se mi tam:Jeden nebo více nainstalovaných balíčků s obsahem chybí nebo je poškozený. co mám dělat??
  • Na PS4 po zatim 43% hrani..naprosty luxus!!
  • Ahoj, po spuštění hry my nefunguje myš na pohyb, střílení jde a v menu taky funguje bez problému, neporadil by mi někdo prosim Vás jak mám vyřešit tento problém? Děkuji
  • Mám úplně stejný problém nevíte jak ho odstranit?
  • Mno originalka ti nepomuze...tohle je vseobecny problem zabezpeneni a spravy PC. 90% lidi totiz ani nevi ze se WIN muze pokazit jak auto,nehlede nato ze tato hra je opravdu narocna jak na CPU tak na VGA a RAM,otazka pak zni ? Zvlada to ten kus kremiku co mam dole v bedne ? No asi nezvlada,kdyz ma problem vubec rozjet hru a je tak zaneprazdneny zemu nezbivaji zadne volne prostredky nato aby hru ulozil... Proste jeto tak,,a kdo rika ze ne tak je naivni trubka. Priklad FC 4 na FULLHD+ULTRA na vsechno nastaveni si cucne z grafiky 2.8GB RAM a to tam neni nastavene co Nvidia doporucuje... takze spatky na stromy...ikdyz...stoji tahle sice grafickimy orgijemi neprekonatelna hra ale jinak hratelnosti pod urovni FC 3 za tak drahy upgrade ??? Toje jen vas...
  • super hra. Poprvé jsem hrál za Sabala po druhé za Amitu no a po třetí už nechci nikoho zabít ale mám problém ze závodu kyrat film: nechce se odemknout skill likvidace spolujezdce protože mám ve všech závodech zlatou.Neví prosím někdo jak nato? Jak vymazat postup v řebříčku závodu aby bylo vše v pohodě. *10*
  • vy ste všichni kokoti....ja sem to hral týden a už to hraju po druhý....nemužu si stěžovat..ani jednou se mi to nelaglo...lepší hru jsem nehrál...a nedivte se že vám to nejde když máte v počítači procesor 1.9ghz... *4* *4* *6*
  • tak to nejseš moc borec teda *1*
  • Hru hraji už týden a neustále sem zmatenej co vlastně po mě chtějí přestává mě to bavit 1 a 2 farcry byla ok ale 3 katastrofa a 4 asi taky
  • BelaJBB
    Neviem o akých ovládačoch sa tu 21.11. ešte bavíte
    http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/79891/en-us
  • BelaJBB
    100% kompletácia čoho ?
  • příště si hru kup, nebo jí spouštěj přes administrátora...
  • prosím vas buglo mi to v missi sangri la a nemožem hrať hru ani misie bo cez tuto mi nejdu zaidne nové .nehodite mi sem prosím vás save niekde v sangri la alebo po sangri la alebo tak plss? mne to ukazuje 25.20 percent hry..hodte mi semniake save plss dakujem
    aspon dáke *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit