Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novy rozhovor se Sebastianem Alvaradem , spoluzakladatelem Thwacke

    http://venturebeat.com/2012/10/26/thwacke-wasteland-2-interview/

    Tesim se jaxvine :)
  • Přístup Briana Farga ke hrám se mi opravdu líbí a na wasteland2 se začínám těšit čím dál víc. Doufám, že nezklame. Takovou hru už potřebujeme jako sůl. *4*
  • Projekt, kterýmu na kickstarteru věřím nejvíc.
  • co sem viděl to video tak to vypadá spíše komicky... přišlo mi to takový animovaný...
    • GlaDOS
      Neříkají ti Sherlock? Každá hra je animovaná.
    • to přešlapování mechanickýho škorpiona rozhodně, pro to mám jen velmi málo pochopení
  • hmm, hlavne jim verim toho skorpiona mecha, žadnej inženýr by mu nenamontoval kulomet na ten ocas když jednodušší technický rešení by bylo dát to na kloub na zada. *7*
    • Doufám, že nepracuješ jako konstruktér.
  • fakt.. ja ktomu psal gameplay.... :l thx.
    • for magistr
  • Link ? smartman ? .)
  • Magister_Peditum
    http://www.youtube.com/watch?v=_q3bk5os1eQ - první odkaz (nic jiného, pokud vím, zatím zveřejněno nebylo)

    EDIT: Reakce na loleqa.
    • takže je to to camera demo...žádný gameplay co já vím není
      • Magister_Peditum
        Je to to jediné, co zatím bylo zveřejněno, takže slovíčkaření si vyřiď s CainPullem. *2*
        • jj jasný nechám mu uříznout ruce od ukrajinců *1*
  • jo tohle se normalne praktikuje. Pratchett si ke svy scifi knizce the long earth taky prizval vedce ohledne fyziky aby pak neplacal blbosti
    • Paulcz
      Toť otázka, se stále větší mírou zjednodušování herní mechaniky a herních světů chytrých hlav v samotném vývoji úbývá a do popředí se dere marketing. Samozřejmě, že to je subjektivní pocit :) Ale třeba takové NFS, jednička arkáda, ale s jistou hloubkou a uvěřitelností. Vrchol Porsche, kde je vidět, že do toho mluvil někdo fundovanej a pak nastala intelektuální bída, která se s každým dalším dílem prohlubuje. To samé např. Civka nebo nedávno vydaný X-COM..
  • trolo
    nejde o trolling: jednotku som nehral, moze mi niekto v skratke povedat o com to bude? nieco ako fallout new vegas?
    • Cahir
      Na tohle by nejlépe uměl odpověď smejki, ale podle dosavadních informací by mělo jít o "umírněnější" Fallout co se týče univerza, ale v ostatních hlediscích podobně ztřeštěný (humor, roboti apod.).
      • smejki
        článek o wasteland jsem napsal za úplatu a s pomocí pár kravin z wiki. ničemu nerozumím a na projekt jsem nepřispěl!
        • Like a boss!
        • Cahir
          *8*
      • Cahir
        Jak může někdo nesouhlasit s věcnou informací, faktem?? *1* Ste všici chujové.
    • spíš fallout 2d akorát s týmem lidí...dalo by se říct, že to bude mix falloutů a fallout tactics.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit