Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Mohlo by to být super. Vždycky se mi ve hrách líbí, když narazím na nějaký detail, u kterého je vidět, že tam být kvůli hratelnosti nemusel, ale je fajn, že si s tím tvůrci dali práci a vytvořili tak uvěřitelnější herní svět. Vždy je lepší, když i sebepotrhlejší hra mě nějakou vnitřní logiku.
  • moc se na to těším, jen aby ale hráči neočekávali remake starých Falloutů a pak nenadávali, že to jaksi není ono
    nicméně ten pouštní screen, který tuším jako jediný dosud vypustili, působí na postapokalyptickou hru možná až moc barevně
    dále mi moc nesedí ten mechanický škorpion... sice neznám pozadí, ale celá jeho konstrukce mi v postapo. světe přijde podivná, spíše to vypadá jako takové mainstream sci-fi na parádu
    stejný pocit jsem měl u Mamooth tanku v C&C Tiberian Sun
    • Remake starých Falloutů to sice nebude, každopádně hodně z nich tam je, a to je jen dobře. Mechanický škorpion, proč ne? Může to být jen součást nějakýho úkolu, speciální lokace, frakce atd...
      • remake ne, ale aby ho lidé taky neočekávali... o to víc, když Fargo dělá rozhovor a za zády má ve vitríně krabici Fallout Tactics :)
        co se týká toho škorpiona, právě proto mluvím o jeho pozadí... pokud by měl být nějakým produktem dejme tomu robotů, snažících se napodobit živé tvory, bylo by to jen fajn, pokud to tam ale bude jen tak na oko bez vysvětlení, plus to myslím pro hru zrovna nebude
        • Myslím, že někteří ho očekávají víc, jiní míň. Já si od toho třeba taky hodně slibuju, i když čistý remake bych vlastně ani nechtěl. Ale tak nějak prostě věřím, že Fargo to se svým týmem zvládne natolik dobře, že by se z toho mohla stát kultovní značka se stejně silnými kořeny, jako byl právě Fallout :)
  • trolo
    nejde o trolling: jednotku som nehral, moze mi niekto v skratke povedat o com to bude? nieco ako fallout new vegas?
    • Cahir
      Na tohle by nejlépe uměl odpověď smejki, ale podle dosavadních informací by mělo jít o "umírněnější" Fallout co se týče univerza, ale v ostatních hlediscích podobně ztřeštěný (humor, roboti apod.).
      • smejki
        článek o wasteland jsem napsal za úplatu a s pomocí pár kravin z wiki. ničemu nerozumím a na projekt jsem nepřispěl!
        • Like a boss!
        • Cahir
          *8*
      • Cahir
        Jak může někdo nesouhlasit s věcnou informací, faktem?? *1* Ste všici chujové.
    • spíš fallout 2d akorát s týmem lidí...dalo by se říct, že to bude mix falloutů a fallout tactics.
  • jo tohle se normalne praktikuje. Pratchett si ke svy scifi knizce the long earth taky prizval vedce ohledne fyziky aby pak neplacal blbosti
    • Paulcz
      Toť otázka, se stále větší mírou zjednodušování herní mechaniky a herních světů chytrých hlav v samotném vývoji úbývá a do popředí se dere marketing. Samozřejmě, že to je subjektivní pocit :) Ale třeba takové NFS, jednička arkáda, ale s jistou hloubkou a uvěřitelností. Vrchol Porsche, kde je vidět, že do toho mluvil někdo fundovanej a pak nastala intelektuální bída, která se s každým dalším dílem prohlubuje. To samé např. Civka nebo nedávno vydaný X-COM..
  • Přístup Briana Farga ke hrám se mi opravdu líbí a na wasteland2 se začínám těšit čím dál víc. Doufám, že nezklame. Takovou hru už potřebujeme jako sůl. *4*
  • Novy rozhovor se Sebastianem Alvaradem , spoluzakladatelem Thwacke

    http://venturebeat.com/2012/10/26/thwacke-wasteland-2-interview/

    Tesim se jaxvine :)
  • To bude stat asi nemaly penize takovy propujceni vedcu :D pokud jsou to nejaky odbornici
    Jako je super,ze maj prachy od fanousku,ale aby pak bum penize dosli ..
    Ale je to skvelej napad,ale mnody si to clovek ani neuvedomí v ty hre ..
    Treba hrajete reknete si Wau jako ja ve f3 a jdete dal.
    • USER47
      Daj pár korun několika univerzitním doktorandům, ti věnujou pár hodin přečtení a okomentování nějakejch dodanejch materiálů a nazdar. Fargo má levný PR, doktorandi dostanou trochu peněz a místo v credits. Víc bych v tom nehledal.
  • Hmmm tak nějak tomu moc nedávám velký význam. Vzhledem k tomu, že v podstatě taky dělám vědeckou práci. Dneska je vědec, každý druhý - zkutečných vědců, který udělají nějaký zaznamenatelný průlom je doopravdy málo.
    • smejki
      co se snažíš říct, prokrindáčka?
    • :D
    • Cahir
      Pokud scénáristi nemají přehled v oblasti nukleární fyziky, pak mají dvě možnosti: 1) doplní si vzdělání 2) zkonzultují to s někým, kdo ty znalosti má. Na 1) scénáristi Wastelandu nemají čas ani prostor, proto si vybrali konzultace. To neznamená, že onen poradce musí bejt špička v oboru, pouze stačí ujištění, že v té hře nebudou plácat úplné kraviny (což je chválihodný přístup, protože ačkoliv si 99% lidí včetně mě vážně nevšimne guláš v rámci aplikované fyziky, někdo to přeci jen ocení, hře to zvedne kvalitu a zároveň půjde o ukázku tvůrčího zápalu). Taky bych mohl laikům radit v rámci svého oboru a to jsem "vědec" naprosto podružné kategorie... Nic víc bych v tom nehledal.

      A co se týče dnešních vědců, kteří posouvají hranice fyziky apod. někam dál? To je v dnešní době úkol natolik komplexní, že je vyhraněn pro jedince, kteří ve 12 letech řeší vysokoškolské učivo a v 17 mají první doktorát...
      • Právě proto se mi nelibí ten pojem "vědci" . Mediální svět v ČR vypadá tak, že když nějaká skupina lidí, organice, institut prokáží nějakou hypotézu tak se napíše" Vědci zjistili..." bla bla - ale jakou to má výpovědní hodnotu - to už se čtenář nedozví. Či jakou reputaci a vzdělání mají lidé, kteří stojí za prací.

        Proto je mi docela u pozadí, když mi někdo napíše "vědci". Je to pro mne nic neříkající pojem. 18 tisíc vědců podepsalo nějakou petici proti GO. Heh je to demagogie.
        Je sice úžasný, že si s tím chtěj dát záležet, ale dost pochybuji, že Twacke! vykazuje nějakou vědeckou činnost. Na nejvýš nějaké kompilační či rešeršní práce.

        Tak to je docela minimum takových lidí, který ma doktorát v 17ti... :-)
        • smejki
          ad první odstavec - to je problém mediálního světa, ne věděckého

          Čumnul jsi na "O nás"?
          • JJ McGill University je fajn... *4*
            • kecal: No nepovídej. *7* Google taky umím používat.
              A zapni si radar na sarkazmus.*6*
            • Karlovka a CVUT jsou fajn, tohle je trochu jinej level :) ale chapu ze musis bejt za machra.

              As of 2012, McGill ranked 18th in the world in the QS World University Rankings, maintaining its position among top 20 universities globally for the sixth consecutive year

              http://www.topuniversities.com/university-rankings/world-university-rankings/2012
      • Magister_Peditum
        Sheldon Cooper jako vyšitej. *15*
    • Zkutečnou vědeckou práci? To bude asi vypadat *15*
      • Říká Anonym? Dík to mne fakt zamrzelo. *7*
        • Cahir
          Jakej anonym?! Houba! *1*
      • smejki
        bys koukal, kolik technických akademiků píše jako čuně
      • *2*
  • Magister_Peditum
    http://www.youtube.com/watch?v=_q3bk5os1eQ - první odkaz (nic jiného, pokud vím, zatím zveřejněno nebylo)

    EDIT: Reakce na loleqa.
    • takže je to to camera demo...žádný gameplay co já vím není
      • Magister_Peditum
        Je to to jediné, co zatím bylo zveřejněno, takže slovíčkaření si vyřiď s CainPullem. *2*
        • jj jasný nechám mu uříznout ruce od ukrajinců *1*
  • Link ? smartman ? .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit