Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude lepsi než overwatch

    Všecko je lepší než Overwatch.
  • Vyřešili už konečně, ať už tvůrci nebo moddeři, ten šílený a neautomatizovatelný micromanagement, nebo ještě pořád musíte sami obdělávat každé pole zvlášť?
    • Muzes si najmout zamestnance ty hnupr
  • Spoiler! V polovine hry bude vas traktor napaden cizimi tanky. Nastesti budete moci opetovat palbu a letat. Planuje se tez propojeni universa s WOT.
  • To bude lepsi než overwatch
  • Soundtrack od Visacího Zámku bude?
  • Tak hlavně jestli se dá řepka a kukuřice pěstovat za evropské dotace.
    • Tady budou evropske DLCtace!
      • Důležité je řídit stát jako farmu, resp farmu jako stát, ale stejně neni vaše, ale nějaký firmy co patří do holdingu. Ještě by tam mohly pobíhat roztomilé surikaty *4*
  • Parádna pohodova hra. Akurát škoda že mapy sú opäť také neprirodzené (presne ohraničené polia) a dúfam že budú aj spolupracovníci ktorí budú zvládať aj vysypať traktor do sila.
    Aj keď je mi jasné že na všetko bude mod ale mohlo by to byť v základnej hre.
  • Hlavně by bylo fajn kdyby to vyšlo v letním období než v říjnu
  • MickeyMutant
    Henry měl namále (2:10).
  • XorxoxTalarius
    Nevim proc, ale v tom traktoru na uvodni fotce vidim predatora
    • Podle košile je to Jan Olejník
    • Sr_Lobo
      Jak by řekl pravý češtin - co bylo viděno nemůže být odviděno *15*
    • Kluci meli by jste si najit zenskou, tohle vazne uz zavani hracskou demenci:) jasne ze myslel ten traktor proboha, to clovek nemusi videt ani napsane cele...lol
    • PreidaQ
      No tak, chlapi, řeč je vo mašině, ne vo buchti.
      • Mart9
        Jo, tak toho jsem se vůbec nevšiml :) Ten příspěvek je top, ale nezobrazuje se dokončený, takže jsem se schválně podíval, co tam vidím já, aniž bych věděl, co XorxoxTalarius napsal...
    • davidBray
      já tam vidím Laru
    • Mart9
      Chloe z LiS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit