Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Simulátor práce na poli považuju za největší zvrácenost v herním byznysu.
    • Lukyz
      Simulátor práce na poli je největší zvrácenost v herním byznysu, zatímco všechny ty pigeon (můžete dosadit v podstatě cokoli) dating simulatory, kterých je plný Steam jsou naprosto v pořádku *1*
      • Mart9
        Díky za tip *3*
    • Ne ze by na tvem nazoru zalezelo, ale muzes napsat proc? Do stejne kategorie patri i eurotrack simulator, futbal manazer, simulator ridice mhd, flight sim, the sims a dalsi.
      • Mart9
        Tak buď na mém názoru nezáleží, tak tě to nemusí zajímat. Nebo na mém názoru záleží, tak tě důvod zajímá.
        • Na tvem nazoru nezalezi v tom smyslu, ze hraci tu hru stejne budou hrat a vyvojari dal vyvijet dalsi dily a DLC. Ale zajima mne jaks to myslel. Kdyz napises neco takoveho, je slusne to i zduvodnit, jinak to muze byt povazovano za trolling a melo by to byt smazano...
          • Mart9
            To nezáleží, ani to neznamená, že je to špatná hra nebo by ji nikdo neměl hrát.

            Ale ještě naši rodiče dělali na poli, aby měli co jíst. Dneska mladistvý řekne, že jde zorat pole a sedne ke kompu. A ne není to stejné jako třeba fotbal. To je totiž stále hra.
            • porad nechápu co je špatneho na tom když si nekdo hraje na obdelavani pole *7*
            • Mart9
              Ano, děti. Ale ne mladiství.

              Vážně je to o těch strojích? To chápu u Eurotruck simulatoru, ale tady obděláváš pole.
            • nevím proč by nemohla být predmetem hry i práce, treba deti si hrajou na doktora, na učitele, hrajou si dokonce i na manuální práci od toho máš detské hrábe nebo lopatky. Jinak tahle hra je spíš o tom že sedneš do stroje který v reálu stojí skoro 400 tis. €.
              Já premýšlel že by nebylo od veci udelat i farming simulátor ze stredoveku, kde bys to pole obdelával na záprahu taženem voly a sklízel ručne. nevidím na tom nic špatného.
  • Jack1947
    Já už si to opravdu musím zkusit když už je 2017 :D

    Když jsem ten bejvalej vesničan čili buran *4*

    Má to tak dobré ohlasy ale prostě nejsem zatíženej na orání obilí a trhání řepy. Uvidíme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit