Přejít na výpis diskuzí

Farming Simulator 19 – recenze

18.1.2019 22:18
Patrik Hajda 2 příspěvky

Máme k dispozici mnoho sérií, jejichž hry vycházejí s roční periodicitou, a v mnoha případech je to na nich vidět. Změn bývá pomálu, jsou často jen kosmetického ražení a hardcore fanoušci tak nesahají po nejnovější číslovce kvůli zásadním novinkám, ale novým soupiskám. Farming Simulator vychází každé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolútne nechápem, ako môže takáto vec predať 10 miliónov kópií za 10 dní. A rovnako nechápem, prečo niektorá veľká schopná firma nevytvorí lepší a prepracovanejší simulátor a nevypáli im rybník... Zdá sa to byť riadna diera na trhu.

  • Dobre napsane, jako hrac s vice nez 1000 hodinamy hrani ve FS17 to mohu potvrdit. Dokud nevyjdou Seasons, Fabrik Skript a IC, coz je zalozene na pristupu do API enginu od Giantu, tak se stehovat nebudu. Jako "prekvapeni" pro tento dil si ale Giants Software pro modery pripravili stav, kdy veskere podstatne skripty zacali kryptovat, takze komunita ma smulu, co se samostatneho objevovani, vyuzivani a opravovani chyb hry tyka. Dokumentace k API zatim temer nulova, pry se nejdriv musi dat stavajici hra do poradku (zdroj: https://www.lsfarming-mods.com/ergebnis-unserer-petition/). FS17 taky nestala pul roku po vydani za moc, ale FS19 ji dle vseho v oblasti "kvality" hrave trumfne. Hra uz od prvnich okamziku lame rekordy v prodejnosti v ramci serie FS a tahnou to konzole, tak proc z pohledu vydavatele spechat, kdyz strojecek na dividendy funguje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit