Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kissino81

    Celá ta filmová serie snad krom 1. dílů, který byl relativně originální je hrozná!

  • Carnage666

    Jako nejvíc jsou ty oficiální doporučené požadavky "NVidia GTX 2080" tady je vidět že se toho nebojí a kdyby náhodou byla na nic optimalizace tak to snad zachrání výkonná grafika 😂

    • Jack1947

      Jo to nechápu kde šnupali na to, ono grafika pomezí PS2-PS3😐

  • Jack1947

    Jsem asi jinej typ člověka nebo prototyp ale já nic od toho nečekal a docela mě to bavilo! Nicméně za 60$ to je strašné! ZLodějna, hřích atp... 

    Takže ne ne, já aspon 5/10, tak hráli tam stejní herci i s tvářemi z originálu to je velké plus i Peter Stormrare byl celkem dobrý. Jen škoda že to s tím vznášedlem vespojlerovali v prvním traileru. Taky optimlizuace strašná jako vážně toto 80gb! Vždyt i Horizon zero dawn je menší.

    To jsem já si umím užít podobné hry a nemá to nic společného se suchem okurkovou sezonou a podobně. Vždyt ta hra měla všechno, bouračky a rychle jezdící auta co na tom že to bylo celé pžitažené za vlasy a ještě navíc, graficky z předminulé generace skoro. I když v New Orleans ty efekty v noci byli super. Bylo to až moc krátké na to aby to začalo nějak nudit.

    • Veskoslav

      Tobě Jacku vždycky stačilo málo ke štěstí.

      • Jack1947

        Stačí málo ale nophrdnu i hodně věcma( co se týče her nooo propracovanejma).

  • Sir_Emental

    Ze screenshotů jsem nejdřív myslel, že ta hra vyšla pro PS2...

  • LadaVanBar

    Kdyby se tomu daly vesmirne kulisy, tak by to mohla byt slusna arkada, treba ze sveta Star Wars

    • Derp_1337

      To nezní špatně, druhý díl bude Crossroads 2: Star Wars Story.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit