Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo to projel tak ví...  nespočet biomu je 5 každej ma 1 bosse , každa lokace 4-6 druhu monster , dohromady je tam 21 druhu monster + deer,fish,gull, leviathan krom audiovizualní omáčky tam nic víc není

• Neee... já to snad fakt koupím a navrtám do toho kumpány. Sotva člověk odolá vábení, vyjde takový článek. Máte mě na svědomí! 😬

• Hitsuran

Jediný co mě tam trochu chybí je pořádnej content .

V praxi tam krom klasickýho base buildingu a craftění není moc co dělat.

• Corvus

Obsahu je habakuk!

• Maxianimal

Jako myslíš kromě objevování nespočtu biomů - tím pádem nových potvor, dungeonů, porážení bossů a pořádání raidů za lootem? Contentu je pro začátek dost, a bude se přidávat. Co by dneska lidi nechtěli...

• VRFREAK1

umíš počítat do 5 ? tolik je tam biomu a bossu ,  dungeony ve stylu wowka tam fakt nejsou  , raid  kdyz ma server popoulaci 10 hraču taky ne .Je to dost skromná hra co se týče obsahu a bude i když přidají další 5 biomu . pro zajimavost vypíšu všechny creatures ve hře (Boar,Neck,Greyling,greydward,troll,ghost,skeletons,rancid remains,blob,oozer,draugr,leech,surtlich,wraith,wolf,drake,golem,fenrich,deathsquito,lox a serpent )  to máme 21 agresivních creatures + deer,fish,gull,leviathan ty sou pasivní , krom 2-3 npc  s kterýma obchodujes tam nic jiného není

• Maxianimal

Tak předně děkuju za spoilery, ty hovádko. A za druhý, co nechápeš na early accessu? Na to, že je to EA, je to parádní. Pokud jsi ten typ hráče, co si všechno předem googlí a jen grindí, tak je mi tě upřímně líto a hru tohohle typu si nezasloužíš :) Je vidět, že jsi nehrál třeba DayZ v EA, to by ti musel prasknout ve švu...

• Hitsuran

Až na to že to je stereotyp jak vyšitej pokud se budem bavit o obsahu, protože krom stavění a pár bossů tam není co dělat.

A  není žádněj důvod proč se k bosům vracet.

A ano je to early acess ale četl si road map? End game je prostě zabít 5 bossů ale co pak a co mezi tim?

• nightborne

Tak bez výjimky v každý hře nakonec uvidíš... všechno. Tady mi to trvalo nějakých 70 hodin, a to sem se nijak zvlášť nezdržoval žádným megalomanským stavebním projektem. Což mi přijde na měsíc starej early access jako poměrně solidní příděl ;).

Pár monster ti tam chybí, mimochodem.

• Maxianimal

Je to ten typ hráče, co to proběhne, aby pak mohl řvát na diskuzích, že tam nic není a že chce víc od měsíc starýho Early Accessu. Smutný. Kdyby hrál DayZ od vydání EA, asi by mu praskla cévka :)

• Na druhou stranu - stoji to jen 17e a je to jeste porad EA, takze za me vic nez slusnej zaklad za adekvatni cenu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit