Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    V edici mám doma Burnout Paradise. Není to špatné, obzvlášť jezdit po městě za doprovodu vážné hudby mně bavilo. Ale po pravdě mně to pak už omrzelo. Bylo to pořád dokola a dokola, auta se mi potom už ani nelíbila. Kromě volné jízdy jsem už později ani nezávodil. No když bude mít tato hra dobré ohlasy, proč ji nezkusit. I kdyby byl klon, která hra dneska není:) Ono záleží, jestli nakonec "klon" nemůže předčit "originál":)
    • Největší síla B:P byla stejně v multiplayeru. Škoda, že všecko spoléhá na EA servery, které jsou jednak nestabilní a hlavně je skoro jisté, že je dřív nebo později vypnou.
  • Burnout 3 je jen jeden, všechno co vyšlo po něm je jen bída a děs.... Starý PS2 hráči mi dají jistě za pravdu:)
  • Ellendway
    Takže v podstatě další Burnout. Nic moc...
    • burnout me bavil, ale tohle, bohuzel, vypada jako trapnejsi verze burnout, kez by se sevci radsi drzeli flatout
      • Veskoslav
        Myslíš poslední, nejvíc tragický díl Flatout, co bych nedonutil hrát ani největší nepřátele lidstva?
        • to prave delali naky jiny sulini, protoze sevci sli na ridge race
  • JE jeste nekdo, koho tyhle hry bavi ?
    • Ja se na to tesim dost. Od Flatout2 jsem lepsi zavodni arkadu nehral a obcas se k nemu i dnes rad vratim. Sice bych byl radsi, kdyby hosi z Bugbear dali dohromady novy Flatout se staryma karama a atmosferou venkova, ale i tohle muze byt super zabava. I kdyz me videa jeste uplne nepresvedcila....
    • Urug
      Mě jo. Byl bych raději za něco ve stylu FlatOutů ...tzn metal, rezavý kraksny z kterých odpadavájí tuny šrotu, lesní tratě, pseudo reálná destrukce a akrádovej, ale ne uplně triviální jízdní model.
      I tak ale věřím, že to bude zábava a to především v multiplayeru.
      A úplně nejvíc by se mi líbilo kdyby spojili FlatOut s prvky ze SplitSecond....že bys třeba někde urazil kus konstrukce, ta by se spadla a změnila kus trati nebo spustila nějaký sled událostí, který by zatopil soupeřům.
    • Veskoslav
      Představ si že ano. Osobně bych se třeba mohl zeptat takto u série The Sims, ale přesto to neudělám, abych nebyl za hlupáka.
  • Hmm dobrá trapárna tohle nemá nic společnýho s ridgeracerem kde jsou zběsilý závody ? drifty při 300km\h? future auta? je to jen 'novej' burnout fuj *11*
  • Ja dufam, ze to bude mat driving model podobny prvemu FlatOutu. V tom pripade ma u mna sancu hra uspiet. Ak to ale bude ako BurnOut Paradise, teda totalna arkada, kde ma clovek pocit ze jazdi so vznasadlom, tak smola.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit