Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je hodně pěkné čislo, tolik jsem ani nečekal.
  • Tak ale on mluví o PC, ne? I když je fakt, že nárůst je znát i na konzolích.
  • Tak pořád to jde hrát na klávesnici a myšce? Jinak jak si odpověděl mě tak si mohl hned odpovědět jemu. Jinak je pravda že o 360 tak přijdu no.
  • Tak už jen ten dotaz je na facku, protože se tam nic přepínat nemusí... Přizpůsobí se to samo. Jinak, na klávesnici je o dost horší. Přicházíš tak o 360 stupňový driblink atp..
  • Tak tohle je moc...on se zeptá jak se to dá přepnout a ty mu odpovíš tohle to je na facku. Sice to to asi je pravda (jak pro koho) měl jsem možnost hrát i na gamapadu ale mě to jde lépe na klávesnicích a hratelnost se mi horší teda nezdá. Jinak Fifa mi přijde až zejtra takže jak to přepnout ještě nevím.
  • No na konzolích ne ale na PC jo :D
  • Zrovna na Xboxu a PS3 moc změn není :).
  • Minulý rok zklamaní nebylo. Aspoň na konzolích ne.
  • Jak to můžeš hrát na klávesnici? Přicházíš tak o skvělou hratelnost...
  • Jak se prosim ve Fife 2011 dá přepnout s toho s*urveného ovladače na klávesnici ?
  • Tato Fifa na pc je prostě úplně něco jiného takže se nemůžete divit že po minulém zklamaní to lidi chtejí koupit.
  • Pro me trosku nepochopitelne - platit po ani ne roce zase plne penize za hru, co je v takovych 80% stejna jako minula. Ikdyz pro cizince a fanousky tohoto stylu her, je ta cena pakatel, takze nakonec to asi chapu...
  • Duuku_cz
    JJ na PC to je ted uplna jina hra, co si budem povidat *4* Na konzole to sice neni zadna revoluce, ale kazdej rok je to o ten kousek vzdy lepsi coz mam potvrzeno od lidi co hrali FIFA 10 na PS3 + i starsi dily. To ze tobe to tak pripada neznamena ze to tak je *3*
  • Od vydani ke dni 25.9.2010 se prodalo 960k kusu na vsechny platformy dohromady.
  • Nevíte někdo, kolik se už prodalo Mafie II ?
  • o xboxu ani nemluve :P luxus
  • Tak zrovna letos je to na PC úplně jiná hra...
  • Osobně se vždycky divím, že si to všichni tolik kupujou, protože každej díl je úplně stejenj. Co si budeme povídat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit