Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím....Mám 2 Klávesnice , chceme hrát z brachou ale když zapnu zápas tak to jde jen pro jednoho hráča nebo ovladačem
  • Jsem fanda Fify a i když Fifa 13 mě zaujala tak pořád lepší patch na fifu 11 csep 11 kde to mám až do Krajské soutěže ale mám problém tam dostat vlastní hudbu a to výrobce dokonce popisuje že tam vlastní hudba i pokřik dát jde.Poradí mi někdo jak na to ? Děkuji.
  • Musim na to mýt shader model 3.0
  • Zdar, mam takovy problem. nevite nekdo kde se da v nastaveni zrusit automaticke ukladani? pokud to ovsem jde.
  • zdravim mam dotaz a problem kdyz hraju fifu a drzim sipku doleva a nahoru tak mi proste neraguje strela nahravka nic :( nevite co s tim? prosim prosim prosim
    • Mám naprosto stejnej problém ...
      • Pan_Klobouk
        Chce to lepsi klavesnici, chlapi. Nektere modely maji schopnost blokovat dalsi klavesy, kdyz jich stisknete vic najednou. Je to konstrukcne-technologicky problem, jednotlive klavesy jsou sdruzene do skupin... ;) proste neda se s tim moc delat.
        Zkuste si nadefinovat akcni tlacitka jinam (minimalne kurzor pro pohyb posunuty na num-pad stoji za vyzkouseni) mozna to zabere, na posledni Fifu je ale klavesnice skoro skoda, tam uz se vazne vyplati analog gamepad.
  • Takže koupil jsem si FIFU na PC...Všechno dobrý, až na jednu věc...Ovládání na klávesnici!!!...Máte s tím taky takové problémy jako já? Když se podívám na popis některých triků chce se mi brečet..num4+num6+num2+shift a do toho eště udávat směr šipkama...NEMOŽNÉ!!!Bez gamepadu se člověk asi neobejde....Jaký je váš názor?Máte s tím taky takové problémy?
    • ja mam naprosto stejnej problem ja sice mam ovladač ale nejde mi to stejne
    • kup si gamepad *5*
    • Ja mam na to nazor ten, ze ne nadarmo je vzadu na krabicce napsano, ze X360 gamepad je doporucen. :) Holt ta hra je delana na analog pad a na klavesnici prijdes o polovinu funkci... nebo si polames prsty.
      • Jí to zvládám na klavesnici uplně v klidu *1* *3*
  • "PC se konečně dočkalo důstojného fotbalu" - kecy jsou to, ja uz tady nedokazu docist ani recenzi do konce, protoze vsude je mi naustale predhazovano, jak konzole je lepsi. Jestli jo, tak kde mate DX11 :-D ???
    K veci: dustojne jsem si zahral uz FIFA 98 a reknete mi co v te dobe bylo lepsiho?
    • Kvalita fotbalu se pozna podle toho, jestli jede na DX11? Opravdu zajimave meritko kvality. Nastesti kazdy neni takovy hnup a pro nej je meritko hratelnost, moznosti nasteaveni apod. Nikoli to, jestli bude mit hrac o 500 polygonu vic nebo mene, nebo jestli tam bude nejaka teselace, ale spise, jestli bude dobre fungoivat 360 stupnove ovladani namisto 8 smeru apod. V grafice je PC opravdu dal, nez 5 let stare konsole, ale to je taky jedina vyhoda. Fifa11 je na konsolich o 1 rok dal a nic s tim nenadela ani DX11 lojzo jeden. *3*
  • cau chtel jsem se zeptat jestli nekdo nemate nejaky trik jak ve fife 10 na xbox udelat , aby hraci v sezone byli casteji zraneni? nebo popr. jake mate zkusenosti se live season 2.0 ... co to vlastne je ? nekde sem cetl ze to kopiruje deni v realu, kdo ma formu , kdo je zranenej ... tak by me zajimalo jestli treba pak jsou hraci casteji zraneni ?
  • kde najdu nejake forum na tehle strance? neco kde bych mohl psat na temu tohto noveho dizajnu stranek
  • Hral som Fifa 11 aj Pes 11 ale ostal som u Pes pretoze jediny mod ktory ma bavi je Be a Legend pricom Be a Pro vo fife je stale len hra za vybrateho/vytvoreneho hraca dosadeneho do vami vybrateho tymu a nieje tam moznost tzv. kariery ako v Pes. Dost sa cudujem ze sa tomuto modu tolko nevenuju pretoze uz v NFL 2006 bol tento mod skoro dokonaly.
    • Co jsem hrál v PES 2010 Be a legend tak mi to přišlo o dost lepší (už jen kvůli možnosti přestoupit). Teď to sice ve Fifě trochu opravily, ale pořád nic moc. Dost mě štve kamera, především když jsem na křídle (mění se směrové klávesy a na klávesnici je to dost nešikovné) nebo běžím na bránu (kdy se mi kamera přiblíží tak, že vidím pomalu jen záda hráče, takže nevím kde je míč a brankář). Dále je to taková drobnost, ale nechápu jak mi můžou strhnout hodnocení za to když si řeknu o přihrávku a dotyčný hráč mi buď odmítne přihrát nebo to pokazí, za to já přece nemůžu, že je poleno. Další drobnost třeba, že v PES mě klidně trenér vystřídal, což je realističtější. Naopak potěšilo mě rozdávání bodů do schopností, ale to je tak všechno a radši si zahraju manažerský mod (teda vlastně nezahraju, protože padá)
      • Manazersky mod pada diky spatnemu noDVD cracku ;-) Mam origos, ale nechtel jsem mit DVD porad v mechanice. Na original EXE souboru bezi v poho...
        • to není pravda. mám origoš a padá to furt, je to sviňárna
        • To není pravda. Padá to i na originálce
          • Manazerskej mod mi taky pada, snad kazdej druhej zapas, se to ani hrat neda poradne. Origos nemam tak nemuzu posoudit jestli to je tim crackem nebo ne, ale stoji to za ho.no takhle. kdyby někdo prisel na to co s tim budu jen rad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit