Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ellendway
    Fuj, toto góly stojí za nic. Není nad videa PS3Comedy...

    Kdo není líný tak si je najde na http://www.youtube.com/user/PS3Comedy nebo u vyhledávání stačí zadat "FIFA 11: Funnies, Fails & Great Goals"
  • Fakt pekne goly niektore, niekotre ani ne ale to je fuk. Ono tie triky niesu zas tak narocne, keby som si natacal kazdy zapas co hram tak za ten rok by som asi aj so svojich zapasov natocil skoro rovnako kvalitny zostrih :D (az na niektore fakt famozne goly kedy clovek mal jasne aj kusok stastia)
    Teoreticky viem urobit vsetky finty, aj ked clovek potrebuje mat v hlave aj nieco ine nez rozne kombinacie trikov do nejakej hry(napriklad fyziku) takze dokonale som si nacvicil len cca 5-6(plus nejake tie paradicky pri konickovani, ale to sa neda v zapase vyuzit takze neratam) , ale nejde ani tak o to kolko ich viete, ako to ci ich viete pouzit v pravy cas v zapase -napriklad len klasicke posunutie lopty do lava/prava (modifikator+analog vlavo alebo vpravo) ak je pouzite v pravy cas tak vam krasne uvolni cestu-hlavne na kridle, len treba vediet kedy to spravit, alebo zidanovka(modifikator+analog o 360°) tiez strasne jednoduchy trik ale ako ste mohli vidiet aj v otmto videu- v protiutokoch ma fatalne nasledky pre protihraca ( casto aj pre chudaka v brane :) Alebo taka ta jednoducha finta nvm nazvat(modifikator+analog dozadu,nasledne dopredu)- tiez je to vlemi pouzitelne... no nic dost bolo reci, proste pekne videa ;)
  • MrSanta
    Jakožto hráč, který čutacím hrám neholduje, jejich vývoj nesleduje a hrál akorát FIFU 93 musím říct, že fotbálky ušly za tu dobu pěkný kus cesty.
  • Tady je jeden můj gól s nůžkama v Ultimate Team : http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/73467229
  • Vie vobec pocitac faulovat? Minimalne polovica ukazok by v realnom futbale koncila faulom alebo vynutenou jedenastkou...
    • Je to ze singleplayeru, takže mohli hrát na nejnižší obtížnost, kdy si tě AI vlastně nevšímá.
  • suše arkáda no
  • Conceptt
    no na tohle bych musel ještě hodně trénovat :)
  • zx_spektrum
    Nějaký sestřih pro NHL by taky neměli?
    • mrkni na youtube tam je toho haaaaaafo *2*
  • Může mi někdo říct čím se na PC tyhle kličky dělají?
    • Jinak pro samotné kličky je ve hře detailní přehled, čím přesně jakou kličku udělat...
    • Tak nejlepší je samozřejmě pořídit xboxový gamepad s podporou pro PC - podle mě naprosto ideální do ruky a se skvělým rozmístěním tlačítek... Jinak se dá ve fifaconfig.exe namapovat tlačítka, s trochou cviku jsem byl schopný kličkovat s DELETE-HOME-END-PAGEDOWN mapováním (čili nad klasickými šipkami) líp, než dokážu s gamepadem, který jsem posléze pořídil a stále se do něj dostávám.

      Ten gamepad je hlavně naprostou nutností pro all manual ovládání...
      • díky
  • ha...kdyz uz dat nejake video tak tohle
    http://www.youtube.com/watch?v=Qu3jmDcwe0g&feature=channel_video_title

    jeden z nejlepsich hracu
    • Patří k lepšímu ale na špičku nemá ...znáš.Phila potta?,kazooieho,hjerpsetha, MrAfro,barca boy apod...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit