Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • od verzii na ps3 je jednoznacne lepsia fifa, dovtedy bol lepsi pes. Na pc od rocnika 11 je lepsia fifa. Na pesku pada prilis vela golov, je to nerealne = vysledky su ako z hokejovych zapasov, to na fife nehrozi. Pes sa hra stale pred branami, ako keby stred pola ani neezistoval-taky hadzanarsky styl hry. Ked hram PES, ako by som sledoval zostrih ligoveho kola, prip. zostrihy LM. Na fife velmi chyba stadion editor (velke plus pesk), tiez licencia na LM a EL. V tomto rocniku pre spustenie fify musite byt on-line (spustanie cez sw Origin), je to proste des-ked Vam nejde internet, nemozte hrat fifu. Myslim, ze tu EA trochu prepiskla (tiez 3 GB patch hned po vydani hry-FTF???).
  • Jedině PES. Hraju ho od začátku a proti fifě je o dost lepší. Nezlobte se na mě, ale když jsem hrál fifu proti hráčum co ji hraji pořád tak jsem je v pohodě několikrát porazil, ale oni proti mě v pes? Nemají šanci. Pes je prostě real fotbal a ne hra kde ti vychází jedna a ta samá klička pořád dokola a trefuješ šibenici každou střelou. JEDINĚ PES.
  • Za mně jedině fifa 12, PES 12 jsem stáhl zahrál si sezónu a vrátil jsem se k fifě. K tomu jak hodnotíte hratelnost, tak to prosím vás posuzujte až bude te hrát na obtížnost Legenda pak pochopíte že Fifa 12 je nesrovnatelně lepší než PES 201. Abych nechválil jen fifu tak u PES se mi zase líbí třeba propracovanost módu Stát se Legendou. To že jse dá dostat z týmem do ligy mistrů nebo že jse dá dostat do Národního mužstva.

    Já bych spojil To co jsem napsal z PES z fifou a To by byl teprve totálně uber fotbal. Ale stejně prostě FIFA srdcová záležitost *14* *1*
  • Jedná se o dva pohledy na fotbal.Na jedné straně stojí Fifa, která působí propracovanějším dojmem a lepší hratelností, ale na straně druhé je fotbal(PES), který není tak propracovaný,ale je co se týče zábavnosti a stráveného času u něj atraktivnější.Mám jak Fifau 12, tak i Pes 12 a nedá se říct,že by jeden válcoval druhého,ale je fakt,že u Pes jsem strávil více času.Ale určitě mi dáte za pravdu,že kdyby se tyto hry spojily-například grafika z Pes 12 a zbytek z Fifa 12,tak by to bylo nejlepší.
  • Lidi jak sakra nastavím v master league pes 2012 abych mohl hrát za A tým!!!!!!!a né za ty ocasi *10* díval sem se i na internet a tom to nějak jde,ale já na to nemůžu přijít!poradte prosím!!!!!!!
    • Musíš si koupit ve hře v extra conect - expansions kits - master league 3 a půjde ti nastavit jestli chceš hrát za normální tým a nebo jestli chceš ty choboty od konami. *3* *3*
  • PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    *16*
  • Já si nemůžu pomoc, ale hratelnost PES je pro mě o hodně lepší než FIFA a zkoušel jsem Fifu 2011, protože jí všichni hrozně vychvalovali, ale během tydnu jsem se zas vratli z kámošema k PES. Hraju ho 10let a nehodlám nic měnit. FIFA se hodně zlepšila to je pravda, ale hratelnost je furt dost za PES. Prostě FIFA je pro mě hodně Arcadová a je o hodně lehčí je pravda, že má licence, ale to neni všechno. PROSTĚ PRO EVO RULINGGGGGGGG
  • No, můžu hodnotit pouze na základě dema obou her, ale co se týče Fify tak kličky a podobné hračičky tam možná budou vychytanější, ale nikdy mit o moc nešlo, takže těžko říct. :) Ale obtížnost umělé inteligence je dost bídná. Nechají mě v klidu projít na kraji hřiště a můžu si centrovat jak chci, v PES abych se dostal do vápna to už chce trochu myšlení. Nevím jestli se dá v demu Fifa někde měnit obtížnost, já to nenašel :/
  • po zahrání obou zmíněných her, jednoznačně pes
  • Já nejradši hraji na pc pes 09.Pro mne doposud nejlepší fotbal na pc.Ale možná že letoš už konečně přeskočím na 2012,konečně něco co mi v té hře chybělo a to síla přihrávek.Kdyby to bylo už v 09 uplně by mi to stačilo,ale pes 2012 mě poprvé od 09 zaujal.Novou fifu jsem ještě nezkoušel,ale zatím nejlepší 2006.2011 se nepovedlo ani fifě ani pro evu.to je můj názor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit