Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pes na pc bude vzdycky lepsi nez fifa
  • Driv jsem mel mnohem radsi PRO EVO..., jedinou fifu co jsem nejak vic hral byla fifa 07, az minula fifa 11 je velmi povedla a PES bohuzel nic nezlepsuje je to hodne velka skoda protoze kdyby se nezastavoval ve vyvoji tak by byl porad lepsi nez fifa, musim uznat ale ze fifa 11 me dostala a je opravdu luxusni..., v PES stojí za zmíňku jen ta atmosfera na stadionu ta je fakt bozi a jeste se mi libi ty strely z dalky (obcas se mi zda trochu nerealny :D), a vypada to ze i letos to vyhraje FIFA
  • Odulin
    Tahle rivalita PES vs Fifa se mi líbí. Od ročníku 95 do 03 jsme jeli s bratrem Fifu. Pak do roku 08 myslim, jsme nadsene presedlali na PES a posledni 3 roky zase jedeme sem tam Fifu.
  • Animace pohybu hráčů v PSU jsou hodně divné a nepřirozené. Trailer na FIFU se mi líbí o hodně víc.
    • Přesně tohle jsem chtěl napsat. Animace pohybu je v PES hodně ale hodně divná a i v tomto videu je to do4% vidět.
  • p.AdamoKitini
    Ja si myslim,ze PES nic noveho neprinese,co se tyce funkcnich prvku,pouze se zlepsi graficka stranka hry,obliceje hracu ale hratelnost bude na stejne urovni,tak jako to bylo u puvodnich dilu PES.
    Za to FIFA mi prijde,ze se vyvojari stale snazi zlepsovat v hratelnosti,ale za to grafika zustava stejna.
    Ted je jen na hracich,jakou cestou se budou chtit vydat,jestli pujdou za hratelnosti nebo lepsim grafickym zpracovanim.
  • michaliuz18
    u mna rozhodne PES :) mam pre neho slabost uz od mala ... vzdy bude pre mna kralom, fifa je komercna somarinka co sa snazi zaposobit :) pritom pes ide zlatou strednou cestou a nikam sa nehrabe :) a napr. pri pesku 2009 boly pohyby ovela krajsie ako pri fife :) cize pes bol vzdy popredu, uz pri pro evo 2 ... co bola vtedy uplna zmena lebo sa hraci pohybovi do vsetkych smerov :) vtedy fifa bola len na gameboy :D ale je to kazdeho vkus ,a fifa tiez neni zla:)
    • Pes 2009 - lepsi pohyby nez fifa? dit to byla katastrofa, ty sprinty a vubec vsechno..
    • Ze by fifa bola len na gameboy tak to pochybujem....hram ju uz od dob fifa 94, kde bol vtedy pes ?

      Pro evo po roku 2009 sa stala totalnou somarinou, menej uveritelny pohyb hracov, zla fyzika, lopta obcas robila co chcela a v neposlednej rade sprosty ale totalne dementny brankari.
      Dalsou vecou co v PES uz asi nikdy neuvidime je "uveritelnost" , ty hraci vyzeraju ako nejake ufa, vsetci maju rovnake nohy , rovnake pohyby len obcas nejaky ten "star" hrac ma nieco navyse.
      PES umrelo v roku 2009.
      Zato FIFA sa vybalancovala a rozhodne je to najlepsi fotbal na vsetkych platformach , a to ocividne vedia aj v EA , preto sa mozeme tesit na Cestinu (komentatori), co v PES nikdy neuvidime.Je mi jasne ze nova FIFA 12 bude bezkonkurencna, nove pohyby, novy motion capture, impact engine vyzera impozantne a uveritelne , precission dribling vyzera tiez super , tak a aby to uz bolo vydane !
      • souhlas
  • No, trailer na FIFU vypadá podle mě lépe než trailer na PES .
  • nevim jak v jiných dílech PES, ale to jak hráči pořád sledujou míč, je opravdu zvláštní (i při střela a nahrávce)
    • Souhlasím. Kdysi jsem hrával pouze PES. To že jsem od 2010 přešel na Fifu, tak jsem udělal jen dobře. Fifa je pohlednější i fotbalovější. Ti kdo neznají Fifu, tak už v těch trailerech je poznat, že PES je parodie na pohyb. Škoda.
  • vzdy som mal radsej Fifu teraz o to viac, ze prinasa velmi dobre vylepsenia, PES ma nikdy nebavil.
  • Doteraz som bol verný Pro Evolution Soccer, ale pokiaľ nezlepšia katastrofálnu AI všetkého živého na ihrisku, definitívne s touto hernou sériou končím.
    • doporocuju tento krok udelat co nejdriv... fifa uz je minimalne dva roky (na konzolich) o parnik pres pes... na pc od lonskeho rocniku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit