Přejít na výpis diskuzí

FIFA 20 – recenze

2.10.2019 19:19
Václav Pecháček 7 příspěvků

14. února 2017 PSG zahodilo čtyřbrankový náskok z prvního zápasu a prohrálo odvetu proti Barceloně 6:1. 10. dubna 2018 se Barcelona psychicky složila v Římě a místní AS ji po prohře 4:1 ve Španělsku výsledkem 3:0 vyřadilo. 7. května 2019 Barcelonu ztrapnil pro změnu Liverpool, který sice na Nou Campu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Podobně jako nHL20 ale to je ještě o fous horší než minulý ročník ale dlouho jsem fotbal nehrál ( právě kvůli málo nového obsahu) PES se mi nelíbilo to ovládání oficiální licence mi tolik nevadí.

Je škoda jak FIFa a NHl dopadlo, člověk by čekal že se to budou snažit nějak štrýbřit ale místo toho jsou jak na jednom bodě.

• uzivatel1982

Obecně je u fotbalovych her problém s hodnocením. Ideálně by měli dostávat známky až po sezoně, ale letos fifa působí děsivě. FUT skoro nehraju a spíš jsem jeho radikální odpůrce a přál bych si aby to lidi bojkotovali, protože to je jeden z hlavních důvodů proč ea nemusí nic řešit a snažit se zlepšovat, když jim pritece každý rok hromada peněz za kartičky.

Letos je to úplný extrém. Firma s takovým rozpočtem a vydá hru ve stavu beta verze. Kariéra totálně zabugovana, že vesměs nejde hrát. Což je pro mě deal breaker, protože hraju jen tu. Změny v ní zní fajn, ale i to co funguje je jen tak na oko. Herně demo vypadalo v klidu, ale přesně ty věci, které se zmiňovali v recenzi mě stvali už u 19ky. Ve všech kariérach jsem měl průměrný skóre kolem 3:1 až 4:2. (odehráno asi 15 sezón). Defenzivní hra byla neexistujici a letos ještě tuhle propast prohloubili. Bohužel Master league v pes je otřesna. Herně se mi líbí víc, ale chybí nižší ligy a celkově nějaké prostředí ke kterému by se člověk vracel. 

Letos je to fakt těžké. Počkám jak opraví bugy v manager módu a možná vezmu pak někdy ve slevě nebo dám jen nějaký pratelaky v pes a ustreny fotbalový čas použiju ve football manageru. 

• Vidlec

"Okamžitě mířím do Ultimate Teamu, kde mi hra za úspěchy v loňském ročníku naděluje slušnou hromádku balíčků s kartičkami." 

Inu každý má jiné poždavky. Za mě by ta věta byla  "Okamžitě mířím do režimu Kariéry" Hodnocení maximálně 3/10

• Hodnotenia recenzentov mozu ist dole ale to uz pri tejto hre davno nieje podstatne. Ultimatne zbieranie karticiek dosiahlo vrchol a tvori vacsinu digitalneho prijmu EA. Tak sa robi biznis...

Koniec koncov je to aj spomenute v recenzii, ze system "lootboxov" sa dostal na este vyssiu uroven ...

• Derp_1337

Letošní ročník velké zklamání. Recenzenti se to sice musí snažit ohodnotit víceméně objektivně, ale pro samotné hráče je to downgrade, uživatelské recenze se pohybují někde okolo 10% . LOL  Nemá smysl opouštět Fifu 19 a nebo je lepší rovnou sáhnout po PES2020.

• Duncan66

Minimalne polovina hracu hraje Fifu kvuli tomu za koho muzou hrat a nikoli jak se to cele v realu hraje. Takova je bohuzel smutna realita dnesnich dni.

• SalemCZ

tak krom německý ligy jsou hráči real, takže za hráče hrát můžou, ale za týmy ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit