Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele jak to tak sleduju, tak je ta fifa taková už docela dlouho...

    NHL je stejná bída ....

  • vaskyCZ

    Normálně tohle mě donutilo se zde zaregistrovat, protože horší recenzi jsem dlouho nečetl.  Proč autor nenapíše že 90% z toho co tu popisuje tak vlastně píše jen o Single player modech? Fifa je převážně online záležitost a to že recenzenta zjevně vůbec nebaví FUT a třeba online zápas ani nezapl, by neměl zohledňovat,  je to jen a jen jeho názor.  Co se týče obrany tak se dá vše ponastavovat pokud trochu fotbalu rozumíte tak se dá nastavit jak se mají chovat.  Co se gameplay týče, tak 21ka je na míle vzdálená gameplayi ve dvacítce-je mnohem lepší(náběhy hráčů, ovladání ostatních hráčů) atd. Jediný co bych vytkl jsou golmani, ale ti byli marní už i ve 20ce. Na tuhle recenzi bych absolutně nekoukal. Pokud někdo váhá, zda koupit či ne, tak stačí dojít do skupiny na FB a tam vám komunita řekne to samé. 

    • Derp_1337

      Proč by to měla být špatná recenze? Recenze je celkem trefná. Bohužel jsi zapomněl na fakt, že recenzenti většinou hru dostávají ještě před vydáním, takže se může stát, že to hráli v jiném stavu než hráči, kteří hráli už opatchovanou verzi hry. Někdo v diskuzi již napsal, že na novou Fifu už vyšel patch, který opravil některé problémy.

      Recenzent hodnotí hru v takovém stavu, v jakém ji hrál.

      • vaskyCZ

        První patch vyšel dnes. 

      • 0tecFura

        Chtěl jsem se zeptat. Ty jsi na gamesackym discordu? 

        • Derp_1337
          Ne, nejsem. Já mám čas na čtení článků a občasnou diskuzí. K tomu přidat Discord by byl už příliš velký žrout času.
  • tuco

    Game Pass

  • Jako řídit se podle této recenze tak hru nekoupím ještě že je tu více lidí kteří tomu aspoň rozumí co se týče singlu tak hraju každý rok od 17ky a každý rok je tam něco málo navíc a jsem rád , to že je hra arkádová mi třeba vůbec nevadí spíš na opak , a to že autor recenze hraje nejspíše zápas Liverpool vs nějaký 3. Ligový anglicky team na legendární obtížnos neznamená že je to lehká hra a i tak je tu už teď nová obtížnost.

  • Derp_1337

    Nic jiného jsem nečekal. Poslední sportovní ročníky od EA mají nepříjemný sestupný trend. NHL, FIFA i Madden NFL (a údajně i nové NBA) degradují.


    Kdo ví, třeba je to nějaký záměr markeťáků z EA, kteří chcou udělat pár špatných ročníků, aby pak přinesli jeden průměrný díl a všichni jásali, jak je to "lepší".

    • Mathes26

      Ještě bych k tomu výčtu zmínil naprosto zprasené UFC 4.

      • Obrovský důvod proč přejít zpět k sérii Fight Night.

        • C

  • Inquisitor

     "Všechno to vypadá opravdu pěkně". A to je ta hlavní mantra dnešních her. Jenom škoda, že se to opět nijak na prodejích neprojeví. Jediná zpětná vazba na kterou berou zřetel. Takže zavládne spokojenost a jedeme dál. Naštěstí je tu konkurence.

    Jinak velice pěkná recenze. 

  • Ale abych jen nechválil, tak obránci by si stále mohli před bránou lépe pokrývat utočníky. To samé platí o pokrývání hráčů z druhé vlny. Ale hraji na world class a při legendární obtížnosti jsem měl problém vůbec vystřelit na bránu, takže pak i tento problém odpadá.

    EA bych doporučil, aby se podívali o 4 roky zpět na Fifu 17, která byla vrcholem obranné práce CPU AI.

  • Fifu kupují od roku 2012. Ale čeho je moc toho je příliš. Už minulý ročník mě velice zklamal. A Volta to nezachránila. Takže letos Fifu nekoupím. 

  • Děkuji za srozumitelnou recenzi. Budu se podle ní rozhodovat jestli koupit nebo ne. 

  • Recenze byla relevantní ještě v den vydání, a proto si EA tuto známku i kriticky text zaslouží. Ale přijde mi divné že všichni se tu přidávají ke kritice recenzenta a nikdo neprotestuje, protože to, co je v recenzi vyčítáno už pár dní není pravda. Můžu všechny uklidnit, obránci  se už nechovaji jako kdybyste hráli na amatéra i když máte obtížnost legendární. Přes kraj už s rychlym křídlem neprojdete a gól do prázdný brány už nedáte, nebo aspoň ne tak často. S tím klickovanim si myslím, že už to taky není tak hrozné. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit