Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Dobře to Petr rozsekl, je vidět, že je to odborník. Akorát se neměl bát říct narovinu, že je FIFA lepší především i kvůli hratelnosti, nejen soupisky nebo komunita. Je to prostě lepší fotbal a hotovo.
    • Tak stím naprosto nesohlasím ze je fifa lepší fotbal.Schvalne jsem si ji pujcil a 14 dní hrál a musim rict ze ze zacatku me ta omacka kolem co fifa nabyzí docela dostala ale cim vic zapasu jsem odehral tim jsem byl vic a vic znechuceny hlavne defenzivou to je ve fife 16 hruza.Naopak v pesku jsem mel z kazdeho odebraneho mice nebo z kazdeho povedeneho skluzu paradní pocit ze jsem ten souboj s obrancem proti utocnikovy vyhral ve fife mne prijde ze ta obrana neni vubec dotazena.secteno podtrzeno at jsem se snazil fie prijit na kloub sebevic je vracena spet a pes zase vrni v ps4
      • Ešte keby som mal zhodnotiť rozhodcov, tak možno u FIFY sú až veľmi úzkostliví no reálnejší, dá sa nastaviť aj pískanie ruky v offline, za zákrok zo zadu červená karta, žlté padajú často. V PESku sú rozhodcovia na okrasu, okrem brutálnych zákrokov a ofsajdov nepískajú takmer nič, zranenia sú málo obvyklé, čo na realite tiež nepridá.
      • Tak to si hral asi inú hru, obranná AI a zákroky brankárov sú u FIFY najlepšie za posledné roky, prihrávky do behu ani loby neprechádzajú tak ako v 15 a ani rýchlosť nehrá takú úlohu ako v 15, takže šprintéri a lyžiari z 15 majú smolu, na rozdiel od PES kde padajú góly skoro z každej pozície, brankári tragickí a obranná AI bez tvojho pričinenia nulová. To mám v oboch nahraté cez 60 hodín, FIFA jednoznačne vyhráva v MP, PES online skoro nehrateľný, slabšia odozva, jedine v čom je PES zaujímavý je offline, trošku lepšia atmosféra zápasu, komentár, pohyb a tváre hráčov sú lepšie spracované.
        • Jo jeste jsi zapomel ze ve fife padaji skor za kazde sance tycky nebo brevna asi je v balonu zabudovany magnet .Je to dost komicke a nerealne .uz jen pro tohle je fifa sunt
    • up_er
      tak to ani omylem...
    • Hratelnost je ciste vec nazoru. Mi se letos naopak daleko vice libi PES co se hratelnosti a dojmu z fotbalu tyce. Jako asi jeden z mala jsou u me Licence nekde az na poslednim miste, navic v PES na PC vychazi pravidelne modpack, takze to hlavni "vyhodu" pro vetsinu lidi maze. Co me ale zajima nejvic jsou moznosti multiplayeru. Tam bohuzel PES ne a ne udelat poradny pokrok a nevim proc, ale PES6 kde slo hrat uplne v pohode alespon 2vs2 online je snad porad neprekonano. Nevic ty turnaje a podobne, v tom bohuzel FIFA valcuje.
      • Online zapasy jsou podle me katastrofa jak u peska tak u fify .vzdyt je to naprosto nerealny nahoru dolu nekdy to ani nedovoli delat hraci co zrovna chce reaguje vse opozdene . Golmani jako by ani neexistovali no hruza.Po par online zapasech co jsem skusil jak ve fife tak v pes sem mel pocit ze hraju neco zvlastniho smicem ale fotbal to nebyl.Proste online u letosnich fotbalku na zahozeni a kdyz uz ofline zapas tak tam jedine pesko
  • Povedené video!! Jen pozor na tu Spartičku!!! BU BU *1* *1*
    • Pravda, příště by to mohl doříct celé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit